Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
10. Sveti Nikola TKD turnir za kadete
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lovinac
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
TK Prana Karlovac
TEŽA/LETO
MLAĐI KADETI -27
MLAĐI KADETI -43
MLAĐE KADETKINJE +51
KADETKINJE -55
MLAĐI KADETI -27
93
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
175
0
STEFAN SOLAK (TKD KAR)
180
12
FILIP PODNAR (GACKA)
68
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
22
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
93
2
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
180
4
FILIP PODNAR (GACKA)
68
10
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
22
2
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
180
5
FILIP PODNAR (GACKA)
68
3
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
Dobitniki medalj
1. FILIP PODNAR, GACKA
2. BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ, JAKOVLJE
3. TOMA BEVANDA, Cro Star - Mostar
3. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
MLAĐI KADETI -43
97
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
125
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
12
2
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
111
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
117
6
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
207
2
IVAN GAŠPARAC (TKD PRA)
97
13
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
125
1
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
111
0
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
117
7
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
97
7
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
117
0
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. MATEJ BRONZOVIĆ, GACKA
2. LEO FUDURIĆ, DUGA RESA
3. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
3. BRUNO BURSIĆ, DUGA RESA
MLAĐE KADETKINJE +51
10
10
DORIS BEGIĆ (CROSTAR)
98
8
NIKA PRPIĆ (GACKA)
Dobitniki medalj
1. DORIS BEGIĆ, Cro Star - Mostar
2. NIKA PRPIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
KADETKINJE -55
178
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
9
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
205
6
HELENA KRISTOVIĆ (TKD PRA)
178
22
JELKA KRISTIĆ (PLTVICE)
179
20
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
Dobitniki medalj
1. JELKA KRISTIĆ, Plitvice
2. IVANA CVITKOVIĆ, GACKA
3. HELENA KRISTOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----