Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Kick (muški) - 2003, 2004-1 (2003, 2004)
Kick (ženski) - 2003, 2004-1 (2003, 2004)
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Kick (muški) - 2003, 2004-1 (2003, 2004)
K001
132
0
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
418
0
PETAR VELAGIĆ (MAKSMR)
K002
101
0
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
402
0
JURAJ VRAČAR (S.SOKOL)
K003
371
0
DANIEL SEKULIĆ (MAKSMR)
378
0
TOMISLAV BEBIĆ (ORKAAS)
34
ANTONIO MILARDOVIĆ (MAKSMR)
K004
373
0
IVAN DRGALIĆ (MAKSMR)
385
0
DINO GUNJAČA (MAKSMR)
360
IVAN DELIĆ (MAKSMR)
K005
430
0
DAVID GLAZER (MAKSMR)
379
0
KARLO ŠAFRAN (ORKAAS)
431
GABRIJEL PURETIĆ (MAKSMR)
K006
132
0
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
402
0
JURAJ VRAČAR (S.SOKOL)
K007
378
0
TOMISLAV BEBIĆ (ORKAAS)
34
0
ANTONIO MILARDOVIĆ (MAKSMR)
K008
373
0
IVAN DRGALIĆ (MAKSMR)
360
0
IVAN DELIĆ (MAKSMR)
K009
430
0
DAVID GLAZER (MAKSMR)
431
0
GABRIJEL PURETIĆ (MAKSMR)
K010
132
0
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
378
0
TOMISLAV BEBIĆ (ORKAAS)
K011
360
0
IVAN DELIĆ (MAKSMR)
430
0
DAVID GLAZER (MAKSMR)
K013
132
0
KARLO PAVELIĆ (SUTLA )
360
0
IVAN DELIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. KARLO PAVELIĆ, Sutla Šenkovec
2. IVAN DELIĆ, MAKSIMIR
3. TOMISLAV BEBIĆ, ORKA AS
3. DAVID GLAZER, MAKSIMIR
Kick (ženski) - 2003, 2004-1 (2003, 2004)
K012
448
0
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
449
0
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
K014
428
0
NINA DOMIJAN (MAKSMR)
382
0
MIA MIKULIĆ (VG)
K015
425
0
MIA RUŠKOVSKI (MAKSMR)
384
0
NINA FOKI (VG)
413
NIKA KLIŠANIN (MAKSMR)
K016
427
0
MARTINA ZEBIĆ (MAKSMR)
83
0
KRISTINA RENDULIĆ (SUTLA )
172
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
K017
370
0
UMA OREŠKOVIĆ (MAKSMR)
389
0
PETRA ČUNČIĆ (VG)
363
KLARA MATEJČIĆ (MAKSMR)
K018
449
0
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
382
0
MIA MIKULIĆ (VG)
K019
425
0
MIA RUŠKOVSKI (MAKSMR)
413
0
NIKA KLIŠANIN (MAKSMR)
K020
83
0
KRISTINA RENDULIĆ (SUTLA )
172
0
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
K021
370
0
UMA OREŠKOVIĆ (MAKSMR)
363
0
KLARA MATEJČIĆ (MAKSMR)
K022
449
0
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
413
0
NIKA KLIŠANIN (MAKSMR)
K023
83
0
KRISTINA RENDULIĆ (SUTLA )
363
0
KLARA MATEJČIĆ (MAKSMR)
K025
449
0
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
363
0
KLARA MATEJČIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. VERONIKA SOVIĆ, MAKSIMIR
2. KLARA MATEJČIĆ, MAKSIMIR
3. NIKA KLIŠANIN, MAKSIMIR
3. KRISTINA RENDULIĆ, Sutla Šenkovec
Mlađe kadetkinje -33
C008
330
17
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
260
0
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
97
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
C009
306
7
VIRÁG POLGÁR (STENGER)
138
11
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
264
INJA MEIĆ (DANGUN)
C010
259
9
LARA MARAS (SUTLA )
274
5
ANĐELA ŠIPRAK (DUBRAVA)
161
LAURA VIDEK (PANTERA)
329
LANA MALETIĆ (VG)
183
ANA MUHEK (BIST)
C027
330
14
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
97
2
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
C028
138
0
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
264
0
INJA MEIĆ (DANGUN)
C029
259
1
LARA MARAS (SUTLA )
161
5
LAURA VIDEK (PANTERA)
C030
329
6
LANA MALETIĆ (VG)
183
12
ANA MUHEK (BIST)
C042
330
16
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
138
4
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
C043
161
8
LAURA VIDEK (PANTERA)
183
10
ANA MUHEK (BIST)
C050
330
18
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
183
3
ANA MUHEK (BIST)
Osvajači medalja
1. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
2. ANA MUHEK, Bistra
3. EMA GALIĆ, Dubrava
3. LAURA VIDEK, Pantera
Mlađe kadetkinje -36
D010
280
7
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
268
6
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
99
DORA PERIĆ (MAKSMR)
D011
98
10
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
137
2
ANAMARIA ŠTURLIĆ (DUBRAVA)
184
MARIJA RADIĆ (BIST)
D027
280
0
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
99
0
DORA PERIĆ (MAKSMR)
D028
98
13
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
184
9
MARIJA RADIĆ (BIST)
D042
280
1
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
98
13
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
Osvajači medalja
1. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec
2. KLARA SENIČIĆ, jakovlje
3. MARIJA RADIĆ, Bistra
3. DORA PERIĆ, MAKSIMIR