Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
10. Sveti Nikola TKD turnir za kadete
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lovinac
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
TK Prana Karlovac
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI -43
MLAĐI KADETI +51
KADETI -53
KADETI +65
KADETKINJE -55
KADETKINJE -59
MLAĐI KADETI -43
97
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
125
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
12
2
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
111
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
117
6
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
207
2
IVAN GAŠPARAC (TKD PRA)
97
13
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
125
1
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
111
0
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
117
7
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
97
7
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
117
0
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. MATEJ BRONZOVIĆ, GACKA
2. LEO FUDURIĆ, DUGA RESA
3. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
3. BRUNO BURSIĆ, DUGA RESA
MLAĐI KADETI +51
210
1
DAVOR RADUSINOVIĆ (TKD PRA)
213
5
GORAN BUNČIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. GORAN BUNČIĆ, TK Prana Karlovac
2. DAVOR RADUSINOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
KADETI -53
202
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
38
16
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
212
0
DAVID RAKUŠA (TKD PRA)
202
2
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
38
5
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. SILVIO MESIĆ, Plitvice
2. ANTONIO JELENČIĆ, Ozalj
3. DAVID RAKUŠA, TK Prana Karlovac
3. ----
KADETI +65
168
5
MATEO ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
206
5
BRUNO PINTAR (TKD PRA)
163
20
DINO VUJIČIĆ (JASTREB)
115
0
IVAN LUKETIĆ (TKDDRHR)
168
3
MATEO ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
163
4
DINO VUJIČIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DINO VUJIČIĆ, Jastreb
2. MATEO ŠAJATOVIĆ, Jastreb
3. IVAN LUKETIĆ, DUGA RESA
3. BRUNO PINTAR, TK Prana Karlovac
KADETKINJE -55
178
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
9
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
205
6
HELENA KRISTOVIĆ (TKD PRA)
178
22
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
20
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. JELKA KRISTIĆ, Plitvice
2. IVANA CVITKOVIĆ, GACKA
3. HELENA KRISTOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
KADETKINJE -59
59
LANA GRGURIĆ (OGULIN)
36
24
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
204
0
ANA KLOBUČAR (TKD PRA)
59
0
LANA GRGURIĆ (OGULIN)
36
13
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. MARTINA KARAKAŠ, Plitvice
2. LANA GRGURIĆ, Ogulin
3. ANA KLOBUČAR, TK Prana Karlovac
3. ----