Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1. kolo Adidas otroške lige 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
Mlajši kadeti, Kadeti (76)
Mlajši kadeti 1 -16
Mlajši kadeti 1 -18
Mlajši kadeti 1 -20
Mlajši kadeti 1 -22
1. AMIN VELIĆ - Red Power
2. ANDRAŽ VAŠL - GAIANA
3. LUKA LAMPREHT - Red Power
Mlajši kadeti 1 -24
Mlajši kadeti 1 -27
1. ALEKSANDAR RUDOLF GAGIĆ - TKD klub Kang
2. ANDREJ RESANOVIČ - TKD klub Kang
3. AŽBE TEŠAR - TKD PANTAR
4. ENEJ GAČNIK - DRAGON
5. JAKA TOZON - TKD klub Kang
6. JERNEJ MIKLAVČIČ - TKD PANTAR
7. UROŠ ZARIĆ - ORIENT TKD
8. ŽIGA LAMPREHT - Red Power
Mlajši kadeti 1 -30
Mlajši kadeti 1 -33
1. MIHA GARANTINI - Šmartno-Litija
2. NOEL SAJE - Šmartno-Litija
Mlajši kadeti 1 -36
Mlajši kadeti 1 +36
Mlajše kadetinje 1 -16
Mlajše kadetinje 1 -18
Mlajše kadetinje 1 -20
Mlajše kadetinje 1 -22
Mlajše kadetinje 1 -24
Mlajše kadetinje 1 -27
1. NIKOLINA ZARIĆ - ORIENT TKD
2. OLJA BULATOVIĆ - TKD PANTAR
3. PIKA STELA NAGODE - TKD PANTAR
Mlajše kadetinje 1 -30
Mlajše kadetinje 1 -33
1. ELA VAŠL - GAIANA
2. MIA LEPENIK - TKD-KBK-MARIBOR
Mlajše kadetinje 1 -36
Mlajše kadetinje 1 +36
1. ELA LEPENIK - TKD-KBK-MARIBOR
2. NEŽA BRGLEZ - Red Power
Mlajši kadeti 2 -24
1. ADRIANO BEZJAK - DRAGON
2. ŽAN KOŠENINA - DRAGON
Mlajši kadeti 2 -27
1. ALEX ČORIĆ - ORIENT TKD
2. PATRIK ŠKOFIC - Taekwondo klub Silla
Mlajši kadeti 2 -30
1. MAKS BRČAN - TKD klub Kang
2. ŽIGA POGLAJEN - TKD PANTAR
Mlajši kadeti 2 -33
1. ADIAN BAJRAMOVIČ - Taekwondo klub Silla
2. ALJAŽ MIKLAVČIČ - TKD PANTAR
3. ANEJ BAJREKTAREVIČ - TKD PANTAR
4. JOŠT SMREKAR - Šmartno-Litija
5. LUKA KOS - TKD PANTAR
6. MARK PETKOVŠEK HRIBERNIK - TKD PANTAR
7. URH ARHAR - Taekwondo klub Silla
8. ŽIGA IVAČIČ - TKD PANTAR
Mlajši kadeti 2 -36
1. GAŠPER LOKAR - Šmartno-Litija
2. IRMAN DEDIĆ - Šmartno-Litija
3. MARK ANTONIJ INTIHAR - TKD PANTAR
4. OŽBOLT MOLJ - TKD PANTAR
Mlajši kadeti 2 -39
1. JAKOV ZARIĆ - ORIENT TKD
2. LAN KREMPL - TKD-KBK-MARIBOR
3. MIHA KOVACEC - TKD-KBK-MARIBOR
4. TIBOR ROZINA - TKD klub Kang
5. ŽIGA ŠTIRN - ORIENT TKD
Mlajši kadeti 2 -43
1. ANDRAŽ PODHRAŠKI - ORIENT TKD
2. GABRIEL KOPI - TKD PANTAR
3. JAKA VOLJČ - TKD PANTAR
4. JAN RASKOVIC - TKD-KBK-MARIBOR
Mlajši kadeti 2 -47
1. JAKA BABIĆ - TKD-KBK-MARIBOR
2. NAL RUDOLF - TKD PANTAR
3. TAI SMRK - TKD PANTAR
4. TEVŽ OLOVEC - TKD klub Kang
Mlajši kadeti 2 -51
Mlajši kadeti 2 +51
1. JAN FIJAVŽ - Red Power
Mlajše kadetinje 2 -24
Mlajše kadetinje 2 -27
1. SARAH HASANAGIČ - Taekwondo klub Silla
2. TANAYA KAMNIKAR - TKD klub Kang
Mlajše kadetinje 2 -30
Mlajše kadetinje 2 -33
1. ALEŠA GAČNIK - DRAGON
2. EDINA DURAKOVIĆ - Šmartno-Litija
3. MAŠA ŽVIŽAJ - Red Power
4. MEDEJA MOHORIČ - Red Power
5. MIA KRETIČ - Red Power
Mlajše kadetinje 2 -36
1. LUNA NAGODE - TKD PANTAR
2. MOJCA MARŠIČ - TKD klub Kang
3. TARA BEZJAK - DRAGON
Mlajše kadetinje 2 -39
1. AJDA LEŠNIK - Red Power
2. ANJA RODOŠEK - Red Power
3. KATARINA MLAKAR - Red Power
4. MAŠA ŠTANTE - Red Power
5. NUŠA ŠABIĆ - DRAGON
Mlajše kadetinje 2 -43
Mlajše kadetinje 2 -47
Mlajše kadetinje 2 -51
Mlajše kadetinje 2 +51
1. ŽANA VELAGIĆ JEREB - Šmartno-Litija
Kadeti B -33
Kadeti B -37
1. ŽAN KOŠIR - ORIENT TKD
2. ŽAN KOŠTOMAJ - Red Power
Kadeti B -41
Kadeti B -45
1. ERIK KOVACEC - TKD-KBK-MARIBOR
2. LUKA ŠMIT - ORIENT TKD
3. ŽIGA PEČNIK - ORIENT TKD
Kadeti B -49
1. LAMAR BUZOV - Red Power
2. LUKA LOKAR - Šmartno-Litija
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadetinje B -29
Kadetinje B -33
Kadetinje B -37
1. KLARA KOŠAK - KBV TKD ZAGORJE
Kadetinje B -41
Kadetinje B -44
Kadetinje B -47
Kadetinje B -51
Kadetinje B -55
Kadetinje B -59
Kadetinje B +59
Kick (37)
Kick (muški) -1 (2008, 2009)
1. ADIAN BAJRAMOVIČ - Taekwondo klub Silla
2. ADRIANO BEZJAK - DRAGON
3. ALEX ČORIĆ - ORIENT TKD
4. JAN FIJAVŽ - Red Power
5. MAKS BRČAN - TKD klub Kang
6. PATRIK ŠKOFIC - Taekwondo klub Silla
7. URH ARHAR - Taekwondo klub Silla
8. VITO ŽUGIČ PERIČ - KBV TKD ZAGORJE
9. ŽAN KOŠENINA - DRAGON
Kick (muški) -2 (2010,2011)
1. AMIN VELIĆ - Red Power
2. ANDREJ RESANOVIČ - TKD klub Kang
3. BRIN GLAVAČ - TKD klub Kang
4. DAVID MILOŠ - DRAGON
5. ENEJ GAČNIK - DRAGON
6. GAŠPER ZOREC - TKD klub Kang
7. LUKA LAMPREHT - Red Power
8. TARIK MUŠANOVIČ - KBV TKD ZAGORJE
9. TEODOR IGNJATOVIĆ - ORIENT TKD
10. TRISTAN MAJ UDOVIČ BES - TKD klub Kang
11. UROŠ VASILJEVIĆ - ORIENT TKD
12. UROŠ ZARIĆ - ORIENT TKD
13. ŽIGA LAMPREHT - Red Power
Kick (muški)-3 (2012, 2013)
1. ANDRAŽ VAŠL - GAIANA
2. MATEO STOJANOVIĆ - ORIENT TKD
3. PEJO KRIJANOVIĆ - TKD klub Kang
4. TIMOTEJ MAROLT - TKD klub Kang
Kick (ženski) -1 (2008, 2009)
1. AJDA LEŠNIK - Red Power
2. ALEŠA GAČNIK - DRAGON
3. MIA KRETIČ - Red Power
4. SARAH HASANAGIČ - Taekwondo klub Silla
5. TANAYA KAMNIKAR - TKD klub Kang
Kick (ženski) -2 (2010,2011)
1. ELA VAŠL - GAIANA
2. MILA VUTE - ORIENT TKD
3. NEŽA BRGLEZ - Red Power
4. NIKOLINA ZARIĆ - ORIENT TKD
5. SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ - ORIENT TKD
6. TEODORA MARJANOVIĆ - ORIENT TKD
Kick (ženski)-3 (2012, 2013)