Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Casper
Čigra
DRENOVA-RIJEKA
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
JITAE Maribor
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Marjan
Novalja
Ogulin
Pantera
RIJEKA
Rječina
Rovinj
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Velebit
VIŠKOVO
Zagreb
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets B (male) -33
Cadets B (male) -49
Cadets B (male) -61
Cadets B (female) -51
Cadets B (female) +59
Cadets B (male) -33
C032
159
0
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
306
7
FABIO PIRŠLJIN (GACKA)
Medalists
1. FABIO PIRŠLJIN, GACKA
2. LUKA DREMPETIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -49
D002
160
17
MISLAV ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
293
4
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
134
JOSIP PASTUOVIĆ (TK ZD)
D003
139
14
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
213
1
STJEPAN PETRIC (MARJAN)
97
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
D022
160
6
MISLAV ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
134
5
JOSIP PASTUOVIĆ (TK ZD)
D023
139
8
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
97
1
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
D040
160
2
MISLAV ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
139
8
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. MATIJA RUŽIĆ, SUŠAK
2. MISLAV ŠENIĆNJAK, SUSEDGRAD SOKOL
3. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. JOSIP PASTUOVIĆ, TK Zadar
Cadets B (male) -61
D034
162
11
MARKO ČULINA (S.SOKOL)
199
1
KRŠEVAN DABO (NOVALJA)
Medalists
1. MARKO ČULINA, SUSEDGRAD SOKOL
2. KRŠEVAN DABO, Novalja
3. ----
3. ----
Cadets B (female) -51
D007
287
5
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
153
0
TIHANA BRCKO (ZAPREŠI)
87
DORA BERONIC (TKD KAR)
D008
233
2
VERONIKA BILIČIĆ (TKD KAR)
163
6
PIA REBIĆ (S.SOKOL)
150
PETRA HERCIGONJA (ZAPREŠI)
D026
287
8
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
87
11
DORA BERONIC (TKD KAR)
D027
163
2
PIA REBIĆ (S.SOKOL)
150
1
PETRA HERCIGONJA (ZAPREŠI)
D042
87
7
DORA BERONIC (TKD KAR)
163
6
PIA REBIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. DORA BERONIC, Karlovac
2. PIA REBIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. NIKA BARIĆ, Čigra
3. PETRA HERCIGONJA, Zaprešić_
Cadets B (female) +59
D009
325
5
LUCIJA ŠARAVANJA (S.SOKOL)
294
17
LUCIJA PAVLEK (ČIGRA)
D010
184
4
EMA ŠKARE (MARJAN)
167
6
ERIKA LJUTIĆ (DRENOVA)
D011
201
7
LUCIJA IVANČEV (MARJAN)
172
0
NICOL NARANČIĆ (DRENOVA)
D012
118
11
NIKA PRPIĆ (GACKA)
78
0
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
D028
294
16
LUCIJA PAVLEK (ČIGRA)
167
2
ERIKA LJUTIĆ (DRENOVA)
D029
201
10
LUCIJA IVANČEV (MARJAN)
118
1
NIKA PRPIĆ (GACKA)
D043
294
6
LUCIJA PAVLEK (ČIGRA)
201
10
LUCIJA IVANČEV (MARJAN)
Medalists
1. LUCIJA IVANČEV, Marjan
2. LUCIJA PAVLEK, Čigra
3. NIKA PRPIĆ, GACKA
3. ERIKA LJUTIĆ, DRENOVA-RIJEKA