Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
10. Sveti Nikola TKD turnir za kadete
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lovinac
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
TK Prana Karlovac
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI -27
MLAĐI KADETI -43
MLAĐE KADETKINJE +51
KADETKINJE -55
MLAĐI KADETI -27
93
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
175
0
STEFAN SOLAK (TKD KAR)
180
12
FILIP PODNAR (GACKA)
68
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
22
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
93
2
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
180
4
FILIP PODNAR (GACKA)
68
10
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
22
2
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
180
5
FILIP PODNAR (GACKA)
68
3
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. FILIP PODNAR, GACKA
2. BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ, JAKOVLJE
3. TOMA BEVANDA, Cro Star - Mostar
3. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
MLAĐI KADETI -43
97
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
125
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
12
2
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
111
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
117
6
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
207
2
IVAN GAŠPARAC (TKD PRA)
97
13
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
125
1
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
111
0
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
117
7
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
97
7
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
117
0
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. MATEJ BRONZOVIĆ, GACKA
2. LEO FUDURIĆ, DUGA RESA
3. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
3. BRUNO BURSIĆ, DUGA RESA
MLAĐE KADETKINJE +51
10
10
DORIS BEGIĆ (CROSTAR)
98
8
NIKA PRPIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. DORIS BEGIĆ, Cro Star - Mostar
2. NIKA PRPIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
KADETKINJE -55
178
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
9
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
205
6
HELENA KRISTOVIĆ (TKD PRA)
178
22
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
20
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. JELKA KRISTIĆ, Plitvice
2. IVANA CVITKOVIĆ, GACKA
3. HELENA KRISTOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----