Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
1. kolo Adidas otroške lige 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
Grupisano po kategorijama
Borbe
Grupisano po klubu
Mlajši kadeti, Kadeti (76)
Mlajši kadeti 1 -16
Mlajši kadeti 1 -18
Mlajši kadeti 1 -20
Mlajši kadeti 1 -22
1. AMIN VELIĆ - Red Power
2. ANDRAŽ VAŠL - GAIANA
3. LUKA LAMPREHT - Red Power
Mlajši kadeti 1 -24
Mlajši kadeti 1 -27
1. ALEKSANDAR RUDOLF GAGIĆ - TKD klub Kang
2. ANDREJ RESANOVIČ - TKD klub Kang
3. AŽBE TEŠAR - TKD PANTAR
4. ENEJ GAČNIK - DRAGON
5. JAKA TOZON - TKD klub Kang
6. JERNEJ MIKLAVČIČ - TKD PANTAR
7. UROŠ ZARIĆ - ORIENT TKD
8. ŽIGA LAMPREHT - Red Power
Mlajši kadeti 1 -30
Mlajši kadeti 1 -33
1. MIHA GARANTINI - Šmartno-Litija
2. NOEL SAJE - Šmartno-Litija
Mlajši kadeti 1 -36
Mlajši kadeti 1 +36
Mlajše kadetinje 1 -16
Mlajše kadetinje 1 -18
Mlajše kadetinje 1 -20
Mlajše kadetinje 1 -22
Mlajše kadetinje 1 -24
Mlajše kadetinje 1 -27
1. NIKOLINA ZARIĆ - ORIENT TKD
2. OLJA BULATOVIĆ - TKD PANTAR
3. PIKA STELA NAGODE - TKD PANTAR
Mlajše kadetinje 1 -30
Mlajše kadetinje 1 -33
1. ELA VAŠL - GAIANA
2. MIA LEPENIK - TKD-KBK-MARIBOR
Mlajše kadetinje 1 -36
Mlajše kadetinje 1 +36
1. ELA LEPENIK - TKD-KBK-MARIBOR
2. NEŽA BRGLEZ - Red Power
Mlajši kadeti 2 -24
1. ADRIANO BEZJAK - DRAGON
2. ŽAN KOŠENINA - DRAGON
Mlajši kadeti 2 -27
1. ALEX ČORIĆ - ORIENT TKD
2. PATRIK ŠKOFIC - Taekwondo klub Silla
Mlajši kadeti 2 -30
1. MAKS BRČAN - TKD klub Kang
2. ŽIGA POGLAJEN - TKD PANTAR
Mlajši kadeti 2 -33
1. ADIAN BAJRAMOVIČ - Taekwondo klub Silla
2. ALJAŽ MIKLAVČIČ - TKD PANTAR
3. ANEJ BAJREKTAREVIČ - TKD PANTAR
4. JOŠT SMREKAR - Šmartno-Litija
5. LUKA KOS - TKD PANTAR
6. MARK PETKOVŠEK HRIBERNIK - TKD PANTAR
7. URH ARHAR - Taekwondo klub Silla
8. ŽIGA IVAČIČ - TKD PANTAR
Mlajši kadeti 2 -36
1. GAŠPER LOKAR - Šmartno-Litija
2. IRMAN DEDIĆ - Šmartno-Litija
3. MARK ANTONIJ INTIHAR - TKD PANTAR
4. OŽBOLT MOLJ - TKD PANTAR
Mlajši kadeti 2 -39
1. JAKOV ZARIĆ - ORIENT TKD
2. LAN KREMPL - TKD-KBK-MARIBOR
3. MIHA KOVACEC - TKD-KBK-MARIBOR
4. TIBOR ROZINA - TKD klub Kang
5. ŽIGA ŠTIRN - ORIENT TKD
Mlajši kadeti 2 -43
1. ANDRAŽ PODHRAŠKI - ORIENT TKD
2. GABRIEL KOPI - TKD PANTAR
3. JAKA VOLJČ - TKD PANTAR
4. JAN RASKOVIC - TKD-KBK-MARIBOR
Mlajši kadeti 2 -47
1. JAKA BABIĆ - TKD-KBK-MARIBOR
2. NAL RUDOLF - TKD PANTAR
3. TAI SMRK - TKD PANTAR
4. TEVŽ OLOVEC - TKD klub Kang
Mlajši kadeti 2 -51
Mlajši kadeti 2 +51
1. JAN FIJAVŽ - Red Power
Mlajše kadetinje 2 -24
Mlajše kadetinje 2 -27
1. SARAH HASANAGIČ - Taekwondo klub Silla
2. TANAYA KAMNIKAR - TKD klub Kang
Mlajše kadetinje 2 -30
Mlajše kadetinje 2 -33
1. ALEŠA GAČNIK - DRAGON
2. EDINA DURAKOVIĆ - Šmartno-Litija
3. MAŠA ŽVIŽAJ - Red Power
4. MEDEJA MOHORIČ - Red Power
5. MIA KRETIČ - Red Power
Mlajše kadetinje 2 -36
1. LUNA NAGODE - TKD PANTAR
2. MOJCA MARŠIČ - TKD klub Kang
3. TARA BEZJAK - DRAGON
Mlajše kadetinje 2 -39
1. AJDA LEŠNIK - Red Power
2. ANJA RODOŠEK - Red Power
3. KATARINA MLAKAR - Red Power
4. MAŠA ŠTANTE - Red Power
5. NUŠA ŠABIĆ - DRAGON
Mlajše kadetinje 2 -43
Mlajše kadetinje 2 -47
Mlajše kadetinje 2 -51
Mlajše kadetinje 2 +51
1. ŽANA VELAGIĆ JEREB - Šmartno-Litija
Kadeti B -33
Kadeti B -37
1. ŽAN KOŠIR - ORIENT TKD
2. ŽAN KOŠTOMAJ - Red Power
Kadeti B -41
Kadeti B -45
1. ERIK KOVACEC - TKD-KBK-MARIBOR
2. LUKA ŠMIT - ORIENT TKD
3. ŽIGA PEČNIK - ORIENT TKD
Kadeti B -49
1. LAMAR BUZOV - Red Power
2. LUKA LOKAR - Šmartno-Litija
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadetinje B -29
Kadetinje B -33
Kadetinje B -37
1. KLARA KOŠAK - KBV TKD ZAGORJE
Kadetinje B -41
Kadetinje B -44
Kadetinje B -47
Kadetinje B -51
Kadetinje B -55
Kadetinje B -59
Kadetinje B +59
Kick (37)
Kick (muški) -1 (2008, 2009)
1. ADIAN BAJRAMOVIČ - Taekwondo klub Silla
2. ADRIANO BEZJAK - DRAGON
3. ALEX ČORIĆ - ORIENT TKD
4. JAN FIJAVŽ - Red Power
5. MAKS BRČAN - TKD klub Kang
6. PATRIK ŠKOFIC - Taekwondo klub Silla
7. URH ARHAR - Taekwondo klub Silla
8. VITO ŽUGIČ PERIČ - KBV TKD ZAGORJE
9. ŽAN KOŠENINA - DRAGON
Kick (muški) -2 (2010,2011)
1. AMIN VELIĆ - Red Power
2. ANDREJ RESANOVIČ - TKD klub Kang
3. BRIN GLAVAČ - TKD klub Kang
4. DAVID MILOŠ - DRAGON
5. ENEJ GAČNIK - DRAGON
6. GAŠPER ZOREC - TKD klub Kang
7. LUKA LAMPREHT - Red Power
8. TARIK MUŠANOVIČ - KBV TKD ZAGORJE
9. TEODOR IGNJATOVIĆ - ORIENT TKD
10. TRISTAN MAJ UDOVIČ BES - TKD klub Kang
11. UROŠ VASILJEVIĆ - ORIENT TKD
12. UROŠ ZARIĆ - ORIENT TKD
13. ŽIGA LAMPREHT - Red Power
Kick (muški)-3 (2012, 2013)
1. ANDRAŽ VAŠL - GAIANA
2. MATEO STOJANOVIĆ - ORIENT TKD
3. PEJO KRIJANOVIĆ - TKD klub Kang
4. TIMOTEJ MAROLT - TKD klub Kang
Kick (ženski) -1 (2008, 2009)
1. AJDA LEŠNIK - Red Power
2. ALEŠA GAČNIK - DRAGON
3. MIA KRETIČ - Red Power
4. SARAH HASANAGIČ - Taekwondo klub Silla
5. TANAYA KAMNIKAR - TKD klub Kang
Kick (ženski) -2 (2010,2011)
1. ELA VAŠL - GAIANA
2. MILA VUTE - ORIENT TKD
3. NEŽA BRGLEZ - Red Power
4. NIKOLINA ZARIĆ - ORIENT TKD
5. SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ - ORIENT TKD
6. TEODORA MARJANOVIĆ - ORIENT TKD
Kick (ženski)-3 (2012, 2013)