Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. Grobnik Kup 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
ML. KADETI, KADETI, JUNIORI, SENIORI
LIMAČI
KICK
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mlađi kadeti A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTE JUKIĆ
OTOČAC
MKAD-A-M+51
1
1
9
0
8
2.
MAKS DEBOGOVIĆ
SUSEDGRAD SOKOL
MKAD-A-M+51
1
0
1
0
-8
Mlađe kadetkinje A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
GRETA DRAKŠIĆ
ZAPRESIC
MKAD-A-Ž-30
1
1
23
0
22
2.
TAJANA LUŠA
SUSEDGRAD SOKOL
MKAD-A-Ž-30
1
0
1
0
-22
Mlađi kadeti B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
RENE JANDROKOVIĆ
Radnik
MKAD-M-B-30
1
1
23
0
21
2.
HRVOJE SABLJAK
Plitvice
MKAD-M-B-30
1
0
2
0
-21
Mlađi kadetkinje B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BRUNA ZAJEC KAMBIĆ
Radnik
MKAD-Ž-B-47
2
2
35
0
33
2.
MARCELA BATUR
TK Zadar
MKAD-Ž-B-33
2
2
47
0
10
3.
JULIJA BUKOVAC
OTOČAC
MKAD-Ž-B-43
1
1
62
0
7
4.
PATRICIA POLJANAC
ZAPRESIC
MKAD-Ž-B-43
2
1
112
0
14
5.
LARA SRBLJNIOVIĆ
Radnik
MKAD-Ž-B-33
2
1
42
0
13
6.
EVA KARABAJIĆ
OGRC Novska
MKAD-Ž-B-33
1
0
17
0
-9
7.
ANA FLEGO
GROBNIK-ČAVLE
MKAD-Ž-B-47
1
0
0
0
-12
8.
MIA NIKOLIĆ
Plitvice
MKAD-Ž-B-33
1
0
8
0
-14
9.
KLARA JURAN
TK Zadar
MKAD-Ž-B-43
1
0
36
0
-21
10.
RAFAELA MITROVIĆ
OGRC Novska
MKAD-Ž-B-47
1
0
2
0
-21
Kadeti A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARKO FIČKO
Panda Karlovac Team
KAD-M-A-45
2
2
41
0
39
2.
AHMAD ABDO
Taekwondo klub Alepo
KAD-M-A-37
1
1
32
0
2
3.
LUKA BERAM
TK Zadar
KAD-M-A-37
1
0
30
0
-2
4.
IVAN LONČAREVIĆ
OGRC Novska
KAD-M-A-45
1
0
1
0
-19
5.
JAN KRANJČEVIĆ
OTOČAC
KAD-M-A-45
1
0
1
0
-20
Kadetkinje A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SARA PEJNOVIĆ
Panda Karlovac Team
KAD-Ž-A-44
2
2
53
0
41
2.
MAGDALENA KRMPOTIĆ
TKD BRINJE
KAD-Ž-A-51
2
2
30
0
19
3.
NIKOLINA HREBAC
Panda Karlovac Team
KAD-Ž-A-59
1
1
22
0
20
4.
KIARA SUDAN
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-A-47
1
1
34
0
8
5.
SARA MATASIĆ
GACKA
KAD-Ž-A-37
1
1
8
0
8
6.
IVANA KLASAN
OTOČAC
KAD-Ž-A-55
1
1
23
0
4
7.
BARBARA REBROVIĆ
OGRC Novska
KAD-Ž-A-44
2
1
29
0
0
8.
LARA BIĆANIĆ
OTOČAC
KAD-Ž-A-55
1
0
19
0
-4
9.
NINA ŠTIMAC
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-A-51
1
0
9
0
-5
10.
TARA LEMAIĆ
GACKA
KAD-Ž-A-47
1
0
26
0
-8
11.
LUCIJA VUCIĆ
FENIKS-VUKOMEREC
KAD-Ž-A-37
1
0
0
0
-8
12.
EMA ŠTIMAC
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-A-51
1
0
2
0
-14
13.
ANDREA GRBIĆ
GACKA
KAD-Ž-A-59
1
0
2
0
-20
14.
SIMONA DEVČIĆ
OTOČAC
KAD-Ž-A-44
1
0
1
0
-20
15.
PAOLA JURANIĆ
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-A-44
1
0
4
0
-21
Kadeti B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ŠIMUN RADIKOVIĆ
Radnik
KAD-M-B-49
1
1
20
0
12
2.
ALEN DŽELALAGIĆ
DRENOVA-RIJEKA
KAD-M-B-41
1
1
11
0
9
3.
KARLO BULOG
DRENOVA-RIJEKA
KAD-M-B-45
1
1
17
0
7
4.
PETAR JANDRIĆ
Plitvice
KAD-M-B-45
1
0
10
0
-7
5.
LEON BAN
GROBNIK-ČAVLE
KAD-M-B-41
1
0
2
0
-9
6.
ANTON MICULINIĆ
GROBNIK-ČAVLE
KAD-M-B-49
1
0
8
0
-12
Kadetkinje B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PETRA ČARAPOVIĆ
ZAPRESIC
KAD-Ž-B-41
2
2
24
0
19
2.
ZONA OPSENICA
Radnik
KAD-Ž-B-51
2
2
6
0
4
3.
PETRA RUDELIĆ
OTOČAC
KAD-Ž-B-44
1
1
22
0
20
4.
INJA GOVIĆ
DRENOVA-RIJEKA
KAD-Ž-B-37
1
1
20
0
6
5.
NIKA KOVAČEVIĆ
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-B-41
2
1
19
0
0
6.
ŽANA ROŽMAN
OTOČAC
KAD-Ž-B-51
2
1
2
0
-4
7.
ANDREA MATOŠIĆ
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-B-51
1
0
0
0
0
8.
PAULA MARŠANIĆ
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-B-51
1
0
0
0
0
9.
DANICA RAMLJAK
Plitvice
KAD-Ž-B-41
1
0
13
0
-3
10.
LORETA BERAM
TK Zadar
KAD-Ž-B-37
1
0
14
0
-6
11.
DORA MATETIĆ
DRENOVA-RIJEKA
KAD-Ž-B-41
1
0
2
0
-16
12.
MIA KUJUNDŽIĆ
OGRC Novska
KAD-Ž-B-44
1
0
2
0
-20
Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BORNA MATIJEVIĆ
PRIMORJE-RIJEKA
JUN-M-73
1
1
24
0
20
2.
IVAN LINIĆ
TKD BRINJE
JUN-M-73
1
0
4
0
-20
Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
VALENTINA BOLJEŠIĆ
TKD BRINJE
JUN-Ž-55
1
1
9
0
9
2.
DORI JURIČIĆ
PRIMORJE-RIJEKA
JUN-Ž-55
1
0
0
0
-9
Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIHAELA BOLJEŠIĆ
TKD BRINJE
SEN-Ž-62
2
2
6
0
3
2.
MIHAELA FLANJAK
TKD BRINJE
SEN-Ž-62
1
0
2
0
-1
3.
KARLA LONČAR
GACKA
SEN-Ž-62
1
0
1
0
-2