Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Casper
Čigra
DRENOVA-RIJEKA
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
JITAE Maribor
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Marjan
Novalja
Ogulin
Pantera
RIJEKA
Rječina
Rovinj
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Velebit
VIŠKOVO
Zagreb
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -33
Younger cadets (female) +51
Kick (female) -1 (04-05)
Kick (female) -2 (06-07)
Younger cadets (male) -33
A002
126
10
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
103
13
IAN MIDZOR (PANTERA)
170
VITO LOVROVIĆ (DRENOVA)
A003
227
12
JURAJ FUĆAK (GROBNIK)
191
0
MORENO VIDAS (NOVALJA)
9
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
A004
272
6
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
319
3
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
10
PATRIK BETI (CASPER)
A005
156
10
RENE KALIMAN (TKD KR)
195
2
ROKO ŠUPRAHA (NOVALJA)
116
FILIP PODNAR (GACKA)
A015
103
16
IAN MIDZOR (PANTERA)
170
4
VITO LOVROVIĆ (DRENOVA)
A016
227
1
JURAJ FUĆAK (GROBNIK)
9
9
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
A017
272
1
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
10
9
PATRIK BETI (CASPER)
A018
156
0
RENE KALIMAN (TKD KR)
116
8
FILIP PODNAR (GACKA)
A031
103
10
IAN MIDZOR (PANTERA)
9
3
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
A032
10
3
PATRIK BETI (CASPER)
116
6
FILIP PODNAR (GACKA)
A039
103
2
IAN MIDZOR (PANTERA)
116
11
FILIP PODNAR (GACKA)
Medalists
1. FILIP PODNAR, GACKA
2. IAN MIDZOR, Pantera
3. PATRIK BETI, Casper
3. MARTIN MIKIĆ, Casper
Younger cadets (female) +51
B047
230
3
MATEA CICO (GROBNIK)
326
10
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
Medalists
1. DARIJA ZELJKO, Jastreb
2. MATEA CICO, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kick (female) -1 (04-05)
K018
309
0
ANA HOLJEVAC (BRINJ)
190
0
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
K019
279
0
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
232
0
ANAMARIA PRPIĆ (GROBNIK)
K020
278
0
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
36
0
KAROLINA NEKIĆ (SENJ)
286
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
K021
309
0
ANA HOLJEVAC (BRINJ)
279
0
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
K022
278
0
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
286
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
K023
309
0
ANA HOLJEVAC (BRINJ)
286
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. ANA HOLJEVAC, TKD BRINJE
3. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
3. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
Kick (female) -2 (06-07)
K024
263
0
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
261
0
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
K025
231
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
192
0
PAULA DATKOVIĆ (NOVALJA)
K026
264
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
257
0
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
K027
43
0
SARA ŠARENIĆ (SENJ)
311
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
K028
263
0
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
192
0
PAULA DATKOVIĆ (NOVALJA)
K029
264
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
43
0
SARA ŠARENIĆ (SENJ)
K030
263
0
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
43
0
SARA ŠARENIĆ (SENJ)
Medalists
1. DORI JURIČIĆ, Rječina
2. SARA ŠARENIĆ, SENJ
3. PAULA DATKOVIĆ, Novalja
3. PETRA ŠPANJIĆ, Rječina