Mlađi kadeti -27
1. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR |
2. LUKA KAZIJA, MAKSIMIR |
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti -30
1. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS |
2. NIKO LUČIĆ, MAKSIMIR |
3. JAKOV BEZJAK, MASTER |
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, MASTER |
|
|
|
Mlađi kadeti -33
1. MARKO DRLJO, Bistra |
2. TIN SLOVENEC, Bistra |
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera |
3. ANTONIO KALMAN, Taekwondo klub Našice |
|
|
|
Mlađi kadeti -39
1. FILIP SPICEK, Bistra |
2. MAKS KOVAČIĆ, Bistra |
3. NIKO NOGIĆ, Taekwondo klub Našice |
|
|
|
|
Mlađi kadeti -43
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR |
2. LUKA RUPČIĆ, MAKSIMIR |
3. ROKO GRGAC, Čigra |
|
|
| | | |
Mlađi kadetkinje -27
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS |
2. NIKA JANDROKOVIĆ, MASTER |
3. KALA MIDŽOR, Pantera |
3. LORENA PIA ČAVLINA, MAKSIMIR |
|
|
|
Mlađi kadetkinje -33
1. SARA MARIČIĆ, FENIKS-VUKOMEREC |
2. NIKI TOMELJAK, MAKSIMIR |
3. PAULA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice |
3. MARTA HORVAT, Čigra |
|
|
|
Mlađi kadetkinje -36
1. MIA JURIŠIĆ, MASTER |
2. STELLA SUBOTIĆ, MASTER |
3. NEVENA STOJIĆ, Čigra |
3. LARA UTROBIČIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
Mlađi kadetkinje -39
1. PETRA GEČEK, ORKA AS |
2. MAGDALENA PONGRAC, METALAC |
3. KARLA JANČIĆ, Čigra |
3. GABRIJELA MATOVINOVIĆ, Taekwondo klub Našice |
|
| |
Kadeti A -41
1. ADRIJAN JANDROKOVIĆ, MASTER |
2. DORIJAN IVANČAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac |
3. ROBERT REZO, METALAC |
|
|
|
|
Kadeti A -49
1. ANTON RAMAJ, ORKA AS |
2. JOSIP ŠTEKO, TK TRNJE |
|
|
|
| |
Kadetkinje A -44
1. VERONIKA SOVIĆ, MAKSIMIR |
2. NIKOL FILA, ORKA AS |
|
|
|
|
|
Kadetkinje A -55
1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR |
2. MAJA HODANOVAC, Taekwondo klub Našice |
3. VIDA KRUŠIĆ, METALAC |
|
|
|
|
Kadetkinje A +59
1. BLERINA HYKOLLI, MAKSIMIR |
2. MATEA BEGIĆ, Taekwondo klub Našice |
|
|
|
| | | |
Kadeti B -37
1. BORNA ZGLAVNIK, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac |
2. MAX HAJAK, MAKSIMIR |
|
|
|
|
|
Kadeti B -41
1. DORIAN DEMETER, MAKSIMIR |
2. ROKO LIVADA, METALAC |
3. STJEPAN MARKOVIC, Bistra |
|
|
|
|
Kadeti B -45
1. NIKO MORIĆ, MAKSIMIR |
2. MIHAEL PAVLEK, METALAC |
3. ROBERT MIJIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac |
|
|
|
|
Kadeti B -61
1. MISLAV GRGIĆ, METALAC |
2. IVAN MORIĆ, MAKSIMIR |
3. JURICA VIPEL, ZELINGRAD |
|
|
|
|
Kadeti B -65
1. ANTE BRUNO ZNAOR, MAKSIMIR |
2. KARLO VIPEL, ZELINGRAD |
|
|
|
| | | |
Kadetkinje B -37
1. NIKA HAJAK, MAKSIMIR |
2. LANA DEMETER, MAKSIMIR |
3. DORA STARČEVIĆ, ORKA AS |
3. MARTA BEBEK, TK TRNJE |
|
|
|
Kadetkinje B +59
1. GABRIJELA DANANIĆ, ZELINGRAD |
2. KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI, MAKSIMIR |
|
|
|
| |
Juniori -48
1. ALEN RABIHIĆ, ORKA AS |
2. MARKO ĐURĐEVIĆ, MAKSIMIR |
3. MATIJA BEHIN, MASTER |
|
|
|
|
Juniori -63
1. FILIP MARKOVIĆ, Bistra |
2. BORIS GALINEC, Taekwondo klub Našice |
3. PATRICK BROŽIĆ, TK TRNJE |
|
|
|
|
Juniori -68
1. EUGEN ŠTEKO, TK TRNJE |
2. KARLO PENTAVAC, ZELINGRAD |
3. KREŠIMIR MATOVINOVIĆ, Taekwondo klub Našice |
3. MATTEO LOVRENČEVIĆ, TK TRNJE |
|
| | | |
Juniorke -46
1. NIKA GROZDEK, MAKSIMIR |
2. IVANA LULIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
| | | |