001 | 1/8 | Mlađi kadeti -30 | MARIO CRNOGORAC (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 10:2 | ENSAR DŽEKO (AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO) |
002 | 1/8 | Mlađi kadeti -30 | IMRAN OMERAGIĆ (Magone Livno) |
PTF 13:0 | EDHEM KELIC (KWON) |
003 | 1/8 | Mlađi kadeti -30 | ESAD NUKIĆ (Ilijaš) |
PTF 11:6 | ĐORĐE KRSTIĆ (Srpski Soko Zvornik) |
004 | 1/8 | Mlađi kadeti -30 | AHMED SPILJAK (AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO) |
- | MUHAMED ČALUK (CENTAR Kakanj) |
005 | 1/8 | Mlađi kadeti -30 | ELVEDIN MURIĆ (Centar Hadžići ) |
PTF 8:7 | LEON NOVAKOVIĆ (TKD "ČAPLJINA") |
006 | 1/8 | Mlađi kadeti -33 | PATRIK STANIĆ (HTKD HVOJNICA) |
PTF 3:9 | MEHMED ČALUK (CENTAR Kakanj) |
007 | 1/8 | Mlađi kadeti -33 | ANTE KOVAČ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTF 15:24 | NEMANJA BEŠLIĆ (TKD Kiseljak) |
008 | 1/8 | Mlađi kadeti -33 | ANTE ČIRKO ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTF 1:0 | SEMIN RADONIĆ (AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO) |
009 | 1/8 | Mlađi kadeti -33 | ELDIN HALVADŽIJA (Centar Hadžići ) |
PTF 2:14 | TARIK HADŽIĆ (CENTAR Kakanj) |
010 | 1/8 | Mlađi kadeti -33 | MIHAEL KOVAČ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTF 16:9 | ALI HRVAČIĆ (AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO) |
011 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -30 | MAJA DOLIĆ (Magone Livno) |
PTF 2:0 | KATARINA KAPULICA ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
012 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -30 | AJŠA TATAR (Ilijaš) |
PTF 12:0 | IMAN AGACEVIC (KWON) |
013 | 1/8 | Kadeti -37 | LUKA KREZO (Magone Livno) |
- | HARUN OMANOVIĆ (CRNI LABUDOVI) |
014 | 1/8 | Kadeti -37 | MARIO BOJIĆ (CENTAR Kakanj) |
PTF 7:16 | SANEL KARAVDIĆ (CRNI LABUDOVI) |
015 | 1/8 | Kadeti -37 | JOSIP MILIČEVIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
SDP 5:6 | AHMED DEDIC (CRNI LABUDOVI) |
016 | 1/4 | Mlađi kadeti -27 | JOSIP MANDURIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 14:2 | IVAN MIHALJEVIĆ (Koryo Tomislavgrad) |
017 | 1/4 | Mlađi kadeti -36 | EMRAH-HAMDO GEGIC (KWON) |
PTF 16:4 | DINKO KESIĆ (Centar Hadžići ) |
018 | 1/4 | Mlađi kadeti -36 | MIRKO VULETIĆ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTF 2:10 | MARKO TUKA (HTKD HVOJNICA) |
019 | 1/4 | Mlađi kadeti -36 | PATRIK LAŠTRO (TKD Kiseljak) |
PTF 0:12 | LUKA MIHALJEVIĆ (Koryo Tomislavgrad) |
020 | 1/4 | Mlađi kadeti -36 | IBRAHIM GURDA (Olovo) |
PTF 12:0 | MUHAMED GECA (AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO) |
021 | 1/4 | Mlađi kadeti -43 | EDIN NUKIĆ (Ilijaš) |
PTF 3:0 | TOMISLAV ŠIMIĆ (Kupres) |
022 | 1/4 | Mlađi kadeti -43 | FRANO RENIĆ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTF 8:5 | HARUN RADONIĆ (AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO) |
023 | 1/4 | Mlađi kadeti -43 | MIHAEL ĆURIĆ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTF 0:12 | OMER PEZO (AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO) |
024 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -27 | MARIJA ORLOVIĆ (Magone Livno) |
PTF 15:5 | IVANA KRAIŠNIK (Centar Hadžići ) |
025 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | LUCIJA MILIČEVIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 5:2 | HENA KUDRA (TKD SARAJEVO) |
026 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | HENNA BORIŠIĆ (AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO) |
PTF 2:6 | PETRA LUKAČ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
027 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | DŽENANA BLAZEVIC (CRNI LABUDOVI) |
PTF 6:4 | IVA KAPULICA ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
028 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | ADA AVDAGIĆ (TKD SARAJEVO) |
PTF 13:8 | IVANA KAPULICA ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
029 | 1/4 | Mlađi kadeti -30 | MARIO CRNOGORAC (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 10:11 | IMRAN OMERAGIĆ (Magone Livno) |
030 | 1/4 | Mlađi kadeti -30 | ESAD NUKIĆ (Ilijaš) |
PTF 19:0 | AFAN UŽIČANIN (AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO) |
031 | 1/4 | Mlađi kadeti -30 | MUHAMED ČALUK (CENTAR Kakanj) |
PTF 6:10 | LUKA PULJIĆ (HTKD HVOJNICA) |
032 | 1/4 | Mlađi kadeti -30 | ELVEDIN MURIĆ (Centar Hadžići ) |
PTF 6:8 | IVAN MARKOVIĆ (Koryo Tomislavgrad) |
033 | 1/4 | Mlađi kadeti -33 | MEHMED ČALUK (CENTAR Kakanj) |
PTF 13:1 | NEMANJA BEŠLIĆ (TKD Kiseljak) |
034 | 1/4 | Mlađi kadeti -33 | ANTE ČIRKO ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTF 1:6 | RIJAD AHMIC (CRNI LABUDOVI) |
035 | 1/4 | Mlađi kadeti -33 | TARIK HADŽIĆ (CENTAR Kakanj) |
PTF 19:1 | HADI BOSNIĆ (TKD SARAJEVO) |
036 | 1/4 | Mlađi kadeti -33 | MIHAEL KOVAČ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTF 1:6 | ANES ČOSIĆ (CENTAR Kakanj) |
037 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -30 | MAJA DOLIĆ (Magone Livno) |
PTF 2:0 | ALAJA UŽIČANIN (AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO) |
038 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -30 | VERONIKA BOJIĆ (CENTAR Kakanj) |
PTF 13:7 | AISA ZDRALOVIC (KWON) |
039 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -30 | AJŠA TATAR (Ilijaš) |
SDP 11:10 | FILIPA BAŠIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
040 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -30 | AJNA MUJANOVIĆ (Olovo) |
PTF 1:7 | VIKTORIJA KALFIĆ (TKD "ČAPLJINA") |
041 | 1/4 | Kadeti -37 | HARUN OMANOVIĆ (CRNI LABUDOVI) |
SDP 10:9 | SANEL KARAVDIĆ (CRNI LABUDOVI) |
042 | 1/4 | Kadeti -37 | AHMED DEDIC (CRNI LABUDOVI) |
PTF 2:15 | ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
043 | 1/4 | Kadeti -37 | BENJAMIN KAPIC (CRNI LABUDOVI) |
PTF 8:11 | PETAR GLAVOČEVIĆ (HTKD HVOJNICA) |
044 | 1/4 | Kadeti -37 | ILHAN ČEHAJIĆ (CRNI LABUDOVI) |
SDP 2:3 | AMIN MURIĆ (Centar Hadžići ) |
045 | 1/2 | Mlađi kadeti -39 | JOSIP FRANJICEVIC (TKD "ČAPLJINA") |
PTF 12:0 | IVAN MATIĆ (Koryo Tomislavgrad) |
046 | 1/2 | Mlađi kadeti -51 | PATRIK TOKIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 8:3 | BERIZ DAUTOVIC (KWON) |
047 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -36 | RUŽICA KRIŽANAC (Koryo Tomislavgrad) |
PTF 4:0 | LUCA PAVIĆ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
048 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -36 | MIRELA MANDURIĆ (TKD "ČAPLJINA") |
PTF 0:12 | EMA PERIŠA (Magone Livno) |
049 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -39 | ENA MIOČ (ŠUJICA Tomislavgrad) |
SDP 5:4 | MILANA KRAJINA (Koryo Tomislavgrad) |
050 | 1/2 | Mlađi kadeti -27 | JOSIP MANDURIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 3:0 | PATRIK NOVAKOVIĆ (TKD "ČAPLJINA") |
051 | 1/2 | Mlađi kadeti -27 | HARUN SALIHBEGOVIĆ (AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO) |
PTF 0:14 | ALAN GUDELJ (TKD SARAJEVO) |
052 | 1/2 | Mlađi kadeti -36 | EMRAH-HAMDO GEGIC (KWON) |
PTF 2:7 | MARKO TUKA (HTKD HVOJNICA) |
053 | 1/2 | Mlađi kadeti -36 | LUKA MIHALJEVIĆ (Koryo Tomislavgrad) |
PTF 1:5 | IBRAHIM GURDA (Olovo) |
054 | 1/2 | Mlađi kadeti -43 | EDIN NUKIĆ (Ilijaš) |
PTF 10:0 | FRANO RENIĆ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
055 | 1/2 | Mlađi kadeti -43 | OMER PEZO (AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO) |
PTF 11:12 | STIPE MILIČEVIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
056 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -27 | MARIJA ORLOVIĆ (Magone Livno) |
PTF 7:1 | IVANA MIOČ (ŠUJICA Tomislavgrad) |
057 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -27 | IVONA KAPULICA ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTF 0:14 | MARINA ZUBONJA (TKD "ČAPLJINA") |
058 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -33 | LUCIJA MILIČEVIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 2:7 | PETRA LUKAČ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
059 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -33 | DŽENANA BLAZEVIC (CRNI LABUDOVI) |
PTF 3:5 | ADA AVDAGIĆ (TKD SARAJEVO) |
060 | 1/2 | Mlađi kadeti -30 | IMRAN OMERAGIĆ (Magone Livno) |
PTF 6:4 | ESAD NUKIĆ (Ilijaš) |
061 | 1/2 | Mlađi kadeti -30 | LUKA PULJIĆ (HTKD HVOJNICA) |
PTF 16:1 | IVAN MARKOVIĆ (Koryo Tomislavgrad) |
062 | 1/2 | Mlađi kadeti -33 | MEHMED ČALUK (CENTAR Kakanj) |
SDP 12:11 | RIJAD AHMIC (CRNI LABUDOVI) |
063 | 1/2 | Mlađi kadeti -33 | TARIK HADŽIĆ (CENTAR Kakanj) |
PTF 6:8 | ANES ČOSIĆ (CENTAR Kakanj) |
064 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -30 | MAJA DOLIĆ (Magone Livno) |
PTF 12:10 | VERONIKA BOJIĆ (CENTAR Kakanj) |
065 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -30 | AJŠA TATAR (Ilijaš) |
WDR | VIKTORIJA KALFIĆ (TKD "ČAPLJINA") |
066 | 1/2 | Kadeti -37 | HARUN OMANOVIĆ (CRNI LABUDOVI) |
WDR | ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
067 | 1/2 | Kadeti -37 | PETAR GLAVOČEVIĆ (HTKD HVOJNICA) |
PTF 13:0 | AMIN MURIĆ (Centar Hadžići ) |
068 | 1/1 | Mlađi kadeti -47 | LUKA LANDEKA (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 3:4 | ROMANO ARAR (TKD "ČAPLJINA") |
069 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -24 | EJLA MAKAŠ (TKD SARAJEVO) |
PTF 3:15 | SAŠA VIKTORIA KNEŽEVIĆ (Magone Livno) |
070 | 1/1 | Kadeti -33 | DARIO KOSTIĆ (Srpski Soko Zvornik) |
PTF 12:0 | ELDAR LONČAREVIĆ (TKD SARAJEVO) |
071 | 1/1 | Juniori -45 | MATEJ ORLOVIĆ (Magone Livno) |
PTF 5:0 | ALEKSANDAR PAVLOVIĆ (TKD klub ''Doboj'' Doboj) |
072 | 1/1 | Juniorke -46 | IVANA BOŠNJAK (HTKD HVOJNICA) |
PTF 16:4 | KSENIJA MILOJEVIĆ (TKD klub ''Doboj'' Doboj) |
073 | 1/1 | Mlađi kadeti -39 | JOSIP FRANJICEVIC (TKD "ČAPLJINA") |
PTF 8:9 | IVICA MIHALJEVIĆ (Magone Livno) |
074 | 1/1 | Mlađi kadeti -51 | PATRIK TOKIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 4:1 | MARKO BAŠIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
075 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -36 | RUŽICA KRIŽANAC (Koryo Tomislavgrad) |
PTF 7:18 | EMA PERIŠA (Magone Livno) |
076 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -39 | ENA MIOČ (ŠUJICA Tomislavgrad) |
PTF 8:3 | RUŽA MIŠKIĆ (Koryo Tomislavgrad) |
077 | 1/1 | Mlađi kadeti -27 | JOSIP MANDURIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
SDP 7:8 | ALAN GUDELJ (TKD SARAJEVO) |
078 | 1/1 | Mlađi kadeti -36 | MARKO TUKA (HTKD HVOJNICA) |
PTF 8:2 | IBRAHIM GURDA (Olovo) |
079 | 1/1 | Mlađi kadeti -43 | EDIN NUKIĆ (Ilijaš) |
PTF 12:6 | STIPE MILIČEVIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
080 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -27 | MARIJA ORLOVIĆ (Magone Livno) |
PTF 9:3 | MARINA ZUBONJA (TKD "ČAPLJINA") |
081 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -33 | PETRA LUKAČ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTF 2:17 | ADA AVDAGIĆ (TKD SARAJEVO) |
082 | 1/1 | Mlađi kadeti -30 | IMRAN OMERAGIĆ (Magone Livno) |
PTF 13:3 | LUKA PULJIĆ (HTKD HVOJNICA) |
083 | 1/1 | Mlađi kadeti -33 | MEHMED ČALUK (CENTAR Kakanj) |
PTF 9:11 | ANES ČOSIĆ (CENTAR Kakanj) |
084 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -30 | MAJA DOLIĆ (Magone Livno) |
SDP 4:3 | VIKTORIJA KALFIĆ (TKD "ČAPLJINA") |
085 | 1/1 | Kadeti -37 | ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 2:14 | PETAR GLAVOČEVIĆ (HTKD HVOJNICA) |