Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
VOGOŠĆA OPEN 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
Y. cadets, Cadets, Juniors, Seniors (244)
Younger cadets (male) -18
Younger cadets (male) -20
1. ADIAN SMAJLOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
2. ALEN PALIĆ - "NUR"
3. ZEJD ALIHODZIC - Novi Grad Sarajevo
Younger cadets (male) -22
1. AHMED DIZDAR - Novi Grad Sarajevo
2. DŽELIL GRADIŠIĆ - Novi Grad Sarajevo
3. ENSAR FEJZIC - TIM BOSNA
4. ESAD NUKIĆ - ILIJAŠ
5. ZIKRUDIN MRŠO - Novi Grad Sarajevo
Younger cadets (male) -24
1. AHMED OPACIN - TIM BOSNA
2. AMAR VRANEŠIĆ - Novi Grad Sarajevo
3. EMIN COSIC - TIM BOSNA
4. JUSUF GIBANICA - Novi Grad Sarajevo
5. MUSA KOVAČ - Novi Grad Sarajevo
6. NIDAL MAŠIĆ - BUGOJNO
7. RIJAD SMAILBEGOVIC - TIM BOSNA
Younger cadets (male) -27
1. ABDULAH PILAV - BUGOJNO
2. ADNAN RIBIĆ - Novi Grad Sarajevo
3. AHMED HADŽIMURATI - Novi Grad Sarajevo
4. AHMED LEMES - TIM BOSNA
5. AHMED ŠKULJ - "NUR"
6. AJDIN HODŽIĆ - ILIJAŠ
7. ANES KOVAČ - "NUR"
8. ARMAN LELO - VOGOŠĆA
9. BENJAMIN HUSIĆ - Novi Grad Sarajevo
10. ESAD ALIHODŽIĆ - Novi Grad Sarajevo
11. GAO SAMED YUAN YANG - Novi Grad Sarajevo
12. HAMZA SOLAK - VOGOŠĆA
13. JUSUF FEJZIĆ - "NUR"
14. TARIK AVDAGIĆ - Novi Grad Sarajevo
Younger cadets (male) -30
1. ADI MAMELA - TIM BOSNA
2. DAVUD MESINOVIC - TIM BOSNA
3. DENIS RIZVAN - BUGOJNO
4. DENIS VUČIĆ - "NUR"
5. ERMIN LELO - VOGOŠĆA
6. HARIS OSMANBEGOVIĆ - ILIJAŠ
7. MAK ORUČEVIĆ - Novi Grad Sarajevo
8. MUHAMED ĐONKO - Novi Grad Sarajevo
9. TARIK ŠUVALIJA - VOGOŠĆA
10. TIMUR DELALIĆ - Novi Grad Sarajevo
Younger cadets (male) -33
1. AMIN OMERAGIĆ - VOGOŠĆA
2. EDIN NUKIĆ - ILIJAŠ
3. HAMZA ŠEHIĆ - Taekwondo klub Zenica
4. HARIS MURATOVIC - TIM BOSNA
5. HARUN ISENI - Taekwondo klub Zenica
6. HAZIM NUKIĆ - VOGOŠĆA
7. MATEJ BOGELJIC - TIM BOSNA
8. MUHAMED MAGLIĆ - Novi Grad Sarajevo
9. VEDAD SABOVIC - Novi Grad Sarajevo
Younger cadets (male) -36
1. ADNAN SARAC - TIM BOSNA
2. AMIR BEGIC - TIM BOSNA
3. ANES BORIĆ - Novi Grad Sarajevo
4. ARMIN LONČAREVIĆ - BUGOJNO
5. DZENAN CURT - TIM BOSNA
6. EMIN DELIC - TIM BOSNA
7. FARIS ŠEHIĆ - ILIJAŠ
8. HAJRULAH ČEMAN - Novi Grad Sarajevo
9. JASIR ČOLOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
10. SAID ORMANOVIC - Novi Grad Sarajevo
Younger cadets (male) -43
1. AMAR HADŽAGIĆ - Novi Grad Sarajevo
2. AREL GORO - Novi Grad Sarajevo
3. FARIS VELAGIC - TIM BOSNA
4. HAMZA TRNCIC - TIM BOSNA
5. MUSTAFA SMAILBEGOVIC - TIM BOSNA
6. UBEJD DŽEVAHIRIĆ - BUGOJNO
Younger cadets (male) -39
1. ADNAN TERZIC - TIM BOSNA
2. FARUK ČAUK - "NUR"
3. HARUN ŠKULJ - "NUR"
4. HARUN VEHAB - "NUR"
5. TARIK HODŽIĆ - Novi Grad Sarajevo
Younger cadets (male) -47
1. AMSAL HUSKOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
2. HARUN MAMELA - TIM BOSNA
3. ISHAK SKOPLJAK - Taekwondo klub Zenica
Younger cadets (male) +47
1. ANES AGOVIĆ - ILIJAŠ
2. ELDAR ABDULOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
3. JASER MEMIĆ - VOGOŠĆA
Younger cadets (female) -18
1. AMILA ĐIKOLI - Novi Grad Sarajevo
2. ESMA BAHTANOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
3. SARA DURAK - TIM BOSNA
Younger cadets (female) -20
1. ADNA BERBIĆ - "NUR"
2. AJLA CAMO - TIM BOSNA
3. AJLA LEMES - TIM BOSNA
Younger cadets (female) -22
1. ASJA BULBULUSIC - TIM BOSNA
2. SAJRA KAJEVIC - TIM BOSNA
3. SELMA LEMES - TIM BOSNA
4. TAJMA KAJEVIC - TIM BOSNA
Younger cadets (female) -24
1. ENA MARLOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
2. MERJEM ČEMAN - Novi Grad Sarajevo
3. MERJEM JUSUFBAŠIĆ - BUGOJNO
4. SARA BULBULUSIC - TIM BOSNA
5. SENKA NUKIĆ - ILIJAŠ
Younger cadets (female) -27
1. ASJA KRESEVLJAKOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
2. AZRA KURIC - Novi Grad Sarajevo
3. HANA OMERBEGOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
4. ILHANA KOVAČEVIĆ - "NUR"
5. MAUMERA GIBANICA - Novi Grad Sarajevo
6. MERISA SMAILBEGOVIC - TIM BOSNA
7. NEJRA ŠAĆIROVIĆ - KWON
8. ZARA RAŠIDAGIĆ - Novi Grad Sarajevo
Younger cadets (female) -30
1. AJLA NUMIC - TIM BOSNA
2. EMINA DZAFO - TIM BOSNA
3. ILDERINA GAKOVIĆ - VOGOŠĆA
4. NEDŽMA SLAČINOVIĆ - ILIJAŠ
5. NEJLA NUKIĆ - ILIJAŠ
6. SARA MARLOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
7. SARA PIDRO - BUGOJNO
8. SARA POBRIĆ - Novi Grad Sarajevo
Younger cadets (female) -33
1. ADINA HALILOVIC - TIM BOSNA
2. IMAN NALIĆ - Novi Grad Sarajevo
3. ŠADIJA MAŠIĆ - BUGOJNO
4. SAMRA LEMES - TIM BOSNA
5. ZEJNEB ADEMI - "NUR"
Younger cadets (female) -36
1. EMA SRNA - Novi Grad Sarajevo
2. IRA GRGIĆ - Novi Grad Sarajevo
3. SARA SULJIC - TIM BOSNA
Younger cadets (female) -43
1. DALIJA OGRESEVIC - TIM BOSNA
2. DENIZ ESRA - START
3. ELINA DELIĆ - Taekwondo klub Zenica
4. HANA BULBULUSIC - TIM BOSNA
5. NAĐA PENJIĆ - "NUR"
Younger cadets (female) -39
1. DZANA SERO - TIM BOSNA
2. LEJLA JUSIĆ - Taekwondo klub Zenica
3. MERYEM ČOVIĆ - ILIJAŠ
4. SARA MUJIĆ - Taekwondo klub Zenica
5. SUMEJA KEVILJ - "NUR"
Younger cadets (female) -47
1. AMINA HRVAT - TIM BOSNA
2. LAMIJA GANIĆ - "NUR"
Younger cadets (female) +47
1. AMINA HRVAT - TIM BOSNA
2. LAMIJA GANIĆ - "NUR"
Cadets (male) -33
1. ADNAN MAŠIĆ - "NUR"
2. ELMIN SUVALIC - START
3. ISA KOVAČ - Novi Grad Sarajevo
4. RIAD ALIHODŽIĆ - Novi Grad Sarajevo
Cadets (male) -37
1. ADI ŠEHAGIĆ - "NUR"
2. EMIR OSMANOVIC - TIM BOSNA
3. HAJRULAH ČEMAN - Novi Grad Sarajevo
4. IBRAHIM ĐONKO - Novi Grad Sarajevo
5. ILHAN KOVAČEVIĆ - "NUR"
6. RIJAD KAPETANOVIC - TIM BOSNA
7. VEDAD ŠEMIĆ - "NUR"
Cadets (male) -41
1. ABDULKERIM JAŠAREVIĆ - BUGOJNO
2. AMER DURAKOVIĆ - Olovo
3. AMER MUSINBEGOVIC - TIM BOSNA
4. DINO ZUKIĆ - VOGOŠĆA
5. EMIR OMERBEGOVIC - TIM BOSNA
6. HAMZA ISLAMOVIC - TIM BOSNA
7. SADMIR HABIBOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
Cadets (male) -45
1. AMMAR HEGANOVIĆ - "NUR"
2. ASMIR HRVAT - TIM BOSNA
3. EMIR GORALIJAA - "NUR"
4. LEON HOLLHUBER - Novi Grad Sarajevo
5. MUHAMED ADEMI - "NUR"
Cadets (male) -49
1. AHMED PILAV - BUGOJNO
2. DAMIR MALKOČ - Taekwondo klub Zenica
3. ELDIN BEGOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
4. EVELIN PILJUG - "NUR"
5. KERIM AHMETSPAHIC - TIM BOSNA
6. OMAR NEFIC - TIM BOSNA
Cadets (male) -53
1. ADI ĆEFO - BUGOJNO
2. BELMIN KAMARIC - TIM BOSNA
3. DINO REDŽEPOVIĆ - VOGOŠĆA
4. HARUN ORMANOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
5. MUHAMED MRŠO - Novi Grad Sarajevo
6. SEMIR BILAL - Novi Grad Sarajevo
Cadets (male) -57
1. CENGIC MUHAMED - TIM BOSNA
2. JAHJA ĆEMAN - Novi Grad Sarajevo
3. KADIR RAMOVIC - TIM BOSNA
4. OMAR ČOMOR - Novi Grad Sarajevo
5. RIAD LEMES - TIM BOSNA
Cadets (male) -61
1. ADIS MERDAN - Olovo
2. BENJAMIN HODZIC - TIM BOSNA
3. EDO SMOLA - Novi Grad Sarajevo
4. FARIS BABIĆ - Olovo
5. NEDIM BECAR - TIM BOSNA
Cadets (male) -65
1. ADIN HALILOVIC - TIM BOSNA
2. JASMIN ALISPAHIC - TIM BOSNA
3. SKENDER ĐIKOLI - Budućnost
Cadets (male) +65
1. FARIS ŠUVALIJA - VOGOŠĆA
2. KERIM KOLIĆ - Novi Grad Sarajevo
3. MAHIR SELIMOVIC - TIM BOSNA
4. VEDAD HALILAGIĆ - VOGOŠĆA
Cadets (female) -29
1. AMINA GRAHIĆ - "NUR"
Cadets (female) -33
Cadets (female) -37
1. AJLA NUKIĆ - ILIJAŠ
2. DZEJLA MAHMUTOVIC - TIM BOSNA
3. EMINA TABAKOVIC - TIM BOSNA
Cadets (female) -41
1. ELDINA BEGOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
2. MUBINA MRKONJIĆ - "NUR"
3. TADEA SELIMIĆ - Novi Grad Sarajevo
Cadets (female) -44
1. EMRA HELJA - "NUR"
2. MERJEMA FEJZIĆ - "NUR"
3. NAIDA DURAK - TIM BOSNA
Cadets (female) -47
1. AJLA KORMAN - VOGOŠĆA
2. AMINA ABDIBEGOVIC - KWON
3. EDITA MURGUZ - Novi Grad Sarajevo
Cadets (female) -51
1. AMINA GONDJO - TIM BOSNA
2. MEDINA MEDARIC - START
3. ŠEJLA VEHAB - "NUR"
Cadets (female) -55
Cadets (female) -59
1. AMINA SISIC - TIM BOSNA
2. ASJA SAHIC - TIM BOSNA
Cadets (female) +59
1. ADISA MUSINBEGOVIC - TIM BOSNA
2. ADNA BORIĆ - Novi Grad Sarajevo
3. AJNA DURAKOVIĆ - VOGOŠĆA
4. AMINA LEMES - TIM BOSNA
5. AMRA HADŽAGIĆ - Novi Grad Sarajevo
6. MERIMA RIZVANOVIĆ - Olovo
Juniors (male) -45
1. MIRZET DELIBAŠIĆ - "NUR"
Juniors (male) -48
Juniors (male) -51
Juniors (male) -55
1. AMEL ISLAMOVIC - TIM BOSNA
2. NERMAN MUSINBEGOVIC - TIM BOSNA
3. TARIK ABDIBEGOVIC - KWON
4. TARIK BULBULUSIC - TIM BOSNA
Juniors (male) -59
1. AMAR LJUCA - VOGOŠĆA
2. EMRAH BOSNJAK - START
3. HARIS HUKARA - Novi Grad Sarajevo
4. SEMIR HUSEINOVIC - TIM BOSNA
Juniors (male) -63
1. IRFAN BABIC - TIM BOSNA
2. MUHAMED GANIBEGOVIĆ - "NUR"
3. VATROSLAV PUNCER - START
Juniors (male) -68
1. ADNAN PRAŠO - VOGOŠĆA
2. BELMIN SELIMOVIC - TIM BOSNA
3. ELHAN KAZAZ - TIM BOSNA
4. EMIR LJUCA - VOGOŠĆA
5. HAMZA AVDIC - START
6. OMER PURISEVIC - TIM BOSNA
Juniors (male) -73
1. ANER CUCK - TIM BOSNA
2. IBRAHIM MEDARIC - START
Juniors (male) -78
1. ALMIN IMAMOVIC - TIM BOSNA
2. TARIK PINJIC - TIM BOSNA
Juniors (male) +78
1. ARMIN MADEŠKO - VOGOŠĆA
2. MUSTAFA HRVAT - TIM BOSNA
Juniors (female) -42
Juniors (female) -44
Juniors (female) -46
Juniors (female) -49
1. SAMRA MURATOVIĆ - Novi Grad Sarajevo
2. ŠEMSA SILAJDŽIĆ - "NUR"
Juniors (female) -52
Juniors (female) -55
1. AZRA VELIC - TIM BOSNA
2. EMRA RAMOVIC - TIM BOSNA
Juniors (female) -59
1. ANESA PULO - TIM BOSNA
2. FATIMA ADEMI - "NUR"
Juniors (female) -63
Juniors (female) -68
1. FATIMA BJELIĆ - Olovo
2. MILICA ŠTAKA - TKD-SLAVIJA
Juniors (female) +68
1. ALMINA MUSINBEGOVIC - TIM BOSNA
2. EMIRA BAHTIJAREVIC - START
Seniors (male) - 58
Seniors (male) - 68
1. ALEN LJUBANOVIC - START
2. ALMIN KAJEVIC - TIM BOSNA
Seniors (male) - 80
1. HAMZA KADIC - TIM BOSNA
2. NIKOLA GALINAC - TKD-SLAVIJA
Seniors (male) +80
Seniors (female) -49
Seniors (female) -57
Seniors (female) -67
Seniors (female) +67
1. BERINA HORIC - START
2. EMINA SAFUNDŽIJA - "NUR"