Mlađi kadeti -27
1. ALAN GUDELJ, TKD SARAJEVO |
2. JOSIP MANDURIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. HARUN SALIHBEGOVIĆ, AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO |
3. PATRIK NOVAKOVIĆ, TKD "ČAPLJINA" |
|
|
|
Mlađi kadeti -30
1. IMRAN OMERAGIĆ, Magone Livno |
2. LUKA PULJIĆ, HTKD HVOJNICA |
3. ESAD NUKIĆ, Ilijaš |
3. IVAN MARKOVIĆ, Koryo Tomislavgrad |
|
|
|
Mlađi kadeti -33
1. ANES ČOSIĆ, CENTAR Kakanj |
2. MEHMED ČALUK, CENTAR Kakanj |
3. TARIK HADŽIĆ, CENTAR Kakanj |
3. RIJAD AHMIC, CRNI LABUDOVI |
|
|
|
Mlađi kadeti -36
1. MARKO TUKA, HTKD HVOJNICA |
2. IBRAHIM GURDA, Olovo |
3. EMRAH-HAMDO GEGIC, KWON |
3. LUKA MIHALJEVIĆ, Koryo Tomislavgrad |
|
|
|
Mlađi kadeti -39
1. IVICA MIHALJEVIĆ, Magone Livno |
2. JOSIP FRANJICEVIC, TKD "ČAPLJINA" |
3. IVAN MATIĆ, Koryo Tomislavgrad |
|
|
|
|
Mlađi kadeti -43
1. EDIN NUKIĆ, Ilijaš |
2. STIPE MILIČEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. FRANO RENIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac |
3. OMER PEZO, AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO |
|
|
|
Mlađi kadeti -47
1. ROMANO ARAR, TKD "ČAPLJINA" |
2. LUKA LANDEKA, POSKOK - POSUŠJE |
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti -51
1. PATRIK TOKIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
2. MARKO BAŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. BERIZ DAUTOVIC, KWON |
|
|
|
|
Mlađi kadeti +51
1. ANDREJ GAVRAN, HTKD HVOJNICA |
2. AHMED MUŠANOVIĆ, TKD Kiseljak |
3. KARLO TOPIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
|
|
| | | |
Mlađe kadetkinje -24
1. SAŠA VIKTORIA KNEŽEVIĆ, Magone Livno |
2. EJLA MAKAŠ, TKD SARAJEVO |
|
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje -27
1. MARIJA ORLOVIĆ, Magone Livno |
2. MARINA ZUBONJA, TKD "ČAPLJINA" |
3. IVANA MIOČ, ŠUJICA Tomislavgrad |
3. IVONA KAPULICA, "BUŠKO BLATO" Kazaginac |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -30
1. MAJA DOLIĆ, Magone Livno |
2. VIKTORIJA KALFIĆ, TKD "ČAPLJINA" |
3. VERONIKA BOJIĆ, CENTAR Kakanj |
3. AJŠA TATAR, Ilijaš |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -33
1. ADA AVDAGIĆ, TKD SARAJEVO |
2. PETRA LUKAČ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac |
3. DŽENANA BLAZEVIC, CRNI LABUDOVI |
3. LUCIJA MILIČEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -36
1. EMA PERIŠA, Magone Livno |
2. RUŽICA KRIŽANAC, Koryo Tomislavgrad |
3. MIRELA MANDURIĆ, TKD "ČAPLJINA" |
3. LUCA PAVIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -39
1. ENA MIOČ, ŠUJICA Tomislavgrad |
2. RUŽA MIŠKIĆ, Koryo Tomislavgrad |
3. MILANA KRAJINA, Koryo Tomislavgrad |
|
|
| |
Kadeti -33
1. DARIO KOSTIĆ, Srpski Soko Zvornik |
2. ELDAR LONČAREVIĆ, TKD SARAJEVO |
|
|
|
|
|
Kadeti -37
1. PETAR GLAVOČEVIĆ, HTKD HVOJNICA |
2. ANTONIO BEŠLIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. AMIN MURIĆ, Centar Hadžići |
3. HARUN OMANOVIĆ, CRNI LABUDOVI |
|
|
|
Kadeti -41
1. STEFAN ĐURICA, Magone Livno |
2. DAVID MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar |
3. FARIS JUSIC, KWON |
3. SLAVO JUKIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
|
|
|
Kadeti -45
1. JOSIP NIKŠIĆ, TKD "ČAPLJINA" |
2. MARIO JURKOVIĆ, TKD "ČAPLJINA" |
3. IVAN ŠIMIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad |
3. MATEJ BEŠLIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
|
|
|
Kadeti -49
1. TOMISLAV TOŠIĆ, TKD "ČAPLJINA" |
2. AHMED KESTEN, AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO |
3. ILIJA MIHALJEVIĆ, Kupres |
3. ANTO DŽEPIĆ, HTKD HVOJNICA |
|
|
|
Kadeti -53
1. ŠABAN ZOLJ, AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO |
2. SAMIR SOFTIĆ, HTKD HVOJNICA |
3. MATO TUKA, HTKD HVOJNICA |
|
|
|
|
Kadeti -57
1. ALIJA BASIC, KWON |
2. HAMZA HRVAČIĆ, AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO |
3. NIKOLA ĆAVARUŠIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac |
3. MARIO TOMIĆ, Cro Star - Mostar |
|
|
|
Kadeti -65
1. HRVOJE MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar |
2. BOZAN MANDURIC, TKD "ČAPLJINA" |
3. ZVONIMIR KRAMAR, TKD "ČAPLJINA" |
|
|
|
|
Kadeti +65
1. PETAR TOMIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
2. PETAR TOKIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. ADIS MERDAN, Olovo |
3. OGNJEN VASIĆ, GUBER SREBRENICA |
|
| | | |
Kadetkinje -33
1. DŽEJLA MAKAŠ, TKD SARAJEVO |
2. LORENA DŽEPIĆ, HTKD HVOJNICA |
3. JOSIPA MANDURIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. MARIJA ĐURIĆ, Srpski Soko Zvornik |
|
|
|
Kadetkinje -37
1. PETRA ŽDERO, Magone Livno |
2. VERONIKA DOLIĆ, Magone Livno |
3. LUCIJA BRAJKO, ŠUJICA Tomislavgrad |
3. IVANA VULETIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac |
|
|
|
Kadetkinje -41
1. AJNA MAKAŠ, TKD SARAJEVO |
2. SLAVICA LETICA, Koryo Tomislavgrad |
3. MIA VASILJEVIĆ, TKD klub ''Doboj'' Doboj |
3. SARA TIČINOVIĆ, Magone Livno |
|
|
|
Kadetkinje -44
1. KATARINA KRAIŠNIK, Centar Hadžići |
2. ALENA PAVIC, KWON |
3. ANĐELA BATIĆ, Srpski Soko Zvornik |
3. MARIJA MILOJEVIĆ, TKD klub ''Doboj'' Doboj |
|
|
|
Kadetkinje -51
1. NIVES BOJIĆ, CENTAR Kakanj |
2. RUŽICA CRNOGORAC, POSKOK - POSUŠJE |
3. MAGDALENA BEŠLIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. LIDIJA PULJIĆ, HTKD HVOJNICA |
|
|
|
Kadetkinje -55
1. MAGDALENA STIPIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad |
2. JANA ZUBONJA, TKD "ČAPLJINA" |
3. MATEA MATIĆ, Koryo Tomislavgrad |
3. LEA ĐOGO, Centar Hadžići |
|
|
|
Kadetkinje +59
1. EZRA HALVADZIJA, Centar Hadžići |
2. EMINA ABAZOVIĆ, Olovo |
3. MARTINA TOLO, Magone Livno |
3. ALMA ĐELILOVIĆ, Centar Hadžići |
|
| | | |
Juniori -45
1. MATEJ ORLOVIĆ, Magone Livno |
2. ALEKSANDAR PAVLOVIĆ, TKD klub ''Doboj'' Doboj |
|
|
|
|
|
Juniori -51
1. MATE DRAGOJA, POSKOK - POSUŠJE |
2. PETAR BOŠNJAK, HTKD HVOJNICA |
|
|
|
|
|
Juniori -55
1. DAMJAN LAZENDIĆ, TKD klub ''Doboj'' Doboj |
2. ERVIN ČURT, CRNI LABUDOVI |
3. MATEO BOŠNJAK, TKD Kiseljak |
3. PETAR RAJIĆ, TKD Kiseljak |
|
|
|
Juniori -59
1. AMAR HUJIC, Centar Hadžići |
2. EMIR RASCIC, CRNI LABUDOVI |
3. IDRIZ AHMIC, CRNI LABUDOVI |
|
|
|
|
Juniori -68
1. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar |
2. OSMAN HUSOVIĆ, AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO |
3. MISLAV ĆOSIĆ, Koryo Tomislavgrad |
|
|
|
|
Juniori -73
1. EMIR RAMIC, Centar Hadžići |
2. HAMZA BRKIĆ, CENTAR Kakanj |
3. IVICA DOMINKOVIĆ, Tkd Orašje |
3. FILIP PERICA, TKD Kiseljak |
|
|
|
Juniori -78
1. ELDAR VELIĆ, Magone Livno |
2. STEFAN KOVAČEVIĆ, TKD klub ''Doboj'' Doboj |
3. MARKO ĐEREK, POSKOK - POSUŠJE |
|
|
|
|
Juniori +78
1. KARLO GALIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
2. SANID FATIC, CRNI LABUDOVI |
3. NIKOLA FRANJIČEVIĆ, TKD "ČAPLJINA" |
3. KREŠIMIR KRAMAR, TKD "ČAPLJINA" |
|
| |
Juniorke -46
1. IVANA BOŠNJAK, HTKD HVOJNICA |
2. KSENIJA MILOJEVIĆ, TKD klub ''Doboj'' Doboj |
|
|
|
|
|
Juniorke -49
1. ANĐELINA BRAJKO, ŠUJICA Tomislavgrad |
2. MINELA SUDŽUKA, CRNI LABUDOVI |
3. ANĐELA GRGIĆ, Magone Livno |
|
|
|
|
Juniorke -52
1. IVANA KRAJINA, Koryo Tomislavgrad |
2. GABRIELA LUKAČ, ŠUJICA Tomislavgrad |
3. MARSELA ŠIMIĆ, TKD Kiseljak |
3. MIA GOJSILOVIĆ, TKD Kiseljak |
|
|
|
Juniorke -55
1. ZORA BRZOVIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad |
2. AMINA ABDIBEGOVIC, KWON |
|
3. SARA FILIPOVIĆ, Tkd Orašje |
|
|
|
Juniorke -59
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar |
2. ELVIRA VELIĆ, Magone Livno |
3. HELENA KESIĆ, Centar Hadžići |
|
|
|
|
Juniorke -63
1. ANTONIJA ZRNO, Magone Livno |
2. LUCIJA BAŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. MILA ČIRKO, "BUŠKO BLATO" Kazaginac |
|
|
|
|
Juniorke +68
1. LEA ČAMBER, POSKOK - POSUŠJE |
2. MARIJA CRNOGORAC, POSKOK - POSUŠJE |
|
|
|
| | | |
Seniori-58
1. TARIK ABDIBEGOVIC, KWON |
2. ANTE TURALIJA, Kupres |
|
|
|
|
|
Seniori-63
1. SEMIR IMAMOVIĆ, AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO |
2. KEMAL MERDAN, Olovo |
3. BELMIN FATIĆ, Centar Hadžići |
|
|
|
|
Seniori-68
1. MARIN BEGIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
2. BENJAMIN JAHIĆ, Tkd Orašje |
3. ALEM MORIC, Centar Hadžići |
3. DRAŽEN ANTIČEVIĆ, TKD Kiseljak |
|
|
|
Seniori-74
1. ISA DUKMENIĆ, AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO |
2. MUJO RAMČIĆ, Kupres |
3. IVAN LETICA, Koryo Tomislavgrad |
3. ROBERT PRAVDIĆ, TKD Kiseljak |
|
|
|
Seniori-80
1. MIRAN DJORDJEVSKI, Cro Star - Mostar |
2. NIKOLA BOŠNJAK, HTKD HVOJNICA |
3. MATE BOKANOVIĆ, Koryo Tomislavgrad |
3. ZVONIMIR MAROŠEVIĆ, TKD Kiseljak |
|
|
|
Seniori-87
1. VEDRAN ĆUBELA, Magone Livno |
2. NIKOLA KRAJINA, TKD Kiseljak |
3. ADI LEKA, Centar Hadžići |
|
|
|
|
Seniori+87
1. ANTONIO JAŽO, POSKOK - POSUŠJE |
2. KRISTIAN MILIČEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. ARMIN MADEŠKO, VOGOŠĆA |
3. DŽENAN KOZIĆ, Centar Hadžići |
|
| | | |
Seniorke-49
1. IVONA GALIC, POSKOK - POSUŠJE |
2. MIHAELA SENJAK, POSKOK - POSUŠJE |
|
|
|
|
|
Seniorke-53
1. ARNELA MUKIĆ, Centar Hadžići |
2. PETRA ORLOVIĆ, Magone Livno |
|
|
|
|
|
Seniorke-57
1. FATIMA BJELIĆ, Olovo |
2. BARBARA BENKOVIĆ, Tkd Orašje |
3. ANA KRAJINA, Koryo Tomislavgrad |
|
|
|
|
Seniorke-62
1. IVANA DŽEKO, Magone Livno |
2. IRENA OROZ, HTKD HVOJNICA |
3. ANĐA KRSTANOVIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad |
|
|
|
|
Seniorke-67
1. LAMIJA DURMIĆ, Centar Hadžići |
2. ARNELA SUDAR, Magone Livno |
|
|
|
|
|
Seniorke+73
1. EMINA ORTAŠ, Magone Livno |
2. ŽANA MILOLOŽA, Magone Livno |
|
|
|
| |