Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) - 2003, 2004-1 (2003, 2004)
Kick (ženski) - 2003, 2004-1 (2003, 2004)
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Kick (muški) - 2003, 2004-1 (2003, 2004)
K001
132
0
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
418
0
PETAR VELAGIĆ (MAKSMR)
K002
101
0
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
402
0
JURAJ VRAČAR (S.SOKOL)
K003
371
0
DANIEL SEKULIĆ (MAKSMR)
378
0
TOMISLAV BEBIĆ (ORKAAS)
34
ANTONIO MILARDOVIĆ (MAKSMR)
K004
373
0
IVAN DRGALIĆ (MAKSMR)
385
0
DINO GUNJAČA (MAKSMR)
360
IVAN DELIĆ (MAKSMR)
K005
430
0
DAVID GLAZER (MAKSMR)
379
0
KARLO ŠAFRAN (ORKAAS)
431
GABRIJEL PURETIĆ (MAKSMR)
K006
132
0
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
402
0
JURAJ VRAČAR (S.SOKOL)
K007
378
0
TOMISLAV BEBIĆ (ORKAAS)
34
0
ANTONIO MILARDOVIĆ (MAKSMR)
K008
373
0
IVAN DRGALIĆ (MAKSMR)
360
0
IVAN DELIĆ (MAKSMR)
K009
430
0
DAVID GLAZER (MAKSMR)
431
0
GABRIJEL PURETIĆ (MAKSMR)
K010
132
0
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
378
0
TOMISLAV BEBIĆ (ORKAAS)
K011
360
0
IVAN DELIĆ (MAKSMR)
430
0
DAVID GLAZER (MAKSMR)
K013
132
0
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
360
0
IVAN DELIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. KARLO PAVELIĆ, Sutla Šenkovec
2. IVAN DELIĆ, MAKSIMIR
3. TOMISLAV BEBIĆ, ORKA AS
3. DAVID GLAZER, MAKSIMIR
Kick (ženski) - 2003, 2004-1 (2003, 2004)
K012
448
0
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
449
0
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
K014
428
0
NINA DOMIJAN (MAKSMR)
382
0
MIA MIKULIĆ (VG)
K015
425
0
MIA RUŠKOVSKI (MAKSMR)
384
0
NINA FOKI (VG)
413
NIKA KLIŠANIN (MAKSMR)
K016
427
0
MARTINA ZEBIĆ (MAKSMR)
83
0
KRISTINA RENDULIĆ (SUTLA )
172
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
K017
370
0
UMA OREŠKOVIĆ (MAKSMR)
389
0
PETRA ČUNČIĆ (VG)
363
KLARA MATEJČIĆ (MAKSMR)
K018
449
0
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
382
0
MIA MIKULIĆ (VG)
K019
425
0
MIA RUŠKOVSKI (MAKSMR)
413
0
NIKA KLIŠANIN (MAKSMR)
K020
83
0
KRISTINA RENDULIĆ (SUTLA )
172
0
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
K021
370
0
UMA OREŠKOVIĆ (MAKSMR)
363
0
KLARA MATEJČIĆ (MAKSMR)
K022
449
0
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
413
0
NIKA KLIŠANIN (MAKSMR)
K023
83
0
KRISTINA RENDULIĆ (SUTLA )
363
0
KLARA MATEJČIĆ (MAKSMR)
K025
449
0
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
363
0
KLARA MATEJČIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. VERONIKA SOVIĆ, MAKSIMIR
2. KLARA MATEJČIĆ, MAKSIMIR
3. NIKA KLIŠANIN, MAKSIMIR
3. KRISTINA RENDULIĆ, Sutla Šenkovec
Mlađe kadetkinje -33
C008
330
17
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
260
0
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
97
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
C009
306
7
VIRÁG POLGÁR (STENGER)
138
11
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
264
INJA MEIĆ (DANGUN)
C010
259
9
LARA MARAS (SUTLA )
274
5
ANĐELA ŠIPRAK (DUBRAVA)
161
LAURA VIDEK (PANTERA)
329
LANA MALETIĆ (VG)
183
ANA MUHEK (BIST)
C027
330
14
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
97
2
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
C028
138
0
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
264
0
INJA MEIĆ (DANGUN)
C029
259
1
LARA MARAS (SUTLA )
161
5
LAURA VIDEK (PANTERA)
C030
329
6
LANA MALETIĆ (VG)
183
12
ANA MUHEK (BIST)
C042
330
16
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
138
4
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
C043
161
8
LAURA VIDEK (PANTERA)
183
10
ANA MUHEK (BIST)
C050
330
18
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
183
3
ANA MUHEK (BIST)
Medalists
1. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
2. ANA MUHEK, Bistra
3. EMA GALIĆ, Dubrava
3. LAURA VIDEK, Pantera
Mlađe kadetkinje -36
D010
280
7
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
268
6
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
99
DORA PERIĆ (MAKSMR)
D011
98
10
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
137
2
ANAMARIA ŠTURLIĆ (DUBRAVA)
184
MARIJA RADIĆ (BIST)
D027
280
0
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
99
0
DORA PERIĆ (MAKSMR)
D028
98
13
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
184
9
MARIJA RADIĆ (BIST)
D042
280
1
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
98
13
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
Medalists
1. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec
2. KLARA SENIČIĆ, jakovlje
3. MARIJA RADIĆ, Bistra
3. DORA PERIĆ, MAKSIMIR