Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti +51
Kadeti -37
Kadeti -49
Juniori +78
Juniorke -59
Mlađi kadeti +51
D035
244
10
MIHAEL BANKO (LOTUS)
141
4
MARKO VLAHOVIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. MIHAEL BANKO, LOTUS
2. MARKO VLAHOVIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----
Kadeti -37
E002
160
16
LUKA TURKALJ (DUBRAVA)
272
4
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
245
PATRIK LICUL (LOTUS)
348
ANDRO PLESKALT (MED)
94
MATIJA BEHIN (MASTER)
E017
160
20
LUKA TURKALJ (DUBRAVA)
245
8
PATRIK LICUL (LOTUS)
E018
348
13
ANDRO PLESKALT (MED)
94
10
MATIJA BEHIN (MASTER)
E046
160
0
LUKA TURKALJ (DUBRAVA)
348
0
ANDRO PLESKALT (MED)
Medalists
1. LUKA TURKALJ, Dubrava
2. ANDRO PLESKALT, Medvedgrad
3. PATRIK LICUL, LOTUS
3. MATIJA BEHIN, MASTER
Kadeti -49
E022
242
14
DINO TREŠNJIĆ (LOTUS)
336
23
LUKAS NAGY (KOSICE)
Medalists
1. LUKAS NAGY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. DINO TREŠNJIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
Juniori +78
E012
243
15
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
102
4
KRISTOF ANDRIĆ (METALC)
13
MATEJ IVANKOVIĆ (MAKSMR)
E041
243
0
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
13
0
MATEJ IVANKOVIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. MARKO TUSTONJA, LOTUS
2. MATEJ IVANKOVIĆ, MAKSIMIR
3. KRISTOF ANDRIĆ, METALAC
3. ----
Juniorke -59
E013
249
0
LUANA RITOŠA (LOTUS)
151
0
MIA MATAIĆ (DUBRAVA)
107
NIKOLINA ORMANEC (BORIK)
E042
151
16
MIA MATAIĆ (DUBRAVA)
107
2
NIKOLINA ORMANEC (BORIK)
Medalists
1. MIA MATAIĆ, Dubrava
2. NIKOLINA ORMANEC, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ----
3. ----