Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
VOGOŠĆA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"NUR"
Budućnost
BUGOJNO
ILIJAŠ
KWON
Novi Grad Sarajevo
Olovo
START
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
TKD-SLAVIJA
VOGOŠĆA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -33
Kadetkinje -51
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniorke +68
Seniori - 68
Seniorke +67
Mlađe kadetkinje -43
B010
241
5
DALIJA OGRESEVIC (TIM BOS)
302
20
ELINA DELIĆ (ZE TIM)
82
NAĐA PENJIĆ (TKD NUR)
137
HANA BULBULUSIC (TIM BOS)
285
DENIZ ESRA (START)
B034
302
15
ELINA DELIĆ (ZE TIM)
82
13
NAĐA PENJIĆ (TKD NUR)
B035
137
10
HANA BULBULUSIC (TIM BOS)
285
22
DENIZ ESRA (START)
B057
302
9
ELINA DELIĆ (ZE TIM)
285
22
DENIZ ESRA (START)
Osvajači medalja
1. DENIZ ESRA, START
2. ELINA DELIĆ, Taekwondo klub Zenica
3. HANA BULBULUSIC, TIM BOSNA
3. NAĐA PENJIĆ, "NUR"
Kadeti -33
B023
40
14
ELMIN SUVALIC (START)
212
2
RIAD ALIHODŽIĆ (TKDNGS)
B024
267
3
ISA KOVAČ (TKDNGS)
72
12
ADNAN MAŠIĆ (TKD NUR)
B050
40
9
ELMIN SUVALIC (START)
72
6
ADNAN MAŠIĆ (TKD NUR)
Osvajači medalja
1. ELMIN SUVALIC, START
2. ADNAN MAŠIĆ, "NUR"
3. RIAD ALIHODŽIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ISA KOVAČ, Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje -51
C013
46
16
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
37
4
MEDINA MEDARIC (START)
136
AMINA GONDJO (TIM BOS)
C044
46
0
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
136
0
AMINA GONDJO (TIM BOS)
Osvajači medalja
1. ŠEJLA VEHAB, "NUR"
2. AMINA GONDJO, TIM BOSNA
3. MEDINA MEDARIC, START
3. ----
Juniori -59
C016
276
0
HARIS HUKARA (TKDNGS)
11
6
AMAR LJUCA (VOGOŠĆA)
C017
313
8
SEMIR HUSEINOVIC (TIM BOS)
44
21
EMRAH BOSNJAK (START)
C046
11
13
AMAR LJUCA (VOGOŠĆA)
44
10
EMRAH BOSNJAK (START)
Osvajači medalja
1. AMAR LJUCA, VOGOŠĆA
2. EMRAH BOSNJAK, START
3. HARIS HUKARA, Novi Grad Sarajevo
3. SEMIR HUSEINOVIC, TIM BOSNA
Juniori -63
C018
149
6
MUHAMED GANIBEGOVIĆ (TKD NUR)
130
12
IRFAN BABIC (TIM BOS)
42
VATROSLAV PUNCER (START)
C047
130
25
IRFAN BABIC (TIM BOS)
42
9
VATROSLAV PUNCER (START)
Osvajači medalja
1. IRFAN BABIC, TIM BOSNA
2. VATROSLAV PUNCER, START
3. MUHAMED GANIBEGOVIĆ, "NUR"
3. ----
Juniori -68
C007
13
4
ADNAN PRAŠO (VOGOŠĆA)
312
9
BELMIN SELIMOVIC (TIM BOS)
162
ELHAN KAZAZ (TIM BOS)
C008
181
0
OMER PURISEVIC (TIM BOS)
41
13
HAMZA AVDIC (START)
301
EMIR LJUCA (VOGOŠĆA)
C027
13
0
ADNAN PRAŠO (VOGOŠĆA)
162
0
ELHAN KAZAZ (TIM BOS)
C028
41
0
HAMZA AVDIC (START)
301
0
EMIR LJUCA (VOGOŠĆA)
C052
162
4
ELHAN KAZAZ (TIM BOS)
41
8
HAMZA AVDIC (START)
Osvajači medalja
1. HAMZA AVDIC, START
2. ELHAN KAZAZ, TIM BOSNA
3. ----
3. ----
Juniori -73
C030
36
0
IBRAHIM MEDARIC (START)
207
0
ANER CUCK (TIM BOS)
Osvajači medalja
1. IBRAHIM MEDARIC, START
2. ANER CUCK, TIM BOSNA
3. ----
3. ----
Juniorke +68
C037
186
15
ALMINA MUSINBEGOVIC (TIM BOS)
39
2
EMIRA BAHTIJAREVIC (START)
Osvajači medalja
1. ALMINA MUSINBEGOVIC, TIM BOSNA
2. EMIRA BAHTIJAREVIC, START
3. ----
3. ----
Seniori - 68
C038
204
17
ALMIN KAJEVIC (TIM BOS)
38
2
ALEN LJUBANOVIC (START)
Osvajači medalja
1. ALMIN KAJEVIC, TIM BOSNA
2. ALEN LJUBANOVIC, START
3. ----
3. ----
Seniorke +67
C040
57
7
EMINA SAFUNDŽIJA (TKD NUR)
262
5
BERINA HORIC (START)
Osvajači medalja
1. EMINA SAFUNDŽIJA, "NUR"
2. BERINA HORIC, START
3. ----
3. ----