Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Casper
Čigra
DRENOVA-RIJEKA
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
JITAE Maribor
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Marjan
Novalja
Ogulin
Pantera
RIJEKA
Rječina
Rovinj
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Velebit
VIŠKOVO
Zagreb
Zaprešić_
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti +51
Kadetkinje B -44
Kick (ženski) -1 (04-05)
Kick (ženski) -2 (06-07)
Mlađi kadeti -39
A008
58
4
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
127
5
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
329
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
303
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
318
MARINO PAVLOVIĆ (BRINJ)
A025
127
2
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
329
9
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
A026
303
9
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
318
11
MARINO PAVLOVIĆ (BRINJ)
A036
329
8
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
318
0
MARINO PAVLOVIĆ (BRINJ)
Medalists
1. TIN MALEČIĆ, Jastreb
2. MARINO PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
3. LUKA MARASOVIĆ, TK Zadar
3. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
Mlađi kadeti +51
B030
335
9
FRANJO VUKOVIĆ (BRINJ)
260
6
MATEO ZUBOVIĆ (NOVALJA)
174
JOSIP KATAVIĆ (MARJAN)
B048
335
4
FRANJO VUKOVIĆ (BRINJ)
174
6
JOSIP KATAVIĆ (MARJAN)
Medalists
1. JOSIP KATAVIĆ, Marjan
2. FRANJO VUKOVIĆ, TKD BRINJE
3. MATEO ZUBOVIĆ, Novalja
3. ----
Kadetkinje B -44
C010
310
0
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
203
1
TINA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
C011
154
8
KLAUDIJA ČUJKO (ZAPREŠI)
237
6
ELA ZNAOR (PANTERA)
C012
62
16
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
245
3
IVANA SUTLOVIĆ (VELEBIT)
205
NINA PITALO (MARJAN)
C028
203
1
TINA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
154
0
KLAUDIJA ČUJKO (ZAPREŠI)
C029
62
15
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
205
12
NINA PITALO (MARJAN)
C042
203
6
TINA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
62
4
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. TINA ŽIVALJIĆ, Marjan
2. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
3. KLAUDIJA ČUJKO, Zaprešić_
3. NINA PITALO, Marjan
Kick (ženski) -1 (04-05)
K018
309
0
ANA HOLJEVAC (BRINJ)
190
0
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
K019
279
0
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
232
0
ANAMARIA PRPIĆ (GROBNIK)
K020
278
0
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
36
0
KAROLINA NEKIĆ (SENJ)
286
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
K021
309
0
ANA HOLJEVAC (BRINJ)
279
0
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
K022
278
0
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
286
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
K023
309
0
ANA HOLJEVAC (BRINJ)
286
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. ANA HOLJEVAC, TKD BRINJE
3. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
3. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
Kick (ženski) -2 (06-07)
K024
263
0
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
261
0
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
K025
231
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
192
0
PAULA DATKOVIĆ (NOVALJA)
K026
264
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
257
0
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
K027
43
0
SARA ŠARENIĆ (SENJ)
311
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
K028
263
0
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
192
0
PAULA DATKOVIĆ (NOVALJA)
K029
264
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
43
0
SARA ŠARENIĆ (SENJ)
K030
263
0
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
43
0
SARA ŠARENIĆ (SENJ)
Medalists
1. DORI JURIČIĆ, Rječina
2. SARA ŠARENIĆ, SENJ
3. PAULA DATKOVIĆ, Novalja
3. PETRA ŠPANJIĆ, Rječina