Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zelingrad Kup - 10 god. osnutka
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Mala olimpijada
Kick
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mali olimpijci A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKOLA MATIĆ
Čigra
M.OLI-A-M-30
3
3
35
0
26
2.
ALEN IMŠIROVIĆ
Čigra
M.OLI-A-M-27
3
3
25
0
20
3.
PETAR KOSTANJCAR
JAKOVLJE
M.OLI-A-M-20
2
2
16
0
15
4.
LEON SENICIC
Bistra
M.OLI-A-M-24
2
2
14
0
10
5.
LEON KLANFAR
Bistra
M.OLI-A-M-22
2
2
14
0
10
6.
KRISTIJAN SVAGUŠA
MAKSIMIR
M.OLI-A-M+45
1
1
1
0
1
7.
GABRIJEL ZAGAJŠAK
METALAC
M.OLI-A-M-30
3
2
32
0
15
8.
MARKO KAZIJA
MAKSIMIR
M.OLI-A-M-24
2
1
14
0
5
9.
LEO KOVAČEVIĆ
MASTER
M.OLI-A-M-22
2
1
14
0
-2
10.
FILIP KIŠ
FENIKS-VUKOMEREC
M.OLI-A-M-22
2
1
10
0
-3
11.
KARLO KRMPOTIĆ
MAKSIMIR
M.OLI-A-M-27
2
1
2
0
-3
12.
LUKA HREN
JAKOVLJE
M.OLI-A-M-27
1
0
0
0
-1
13.
PETAR LEON VUKOVIĆ
ZELINGRAD
M.OLI-A-M+45
1
0
0
0
-1
14.
DINO VRBAN
Bistra
M.OLI-A-M-22
1
0
8
0
-2
15.
BORNA BLAŽEVIĆ
FENIKS-VUKOMEREC
M.OLI-A-M-27
1
0
2
0
-3
16.
MARTIN COHA
JAKOVLJE
M.OLI-A-M-22
1
0
2
0
-3
17.
PAVLE STURZ
METALAC
M.OLI-A-M-30
1
0
3
0
-4
18.
LUKA KRALJ
ZELINGRAD
M.OLI-A-M-24
1
0
2
0
-5
19.
JAN ORLOVIĆ
METALAC
M.OLI-A-M-20
1
0
1
0
-6
20.
GABRIEL SLUKIĆ
MASTER
M.OLI-A-M-20
1
0
0
0
-9
21.
MARIN PRLIĆ
MASTER
M.OLI-A-M-24
1
0
2
0
-10
22.
ROKO ŠAGUD
ZELINGRAD
M.OLI-A-M-30
1
0
1
0
-10
23.
DOMAGOJ GAŠPARIĆ
MAKSIMIR
M.OLI-A-M-27
1
0
2
0
-13
24.
MARKO RUPČIĆ
MAKSIMIR
M.OLI-A-M-30
1
0
1
0
-13
25.
PETAR JELAVIĆ
Bistra
M.OLI-A-M-30
1
0
2
0
-14
Male olimpijke A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVA KOVAČ
FENIKS-VUKOMEREC
M.OLI-A-Ž-24
2
2
26
0
23
2.
MIDZOR KALA
Pantera
M.OLI-A-Ž-27
2
2
10
0
8
3.
EMA FILA
ORKA AS
M.OLI-A-Ž-22
2
2
9
0
3
4.
GITA ILIJIĆ
MAKSIMIR
M.OLI-A-Ž-33
1
1
1
0
1
5.
OZANA ŠITIĆ
MAKSIMIR
M.OLI-A-Ž-27
1
0
0
0
0
6.
LARA KURJAN
Bistra
M.OLI-A-Ž-22
1
0
0
0
-1
7.
NELA LASAN
MAKSIMIR
M.OLI-A-Ž-33
1
0
0
0
-1
8.
LEA TUKIĆ
MAKSIMIR
M.OLI-A-Ž-22
1
0
6
0
-2
9.
ELA ČELEC
METALAC
M.OLI-A-Ž-27
1
0
2
0
-8
10.
KORANA SUVALJKO
MAKSIMIR
M.OLI-A-Ž-24
1
0
1
0
-11
11.
LUCIJA BRCKO
JAKOVLJE
M.OLI-A-Ž-24
1
0
2
0
-12
Mali olimpijci B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TIN ZAGAJŠAK
METALAC
M.OLI-B-M-22
1
1
0
0
0
2.
GABRIEL KRANJČEV
MAKSIMIR
M.OLI-B-M-22
1
0
0
0
0
Male olimpijke B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIA KOVAČ
FENIKS-VUKOMEREC
M.OLI-B-Ž-20
1
1
12
0
11
2.
DORA SAMARZIJA
Pantera
M.OLI-B-Ž-18
1
1
8
0
8
3.
GABRIJELA KELNER
JAKOVLJE
M.OLI-B-Ž-18
1
0
0
0
-8
4.
PETRA JURIŠIĆ
MASTER
M.OLI-B-Ž-20
1
0
1
0
-11