Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Kadeti -37
Kadeti -41
Juniorke -63
Seniors (male) -68
Seniors (female) -62
Mlađi kadeti -33
C003
93
7
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
170
6
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
C004
305
10
JAN VASILJEVIĆ (ACTIV)
286
12
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
C005
255
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
275
4
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
351
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
C006
253
14
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
302
0
SZABOLCS FEKETE (STENGER)
196
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C007
304
3
MATEO PERICA (ACTIV)
334
7
MISLAV KLEPAC (MED)
16
NIKO ZORIČIĆ (MAKSMR)
C023
93
9
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
286
10
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
C024
255
14
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
351
3
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
C025
253
14
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
196
2
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C026
334
0
MISLAV KLEPAC (MED)
16
0
NIKO ZORIČIĆ (MAKSMR)
C040
286
9
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
255
18
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C041
253
8
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
334
8
MISLAV KLEPAC (MED)
C049
255
2
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
334
3
MISLAV KLEPAC (MED)
Osvajači medalja
1. MISLAV KLEPAC, Medvedgrad
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. KARLO MARINKOVIĆ, Dan-Gun
3. BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ, jakovlje
Kadeti -37
E002
160
16
LUKA TURKALJ (DUBRAVA)
272
4
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
245
PATRIK LICUL (LOTUS)
348
ANDRO PLESKALT (MED)
94
MATIJA BEHIN (MASTER)
E017
160
20
LUKA TURKALJ (DUBRAVA)
245
8
PATRIK LICUL (LOTUS)
E018
348
13
ANDRO PLESKALT (MED)
94
10
MATIJA BEHIN (MASTER)
E046
160
0
LUKA TURKALJ (DUBRAVA)
348
0
ANDRO PLESKALT (MED)
Osvajači medalja
1. LUKA TURKALJ, Dubrava
2. ANDRO PLESKALT, Medvedgrad
3. PATRIK LICUL, LOTUS
3. MATIJA BEHIN, MASTER
Kadeti -41
E003
135
1
ROKO LISICA (ZADAR)
91
9
LUKA LEKO (MASTER)
344
FRAN RUK (MED)
176
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
134
MIHOVIL BARIČEVIĆ (ZADAR)
E019
91
0
LUKA LEKO (MASTER)
344
6
FRAN RUK (MED)
E020
176
7
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
134
7
MIHOVIL BARIČEVIĆ (ZADAR)
E047
344
7
FRAN RUK (MED)
176
10
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
Osvajači medalja
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. FRAN RUK, Medvedgrad
3. MIHOVIL BARIČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. LUKA LEKO, MASTER
Juniorke -63
Seniors (male) -68
E014
226
24
MARIO MIŠMAŠ (MASTER)
208
8
ZDENKO ITRIĆ (TKD PRA)
12
MARIO ŠPOLJAR (MAKSMR)
E043
226
0
MARIO MIŠMAŠ (MASTER)
12
0
MARIO ŠPOLJAR (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. MARIO MIŠMAŠ, MASTER
2. MARIO ŠPOLJAR, MAKSIMIR
3. ZDENKO ITRIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
Seniors (female) -62
E035
96
14
MARTINA KOŠEC (MASTER)
343
2
SNJEŽANA LINTA (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. MARTINA KOŠEC, MASTER
2. SNJEŽANA LINTA, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----