Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mali olimpijci -32
Mlađi kadeti -33
Mlađe kadetkinje -33
Kadeti -53
Kadetkinje -37
Juniori -68
Seniors (male) -74
Mali olimpijci -32
A001
119
8
DENIS CAPAN (CASPER)
225
2
JAN JELOVAC (CONTRA)
262
GORAN LISICA (OGULIN)
271
NÁNDOR NOVÁK (STENGER)
362
MIHAEL BOŽEK (ORKAAS)
312
JAKOV BOROTA (TKD_BJE)
121
JOSIP MIKIĆ (CASPER)
235
IVAN KRŠIĆ (CONTRA)
401
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
A006
119
10
DENIS CAPAN (CASPER)
262
9
GORAN LISICA (OGULIN)
A007
271
7
NÁNDOR NOVÁK (STENGER)
362
0
MIHAEL BOŽEK (ORKAAS)
A008
312
10
JAKOV BOROTA (TKD_BJE)
121
3
JOSIP MIKIĆ (CASPER)
A009
235
0
IVAN KRŠIĆ (CONTRA)
401
7
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
A014
119
3
DENIS CAPAN (CASPER)
271
4
NÁNDOR NOVÁK (STENGER)
A015
312
1
JAKOV BOROTA (TKD_BJE)
401
8
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
A018
271
2
NÁNDOR NOVÁK (STENGER)
401
9
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
Osvajači medalja
1. JAKOV ŠALIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. NÁNDOR NOVÁK, Sárga-Tenger
3. JAKOV BOROTA, Bjelovar
3. DENIS CAPAN, Casper
Mlađi kadeti -33
C003
93
7
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
170
6
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
C004
305
10
JAN VASILJEVIĆ (ACTIV)
286
12
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
C005
255
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
275
4
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
351
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
C006
253
14
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
302
0
SZABOLCS FEKETE (STENGER)
196
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C007
304
3
MATEO PERICA (ACTIV)
334
7
MISLAV KLEPAC (MED)
16
NIKO ZORIČIĆ (MAKSMR)
C023
93
9
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
286
10
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
C024
255
14
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
351
3
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
C025
253
14
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
196
2
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C026
334
0
MISLAV KLEPAC (MED)
16
0
NIKO ZORIČIĆ (MAKSMR)
C040
286
9
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
255
18
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C041
253
8
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
334
8
MISLAV KLEPAC (MED)
C049
255
2
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
334
3
MISLAV KLEPAC (MED)
Osvajači medalja
1. MISLAV KLEPAC, Medvedgrad
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. KARLO MARINKOVIĆ, Dan-Gun
3. BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ, jakovlje
Mlađe kadetkinje -33
C008
330
17
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
260
0
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
97
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
C009
306
7
VIRÁG POLGÁR (STENGER)
138
11
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
264
INJA MEIĆ (DANGUN)
C010
259
9
LARA MARAS (SUTLA )
274
5
ANĐELA ŠIPRAK (DUBRAVA)
161
LAURA VIDEK (PANTERA)
329
LANA MALETIĆ (VG)
183
ANA MUHEK (BIST)
C027
330
14
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
97
2
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
C028
138
0
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
264
0
INJA MEIĆ (DANGUN)
C029
259
1
LARA MARAS (SUTLA )
161
5
LAURA VIDEK (PANTERA)
C030
329
6
LANA MALETIĆ (VG)
183
12
ANA MUHEK (BIST)
C042
330
16
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
138
4
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
C043
161
8
LAURA VIDEK (PANTERA)
183
10
ANA MUHEK (BIST)
C050
330
18
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
183
3
ANA MUHEK (BIST)
Osvajači medalja
1. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
2. ANA MUHEK, Bistra
3. EMA GALIĆ, Dubrava
3. LAURA VIDEK, Pantera
Kadeti -53
E004
299
5
ANDRÁS EGYHÁZAS (STENGER)
158
2
TIBOR SUDEC (DUBRAVA)
E005
200
1
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
289
27
PAVLE ŠIMEK (JAKOVJE)
E036
158
14
TIBOR SUDEC (DUBRAVA)
289
3
PAVLE ŠIMEK (JAKOVJE)
Osvajači medalja
1. TIBOR SUDEC, Dubrava
2. PAVLE ŠIMEK, jakovlje
3. ANDRÁS EGYHÁZAS, Sárga-Tenger
3. IVAN ŽIVČIĆ, Ozalj
Kadetkinje -37
E025
296
0
LAURA KOPCSIK (STENGER)
179
8
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
Osvajači medalja
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. LAURA KOPCSIK, Sárga-Tenger
3. ----
3. ----
Juniori -68
E031
279
1
MATEJ IVANAC (OGULIN)
308
5
ZSOLT PÁSZTOR (STENGER)
Osvajači medalja
1. ZSOLT PÁSZTOR, Sárga-Tenger
2. MATEJ IVANAC, Ogulin
3. ----
3. ----
Seniors (male) -74
E015
23
0
MATEO BARIČEVIĆ (MAKSMR)
316
0
BENCE KÁLI (STENGER)
26
TOMISLAV MIHALJ (MAKSMR)
E044
316
0
BENCE KÁLI (STENGER)
26
0
TOMISLAV MIHALJ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. BENCE KÁLI, Sárga-Tenger
2. TOMISLAV MIHALJ, MAKSIMIR
3. MATEO BARIČEVIĆ, MAKSIMIR
3. ----