Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti +51
Kadeti -37
Kadeti -49
Juniori +78
Juniorke -59
Mlađi kadeti +51
D035
244
10
MIHAEL BANKO (LOTUS)
141
4
MARKO VLAHOVIĆ (DUBRAVA)
Dobitniki medalj
1. MIHAEL BANKO, LOTUS
2. MARKO VLAHOVIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----
Kadeti -37
E002
160
16
LUKA TURKALJ (DUBRAVA)
272
4
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
245
PATRIK LICUL (LOTUS)
348
ANDRO PLESKALT (MED)
94
MATIJA BEHIN (MASTER)
E017
160
20
LUKA TURKALJ (DUBRAVA)
245
8
PATRIK LICUL (LOTUS)
E018
348
13
ANDRO PLESKALT (MED)
94
10
MATIJA BEHIN (MASTER)
E046
160
0
LUKA TURKALJ (DUBRAVA)
348
0
ANDRO PLESKALT (MED)
Dobitniki medalj
1. LUKA TURKALJ, Dubrava
2. ANDRO PLESKALT, Medvedgrad
3. PATRIK LICUL, LOTUS
3. MATIJA BEHIN, MASTER
Kadeti -49
E022
242
14
DINO TREŠNJIĆ (LOTUS)
336
23
LUKAS NAGY (KOSICE)
Dobitniki medalj
1. LUKAS NAGY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. DINO TREŠNJIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
Juniori +78
E012
243
15
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
102
4
KRISTOF ANDRIĆ (METALC)
13
MATEJ IVANKOVIĆ (MAKSMR)
E041
243
0
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
13
0
MATEJ IVANKOVIĆ (MAKSMR)
Dobitniki medalj
1. MARKO TUSTONJA, LOTUS
2. MATEJ IVANKOVIĆ, MAKSIMIR
3. KRISTOF ANDRIĆ, METALAC
3. ----
Juniorke -59
E013
249
0
LUANA RITOŠA (LOTUS)
151
0
MIA MATAIĆ (DUBRAVA)
107
NIKOLINA ORMANEC (BORIK)
E042
151
16
MIA MATAIĆ (DUBRAVA)
107
2
NIKOLINA ORMANEC (BORIK)
Dobitniki medalj
1. MIA MATAIĆ, Dubrava
2. NIKOLINA ORMANEC, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ----
3. ----