Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Sveti Nikola TKD turnir za kadete
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lovinac
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
TK Prana Karlovac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI -43
MLAĐI KADETI +51
KADETI -53
KADETI +65
KADETKINJE -55
KADETKINJE -59
MLAĐI KADETI -43
97
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
125
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
12
2
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
111
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
117
6
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
207
2
IVAN GAŠPARAC (TKD PRA)
97
13
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
125
1
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
111
0
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
117
7
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
97
7
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
117
0
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATEJ BRONZOVIĆ, GACKA
2. LEO FUDURIĆ, DUGA RESA
3. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
3. BRUNO BURSIĆ, DUGA RESA
MLAĐI KADETI +51
210
1
DAVOR RADUSINOVIĆ (TKD PRA)
213
5
GORAN BUNČIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. GORAN BUNČIĆ, TK Prana Karlovac
2. DAVOR RADUSINOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
KADETI -53
202
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
38
16
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
212
0
DAVID RAKUŠA (TKD PRA)
202
2
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
38
5
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. SILVIO MESIĆ, Plitvice
2. ANTONIO JELENČIĆ, Ozalj
3. DAVID RAKUŠA, TK Prana Karlovac
3. ----
KADETI +65
168
5
MATEO ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
206
5
BRUNO PINTAR (TKD PRA)
163
20
DINO VUJIČIĆ (JASTREB)
115
0
IVAN LUKETIĆ (TKDDRHR)
168
3
MATEO ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
163
4
DINO VUJIČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DINO VUJIČIĆ, Jastreb
2. MATEO ŠAJATOVIĆ, Jastreb
3. IVAN LUKETIĆ, DUGA RESA
3. BRUNO PINTAR, TK Prana Karlovac
KADETKINJE -55
178
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
9
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
205
6
HELENA KRISTOVIĆ (TKD PRA)
178
22
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
20
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
Medalists
1. JELKA KRISTIĆ, Plitvice
2. IVANA CVITKOVIĆ, GACKA
3. HELENA KRISTOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
KADETKINJE -59
59
LANA GRGURIĆ (OGULIN)
36
24
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
204
0
ANA KLOBUČAR (TKD PRA)
59
0
LANA GRGURIĆ (OGULIN)
36
13
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Medalists
1. MARTINA KARAKAŠ, Plitvice
2. LANA GRGURIĆ, Ogulin
3. ANA KLOBUČAR, TK Prana Karlovac
3. ----