Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Zelingrad Kup - 10 god. osnutka
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
Grupisano po kategorijama
Borbe
Grupisano po klubu
Borbe
Forme
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori (89)
Mlađi kadeti -24
1. BRUNO HAMPOVČAN - FENIKS-VUKOMEREC
Mlađi kadeti -27
1. LUKA KAZIJA - MAKSIMIR
2. MIHAEL TUKIĆ - MAKSIMIR
Mlađi kadeti -30
1. EDI STIPANOVIĆ - Taekwondo klub Našice
2. JAKOV BEZJAK - MASTER
3. LEON VUJIČIĆ - Bistra
4. MATIJA TUNJIĆ - ORKA AS
5. NIKO LUČIĆ - MAKSIMIR
6. PATRIK KOVAČEVIĆ - MASTER
Mlađi kadeti -33
1. ANDRIJA RADAS - MAKSIMIR
2. ANTONIO KALMAN - Taekwondo klub Našice
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC - Pantera
4. IVAN MARJANOVIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
5. MARKO DRLJO - Bistra
6. TIN SLOVENEC - Bistra
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
1. FILIP SPICEK - Bistra
2. MAKS KOVAČIĆ - Bistra
3. NIKO NOGIĆ - Taekwondo klub Našice
Mlađi kadeti -43
1. HRVOJE JAVOROVIĆ - MAKSIMIR
2. LUKA RUPČIĆ - MAKSIMIR
3. ROKO GRGAC - Čigra
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
1. DOMINIK SANTRIĆ - MAKSIMIR
Mlađi kadetkinje -24
Mlađi kadetkinje -27
1. FRANA BRTAN - FENIKS-VUKOMEREC
2. KALA MIDŽOR - Pantera
3. LORENA PIA ČAVLINA - MAKSIMIR
4. MARGARITA VUKIĆ - ORKA AS
5. NIKA JANDROKOVIĆ - MASTER
6. NIKA KRALJIĆ - MAKSIMIR
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -33
1. MARTA HORVAT - Čigra
2. NIKI TOMELJAK - MAKSIMIR
3. PAULA FILA - ORKA AS
4. PAULA ŠIMIĆ - Taekwondo klub Našice
5. SARA MARIČIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
Mlađi kadetkinje -36
1. DORA KERCEL - FENIKS-VUKOMEREC
2. LARA UTROBIČIĆ - MAKSIMIR
3. MARTA GLOBAN - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
4. MIA JURIŠIĆ - MASTER
5. NEVENA STOJIĆ - Čigra
6. STELLA SUBOTIĆ - MASTER
Mlađi kadetkinje -39
1. GABRIJELA MATOVINOVIĆ - Taekwondo klub Našice
2. KARLA JANČIĆ - Čigra
3. MAGDALENA PONGRAC - METALAC
4. PETRA GEČEK - ORKA AS
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadetkinje -47
Mlađi kadetkinje -51
1. VIKTORIJA MATOVINOVIĆ - Taekwondo klub Našice
Mlađi kadetkinje +51
Kadeti A -33
Kadeti A -37
Kadeti A -41
1. ADRIJAN JANDROKOVIĆ - MASTER
2. DORIJAN IVANČAN - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ROBERT REZO - METALAC
Kadeti A -45
1. JOSIP ŠTEKO - TK TRNJE
Kadeti A -49
1. ANTON RAMAJ - ORKA AS
2. JOSIP ŠTEKO - TK TRNJE
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A -61
Kadeti A -65
Kadeti A +65
Kadetkinje A -29
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
1. NIKOL FILA - ORKA AS
2. VERONIKA SOVIĆ - MAKSIMIR
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
1. DORA PERIĆ - MAKSIMIR
2. MAJA HODANOVAC - Taekwondo klub Našice
3. VIDA KRUŠIĆ - METALAC
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
1. BLERINA HYKOLLI - MAKSIMIR
2. MATEA BEGIĆ - Taekwondo klub Našice
Kadeti B -33
Kadeti B -37
1. BORNA ZGLAVNIK - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
2. MAX HAJAK - MAKSIMIR
Kadeti B -41
1. DORIAN DEMETER - MAKSIMIR
2. ROKO LIVADA - METALAC
3. STJEPAN MARKOVIC - Bistra
Kadeti B -45
1. MIHAEL PAVLEK - METALAC
2. NIKO MORIĆ - MAKSIMIR
3. ROBERT MIJIĆ - Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -61
1. IVAN MORIĆ - MAKSIMIR
2. JURICA VIPEL - ZELINGRAD
3. MISLAV GRGIĆ - METALAC
Kadeti B -65
1. ANTE BRUNO ZNAOR - MAKSIMIR
2. KARLO VIPEL - ZELINGRAD
Kadeti B +65
1. JOSIP PENTAVEC - ZELINGRAD
Kadetkinje B -29
Kadetkinje B -33
Kadetkinje B -37
1. DORA STARČEVIĆ - ORKA AS
2. LANA DEMETER - MAKSIMIR
3. MARTA BEBEK - TK TRNJE
4. NIKA HAJAK - MAKSIMIR
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B -59
Kadetkinje B +59
1. GABRIJELA DANANIĆ - ZELINGRAD
2. KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI - MAKSIMIR
Juniori -45
Juniori -48
1. ALEN RABIHIĆ - ORKA AS
2. MARKO ĐURĐEVIĆ - MAKSIMIR
3. MATIJA BEHIN - MASTER
Juniori -51
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
1. BORIS GALINEC - Taekwondo klub Našice
2. FILIP MARKOVIĆ - Bistra
3. PATRICK BROŽIĆ - TK TRNJE
Juniori -68
1. EUGEN ŠTEKO - TK TRNJE
2. KARLO PENTAVAC - ZELINGRAD
3. KREŠIMIR MATOVINOVIĆ - Taekwondo klub Našice
4. MATTEO LOVRENČEVIĆ - TK TRNJE
Juniori -73
Juniori -78
Juniori +78
Juniorke -42
Juniorke -44
Juniorke -46
1. IVANA LULIĆ - MAKSIMIR
2. NIKA GROZDEK - MAKSIMIR
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Mala olimpijada (42)
Mali olimpijci A -20
1. GABRIEL SLUKIĆ - MASTER
2. JAN ORLOVIĆ - METALAC
3. PETAR KOSTANJCAR - JAKOVLJE
Mali olimpijci A -22
1. DINO VRBAN - Bistra
2. FILIP KIŠ - FENIKS-VUKOMEREC
3. LEO KOVAČEVIĆ - MASTER
4. LEON KLANFAR - Bistra
5. MARTIN COHA - JAKOVLJE
Mali olimpijci A -24
1. LEON SENICIC - Bistra
2. LUKA KRALJ - ZELINGRAD
3. MARIN PRLIĆ - MASTER
4. MARKO KAZIJA - MAKSIMIR
Mali olimpijci A -27
1. ALEN IMŠIROVIĆ - Čigra
2. BORNA BLAŽEVIĆ - FENIKS-VUKOMEREC
3. DOMAGOJ GAŠPARIĆ - MAKSIMIR
4. KARLO KRMPOTIĆ - MAKSIMIR
5. LUKA HREN - JAKOVLJE
Mali olimpijci A -30
1. GABRIJEL ZAGAJŠAK - METALAC
2. MARKO RUPČIĆ - MAKSIMIR
3. NIKOLA MATIĆ - Čigra
4. PAVLE STURZ - METALAC
5. PETAR JELAVIĆ - Bistra
6. ROKO ŠAGUD - ZELINGRAD
Mali olimpijci A -33
Mali olimpijci A -36
Mali olimpijci A -40
Mali olimpijci A -45
Mali olimpijci A +45
1. KRISTIJAN SVAGUŠA - MAKSIMIR
2. PETAR LEON VUKOVIĆ - ZELINGRAD
Male olimpijke A -20
Male olimpijke A -22
1. EMA FILA - ORKA AS
2. LARA KURJAN - Bistra
3. LEA TUKIĆ - MAKSIMIR
Male olimpijke A -24
1. IVA KOVAČ - FENIKS-VUKOMEREC
2. KORANA SUVALJKO - MAKSIMIR
3. LUCIJA BRCKO - JAKOVLJE
Male olimpijke A -27
1. ELA ČELEC - METALAC
2. MIDZOR KALA - Pantera
3. OZANA ŠITIĆ - MAKSIMIR
Male olimpijke A -30
Male olimpijke A -33
1. GITA ILIJIĆ - MAKSIMIR
2. NELA LASAN - MAKSIMIR
Male olimpijke A -36
Male olimpijke A -40
Male olimpijke A -45
Male olimpijke A +45
Mali olimpijci B -18
Mali olimpijci B -20
Mali olimpijci B -22
1. GABRIEL KRANJČEV - MAKSIMIR
2. TIN ZAGAJŠAK - METALAC
Mali olimpijci B -24
Mali olimpijci B -26
Mali olimpijci B -28
Mali olimpijci B -30
Mali olimpijci B -33
Mali olimpijci B -36
Mali olimpijci B +36
Male olimpijke B -18
1. DORA SAMARZIJA - Pantera
2. GABRIJELA KELNER - JAKOVLJE
Male olimpijke B -20
1. MIA KOVAČ - FENIKS-VUKOMEREC
2. PETRA JURIŠIĆ - MASTER
Male olimpijke B -22
Male olimpijke B -24
Male olimpijke B -26
Male olimpijke B -28
Male olimpijke B -30
Male olimpijke B -33
Male olimpijke B -36
Male olimpijke B +36
Kick (31)
Kick (muški) -1 (2007, 2008)
1. DOMAGOJ GAŠPARIĆ - MAKSIMIR
2. MARKO KAZIJA - MAKSIMIR
3. MARTIN MIKA ZAGORAC - MAKSIMIR
4. PAVAO SOVIĆ - MAKSIMIR
5. TIMOTEJ BAJIĆ - MAKSIMIR
Kick (muški) -2 (2009, 2010)
1. BENJAMIN KUTLE - MAKSIMIR
2. FRAN ŠPREM - ZELINGRAD
3. GRGUR ŠALOMON - MAKSIMIR
4. KARLO KRMPOTIĆ - MAKSIMIR
5. LUKA FILIPOVIĆ - ZELINGRAD
6. MARKO ANIĆ - MAKSIMIR
7. ROBERT ČRLENEC - MAKSIMIR
Kick (muški) -3 (2011, 2012)
1. IVAN CAPAN - MAKSIMIR
2. PETAR CAPAN - MAKSIMIR
Kick (ženski) -1 (2007, 2008)
1. LARA PERHAT - MAKSIMIR
2. LAURA UREK - MAKSIMIR
3. NELA LASAN - MAKSIMIR
4. NIKA LAZIĆ - MAKSIMIR
5. PAULA ŠIMIĆ - Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) -2 (2009, 2010)
1. IRA BATES - MAKSIMIR
2. LEA TUKIĆ - MAKSIMIR
3. LOLA AFGAN - MAKSIMIR
4. LOTA ŠALOMON - MAKSIMIR
5. LUCIJA MARKOVIĆ - ZELINGRAD
6. MARA BLAŠKOVIĆ - MAKSIMIR
7. MARIJA LUČIĆ - MAKSIMIR
Kick (ženski) -3 (2011, 2012)
1. DOROTEA SANTRIĆ - MAKSIMIR
2. HELENA KRALJ - ZELINGRAD
3. LARA SRUK - MAKSIMIR
4. LUKA ŠOŠTARIĆ HORVAT - MAKSIMIR
5. LUNA ŠOŠTARIĆ HORVAT - MAKSIMIR
Younger cadets (STD) (20)
KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) 8-5 GEUP
1. ANDREJ JOZIĆ - TK TRNJE
2. JURAJ CIGLAR - TK TRNJE
3. LUKA KAZIJA - MAKSIMIR
4. LUKA RUPČIĆ - MAKSIMIR
5. MARIN ŠTEKO - TK TRNJE
6. MARKO KAZIJA - MAKSIMIR
7. MIHAEL TUKIĆ - MAKSIMIR
8. NIKO LUČIĆ - MAKSIMIR
9. VITO DELIŠIMUNOVIĆ - TK TRNJE
KA-2 - Younger cadets - M (08-11 year) 4-1 GEUP
1. HRVOJE JAVOROVIĆ - MAKSIMIR
2. MATEO MARJANOVIĆ - MASTER
KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) 8-5 GEUP
1. DOROTEA DANANIĆ - ZELINGRAD
2. IRIS ZUZIJA - JAGUAR
3. LARA UTROBIČIĆ - MAKSIMIR
4. LAURA KOS - ZELINGRAD
5. NIKI TOMELJAK - MAKSIMIR
6. OZANA ŠITIĆ - MAKSIMIR
7. ZARA ANIĆ - MAKSIMIR
KB-2 - Younger cadets - F (08-11 year) 4-1 GEUP
1. LANA PRĐUN - MASTER
2. LUCIJA BARJAŠIĆ - JAGUAR
Cadets (STD) (17)
KA-3 - Cadets - M (12-14 year) 8-5 GEUP
1. ANTONIO MILARDOVIĆ - MAKSIMIR
2. BORNA FORČIĆ - ZELINGRAD
3. KRISTIJAN JURIŠIĆ - MASTER
KA-4 - Cadets - M (12-14 year) 4-1 GEUP
1. DORIAN DEMETER - MAKSIMIR
2. IVAN MORIĆ - MAKSIMIR
KA-5 - Cadets - M (08-14 year) 1-3 POOM
1. JOSIP ŠTEKO - TK TRNJE
2. MARIN HLAD - JAKOVLJE
3. NIKO ZORIČIĆ - MAKSIMIR
4. TOMISLAV KUŠEK - TK TRNJE
KB-3 - Cadets - F (12-14 year) 8-5 GEUP
1. ELENA ČURIĆ - ZELINGRAD
2. MARTA BEBEK - TK TRNJE
3. PETRA ŠUŠNJAK - ZELINGRAD
KB-4 - Cadets - F (12-14 year) 4-1 GEUP
1. LANA DEMETER - MAKSIMIR
2. NIKA HAJAK - MAKSIMIR
3. VERONIKA SOVIĆ - MAKSIMIR
KB-5 - Cadets - F (08-14 year) 1-3 POOM
1. BLERINA HYKOLLI - MAKSIMIR
2. MAJA DUMENČIĆ - Karlovac
Juniors (STD) (7)
JA-1 - Juniori - M (15-17 year) 8-5 GEUP
JA-2 - Juniori - M (15-17 year) 4-1 GEUP
1. LUKA BARUN - MASTER
2. MARKO ĐURĐEVIĆ - MAKSIMIR
JA-3 - Juniori - M (15-17 year) 1 POOM/DAN
1. EUGEN ŠTEKO - TK TRNJE
2. MATTEO LOVRENČEVIĆ - TK TRNJE
JB-1 - Juniori - F (15-17 year) 8-5 GEUP
1. NIKA GROZDEK - MAKSIMIR
JB-2 - Juniori - F (15-17 year) 4-1 GEUP
1. IVANA LULIĆ - MAKSIMIR
JB-3 - Juniori - F (15-17 year) 1 POOM/DAN
1. NIKA PREMOR - TK TRNJE
Harmonised pair (STD) (0)
D1 - Harmonized pair (8-14 year) 8.-1. geup
D2 - Harmonized pair (8-14 year) 8.-1. geup
Para Poomsae (7)
PARA-KA-M - Para. Cadets - M
1. LEON BOŽO ŠKRAVAN - MAKSIMIR
PARA-KA-F - Para. Cadets - F
1. PETRA PETI - MAKSIMIR
2. TAMARA MAKSIMOVIĆ - TK TRNJE
PARA-JUN-M - Para. Juniors - M
1. MARIO KOMORČEC - TK TRNJE
2. ZDRAVKO KREŠIĆ - TK TRNJE
PARA-JUN-F - Para. Juniors - F
1. BISERKA SAMBOL - TK TRNJE
2. VERA TRŠINSKI - TK TRNJE