Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
RED POWER Kids League 2022. - 2. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Borbe
Kick
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Otroci (M)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JAŠ TEKALEC MINDŽEK
Šmartno-Litija
OTR-M-27
2
2
77
0
61
2.
VASJA KAVČIČ
TEMPO
OTR-M-22
2
2
89
0
53
3.
MAKS KOSTANJŠEK
TEMPO
OTR-M-24
1
1
40
0
39
4.
MATYAS KORONTHALY
SK TKD LACEK
OTR-M-33
1
1
39
0
20
5.
LIAM TURKOVIĆ
DRAGON
OTR-M-30
1
1
57
0
2
6.
ANDY ZHANG
TKD Red Power
OTR-M-30
1
0
55
0
-2
7.
JÁCHYM KREJČÍ
SK TKD LACEK
OTR-M-22
1
0
28
0
-13
8.
JAKOB MLAKAR
TKD Red Power
OTR-M-33
1
0
19
0
-20
9.
ZBYNEK STEPAN
SK TKD LACEK
OTR-M-27
1
0
6
0
-21
10.
ALEKSEJ JUGOVIĆ
TKD club ORIENT
OTR-M-24
1
0
1
0
-39
11.
NACE LIKAR
TEMPO
OTR-M-27
1
0
10
0
-40
12.
FILIP PETRIK
SK TKD LACEK
OTR-M-22
1
0
8
0
-40
Otroci (Ž)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEONIE SEIDEL
TKD RedPower
OTR-Ž-24
3
3
109
0
81
2.
ASHLEY ROSE
TKD club ORIENT
OTR-Ž-36
2
2
65
0
63
3.
VERONIKA KVASNA
SK TKD LACEK
OTR-Ž-27
1
1
26
0
26
4.
TIA BIRTIČ
TKD PANTAR
OTR-Ž-30
1
1
27
0
21
5.
SUMEA CAJIC
TKD RedPower
OTR-Ž+36
1
1
24
0
10
6.
ANABELA JUGOVIĆ
TKD club ORIENT
OTR-Ž-24
3
2
133
0
60
7.
KRISTYNA SLAVIKOVA
SK TKD LACEK
OTR-Ž+36
1
0
14
0
-10
8.
KIARA BALJAK
TKD club ORIENT
OTR-Ž-30
1
0
6
0
-21
9.
MAYA ŠLOSER
TKD Red Power
OTR-Ž-24
1
0
7
0
-22
10.
LEA BIRTIČ
TKD PANTAR
OTR-Ž-36
1
0
1
0
-23
11.
AIŠA SAJE
Šmartno-Litija
OTR-Ž-27
1
0
0
0
-26
12.
STELLA HERMANOVA
SK TKD LACEK
OTR-Ž-24
1
0
3
0
-33
13.
ELEN RAJCANOVA
SK TKD LACEK
OTR-Ž-24
1
0
13
0
-34
14.
JENIFER STELZER
TKD RedPower
OTR-Ž-36
1
0
1
0
-40
15.
ERNA BOTONJIČ
TEMPO
OTR-Ž-24
1
0
16
0
-52
Mlajši kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
UROŠ ZARIĆ
TKD club ORIENT
MKAD-M-39
3
3
140
0
95
2.
ACO NIKOLIĆ
Šmartno-Litija
MKAD-M-36
2
2
93
0
41
3.
MAKS LJUBI
TKD PANTAR
MKAD-M-33
2
2
52
0
40
4.
TARIK MUŠANOVIČ
Zagorje-SLO
MKAD-M+51
2
2
24
0
23
5.
NAJ FEUŽER
TKD Red Power
MKAD-M-43
2
2
48
0
18
6.
ŽAN VERŠNIK
TKD PANTAR
MKAD-M-27
1
1
42
0
35
7.
MARKO IGNJIĆ
TKD PANTAR
MKAD-M-30
1
1
52
0
10
8.
MATIAS KOPRIVNIK
TKD Red Power
MKAD-M-39
3
2
74
0
-10
9.
LUKA LAMPREHT
TKD Red Power
MKAD-M-33
2
1
36
0
8
10.
USMAN DINMUKHAMETULY
DRAGON
MKAD-M-36
2
1
69
0
0
11.
ROK KOVAČIČ
TKD PANTAR
MKAD-M-39
1
0
31
0
-1
12.
ŽIGA LAMPREHT
TKD Red Power
MKAD-M+51
1
0
0
0
-3
13.
JAKOB MAGERL
TKD Red Power
MKAD-M-43
1
0
2
0
-5
14.
STEFAN SREČKAR
TEMPO
MKAD-M-39
1
0
8
0
-7
15.
BOR POGLAJEN
TKD PANTAR
MKAD-M-30
1
0
42
0
-10
16.
LUKA KOROŠEC
Šmartno-Litija
MKAD-M-43
1
0
28
0
-13
17.
NIKOLA VASIĆ
TKD PANTAR
MKAD-M-36
1
0
35
0
-20
18.
TOMAS RAJCAN
SK TKD LACEK
MKAD-M-33
1
0
6
0
-20
19.
EDIS SAMARDŽIĆ
TKD Red Power
MKAD-M+51
1
0
1
0
-20
20.
AJLAN MAŠIĆ
TKD club ORIENT
MKAD-M-36
1
0
38
0
-21
21.
MATYAS KORONTHALY
SK TKD LACEK
MKAD-M-33
1
0
2
0
-28
22.
IZAK OZIMIĆ
TKD Red Power
MKAD-M-39
1
0
7
0
-29
23.
MATIC BIRTIČ
TKD PANTAR
MKAD-M-27
1
0
7
0
-35
24.
SIMON NOGRAŠEK
DRAGON
MKAD-M-39
1
0
11
0
-48
Mlajše kadetinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NIKOLA FALTUSOVA
SK TKD LACEK
MKAD-Ž-24
2
2
41
0
34
2.
VITA ŠKOFIC
DRAGON
MKAD-Ž-33
2
2
40
0
24
3.
STEPANKA PECHOVA
SK TKD LACEK
MKAD-Ž-30
1
1
24
0
21
4.
NIKA BABIĆ
Šmartno-Litija
MKAD-Ž-39
1
1
8
0
4
5.
ANEMARIE KOVAČIČ
TKD Red Power
MKAD-Ž-51
1
1
8
0
2
6.
ELA KAVČIČ
TEMPO
MKAD-Ž-39
2
1
24
0
15
7.
ELISKA SMRCKOVA
SK TKD LACEK
MKAD-Ž-51
1
0
6
0
-2
8.
MINEA KRANJEC
TKD PANTAR
MKAD-Ž-33
1
0
10
0
-4
9.
RAIANA ASANKULOVA
TKD club ORIENT
MKAD-Ž-24
1
0
4
0
-14
10.
KRISTYNA SLAVIKOVA
SK TKD LACEK
MKAD-Ž-39
1
0
1
0
-19
11.
MICHAELA HAUSEROVA
SK TKD LACEK
MKAD-Ž-33
1
0
6
0
-20
12.
DAIANA ASANKULOVA
TKD club ORIENT
MKAD-Ž-24
1
0
3
0
-20
13.
ZALA GARANTINI
Šmartno-Litija
MKAD-Ž-30
1
0
3
0
-21
Kadeti B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
VITO ŽUGIČ PERIČ
Zagorje-SLO
KAD-A-M-37
2
2
36
0
31
2.
NAJ AUGUŠTIN
TKD Red Power
KAD-A-M+65
2
2
24
0
17
3.
IAN MIHA LAMOVŠEK
TEMPO
KAD-A-M-61
1
1
0
0
0
4.
ŽIGA LAMOVŠEK
TEMPO
KAD-A-M-57
1
1
0
0
0
5.
TIAN LAMOVŠEK
TEMPO
KAD-A-M-37
3
2
23
0
-7
6.
DANIEL ŠTIH
TEMPO
KAD-A-M-61
1
0
0
0
0
7.
NIL FEUŽER
TKD Red Power
KAD-A-M-57
1
0
0
0
0
8.
URBAN KALIŠEK
TKD club ORIENT
KAD-A-M-37
1
0
4
0
-1
9.
LUKAS FOLEJTAR
SK TKD LACEK
KAD-A-M+65
1
0
7
0
-5
10.
BRUNO TEKAVEC
Šmartno-Litija
KAD-A-M-37
1
0
1
0
-11
11.
ŽIGA ŠINKOVEC
Zagorje-SLO
KAD-A-M-37
1
0
2
0
-12
12.
NIK ŠLOSER
TKD Red Power
KAD-A-M+65
1
0
0
0
-12
Kadetinje B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMA KARALIĆ
Šmartno-Litija
KAD-A-Ž-41
3
3
46
0
34
2.
IZABEL VRHOVNIK
TKD Red Power
KAD-A-Ž-51
2
2
38
0
22
3.
MIA LEPENIK
SPARTA
KAD-A-Ž-55
1
1
25
0
11
4.
ZOJA KOŠIR
TEMPO
KAD-A-Ž-59
1
1
29
0
3
5.
ANIKA JIRÁKOVÁ
SK TKD LACEK
KAD-A-Ž-41
3
2
56
0
26
6.
ANNA APINAROVA
SK TKD LACEK
KAD-A-Ž-55
2
1
52
0
24
7.
SANDRA ŠABIĆ
DRAGON
KAD-A-Ž-41
2
1
17
0
-14
8.
DRAGANA BRLOBAŠ
Zagorje-SLO
KAD-A-Ž-59
1
0
26
0
-3
9.
EMILIJA KUZMANOVIĆ
Šmartno-Litija
KAD-A-Ž-41
1
0
12
0
-4
10.
CRISTINA DAMIŠ
SPARTA
KAD-A-Ž-51
1
0
8
0
-7
11.
ANA STRMECKI
TKD Red Power
KAD-A-Ž-41
1
0
2
0
-9
12.
KAROLINA BORTLIKOVA
SK TKD LACEK
KAD-A-Ž-41
1
0
8
0
-14
13.
GORANA TOMAŠ
SPARTA
KAD-A-Ž-51
1
0
8
0
-15
14.
MILICA ĆORIĆ
TKD Red Power
KAD-A-Ž-41
1
0
16
0
-19
15.
LARA MLAKAR
TKD Red Power
KAD-A-Ž-55
1
0
3
0
-35
Otroci (M), Otroci (Ž), Mlajši kadeti, Mlajše kadetinje
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
SK TKD LACEK
32
3.
50
1.
82
4
3
6
1.
2.
TKD PANTAR
50
1.
22
4.
72
4
4
2
2.
3.
TKD Red Power
50
1.
14
6.
64
2
6
2
3.
4.
TKD club ORIENT
20
6.
32
2.
52
2
4
2
4.
5.
Šmartno-Litija
24
5.
22
4.
46
3
2
1
5.
6.
TEMPO
26
4.
10
7.
36
2
2
1
6.
7.
DRAGON
20
6.
10
7.
30
2
1
1
7.
8.
TKD RedPower
0
9.
24
3.
24
2
0
1
8.
9.
Zagorje-SLO
10
8.
0
9.
10
1
0
0
9.
Kadeti B, Kadetinje B
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
TEMPO
32
1.
10
4.
42
3
2
0
1.
2.
TKD Red Power
22
2.
18
2.
40
2
2
2
2.
3.
SPARTA
0
6.
20
1.
20
1
1
1
3.
4.
Zagorje-SLO
14
3.
6
6.
20
1
1
1
3.
5.
SK TKD LACEK
4
4.
12
3.
16
0
2
1
5.
6.
Šmartno-Litija
4
4.
10
4.
14
1
0
1
6.
7.
DRAGON
0
6.
4
7.
4
0
0
1
7.
8.
TKD club ORIENT
0
6.
0
8.
0
0
0
0
8.
Total
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
TKD Red Power
72
1.
32
2.
104
4
8
4
1.
2.
SK TKD LACEK
36
4.
62
1.
98
4
5
7
2.
3.
TEMPO
58
2.
20
7.
78
5
4
1
3.
4.
TKD PANTAR
50
3.
22
6.
72
4
4
2
4.
5.
Šmartno-Litija
28
5.
32
2.
60
4
2
2
5.
6.
TKD club ORIENT
20
7.
32
2.
52
2
4
2
6.
7.
DRAGON
20
7.
14
9.
34
2
1
2
7.
8.
Zagorje-SLO
24
6.
6
10.
30
2
1
1
8.
9.
TKD RedPower
0
9.
24
5.
24
2
0
1
9.
10.
SPARTA
0
9.
20
7.
20
1
1
1
10.