Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali olimpijci -32
Mlađi kadeti -33
Mlađe kadetkinje -33
Kadeti -53
Kadetkinje -37
Juniori -68
Seniors (male) -74
Mali olimpijci -32
A001
119
8
DENIS CAPAN (CASPER)
225
2
JAN JELOVAC (CONTRA)
262
GORAN LISICA (OGULIN)
271
NÁNDOR NOVÁK (STENGER)
362
MIHAEL BOŽEK (ORKAAS)
312
JAKOV BOROTA (TKD_BJE)
121
JOSIP MIKIĆ (CASPER)
235
IVAN KRŠIĆ (CONTRA)
401
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
A006
119
10
DENIS CAPAN (CASPER)
262
9
GORAN LISICA (OGULIN)
A007
271
7
NÁNDOR NOVÁK (STENGER)
362
0
MIHAEL BOŽEK (ORKAAS)
A008
312
10
JAKOV BOROTA (TKD_BJE)
121
3
JOSIP MIKIĆ (CASPER)
A009
235
0
IVAN KRŠIĆ (CONTRA)
401
7
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
A014
119
3
DENIS CAPAN (CASPER)
271
4
NÁNDOR NOVÁK (STENGER)
A015
312
1
JAKOV BOROTA (TKD_BJE)
401
8
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
A018
271
2
NÁNDOR NOVÁK (STENGER)
401
9
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. JAKOV ŠALIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. NÁNDOR NOVÁK, Sárga-Tenger
3. JAKOV BOROTA, Bjelovar
3. DENIS CAPAN, Casper
Mlađi kadeti -33
C003
93
7
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
170
6
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
C004
305
10
JAN VASILJEVIĆ (ACTIV)
286
12
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
C005
255
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
275
4
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
351
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
C006
253
14
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
302
0
SZABOLCS FEKETE (STENGER)
196
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C007
304
3
MATEO PERICA (ACTIV)
334
7
MISLAV KLEPAC (MED)
16
NIKO ZORIČIĆ (MAKSMR)
C023
93
9
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
286
10
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
C024
255
14
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
351
3
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
C025
253
14
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
196
2
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C026
334
0
MISLAV KLEPAC (MED)
16
0
NIKO ZORIČIĆ (MAKSMR)
C040
286
9
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
255
18
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C041
253
8
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
334
8
MISLAV KLEPAC (MED)
C049
255
2
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
334
3
MISLAV KLEPAC (MED)
Medalists
1. MISLAV KLEPAC, Medvedgrad
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. KARLO MARINKOVIĆ, Dan-Gun
3. BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ, jakovlje
Mlađe kadetkinje -33
C008
330
17
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
260
0
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
97
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
C009
306
7
VIRÁG POLGÁR (STENGER)
138
11
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
264
INJA MEIĆ (DANGUN)
C010
259
9
LARA MARAS (SUTLA )
274
5
ANĐELA ŠIPRAK (DUBRAVA)
161
LAURA VIDEK (PANTERA)
329
LANA MALETIĆ (VG)
183
ANA MUHEK (BIST)
C027
330
14
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
97
2
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
C028
138
0
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
264
0
INJA MEIĆ (DANGUN)
C029
259
1
LARA MARAS (SUTLA )
161
5
LAURA VIDEK (PANTERA)
C030
329
6
LANA MALETIĆ (VG)
183
12
ANA MUHEK (BIST)
C042
330
16
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
138
4
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
C043
161
8
LAURA VIDEK (PANTERA)
183
10
ANA MUHEK (BIST)
C050
330
18
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
183
3
ANA MUHEK (BIST)
Medalists
1. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
2. ANA MUHEK, Bistra
3. EMA GALIĆ, Dubrava
3. LAURA VIDEK, Pantera
Kadeti -53
E004
299
5
ANDRÁS EGYHÁZAS (STENGER)
158
2
TIBOR SUDEC (DUBRAVA)
E005
200
1
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
289
27
PAVLE ŠIMEK (JAKOVJE)
E036
158
14
TIBOR SUDEC (DUBRAVA)
289
3
PAVLE ŠIMEK (JAKOVJE)
Medalists
1. TIBOR SUDEC, Dubrava
2. PAVLE ŠIMEK, jakovlje
3. ANDRÁS EGYHÁZAS, Sárga-Tenger
3. IVAN ŽIVČIĆ, Ozalj
Kadetkinje -37
E025
296
0
LAURA KOPCSIK (STENGER)
179
8
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
Medalists
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. LAURA KOPCSIK, Sárga-Tenger
3. ----
3. ----
Juniori -68
E031
279
1
MATEJ IVANAC (OGULIN)
308
5
ZSOLT PÁSZTOR (STENGER)
Medalists
1. ZSOLT PÁSZTOR, Sárga-Tenger
2. MATEJ IVANAC, Ogulin
3. ----
3. ----
Seniors (male) -74
E015
23
0
MATEO BARIČEVIĆ (MAKSMR)
316
0
BENCE KÁLI (STENGER)
26
TOMISLAV MIHALJ (MAKSMR)
E044
316
0
BENCE KÁLI (STENGER)
26
0
TOMISLAV MIHALJ (MAKSMR)
Medalists
1. BENCE KÁLI, Sárga-Tenger
2. TOMISLAV MIHALJ, MAKSIMIR
3. MATEO BARIČEVIĆ, MAKSIMIR
3. ----