Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
13. Grobnik Kup 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
ML. KADETI, KADETI, JUNIORI, SENIORI
LIMAČI
KICK
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Mlađi kadeti A
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTE JUKIĆ
OTOČAC
MKAD-A-M+51
1
1
9
0
8
2.
MAKS DEBOGOVIĆ
SUSEDGRAD SOKOL
MKAD-A-M+51
1
0
1
0
-8
Mlađe kadetkinje A
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
GRETA DRAKŠIĆ
ZAPRESIC
MKAD-A-Ž-30
1
1
23
0
22
2.
TAJANA LUŠA
SUSEDGRAD SOKOL
MKAD-A-Ž-30
1
0
1
0
-22
Mlađi kadeti B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
RENE JANDROKOVIĆ
Radnik
MKAD-M-B-30
1
1
23
0
21
2.
HRVOJE SABLJAK
Plitvice
MKAD-M-B-30
1
0
2
0
-21
Mlađi kadetkinje B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BRUNA ZAJEC KAMBIĆ
Radnik
MKAD-Ž-B-47
2
2
35
0
33
2.
MARCELA BATUR
TK Zadar
MKAD-Ž-B-33
2
2
47
0
10
3.
JULIJA BUKOVAC
OTOČAC
MKAD-Ž-B-43
1
1
62
0
7
4.
PATRICIA POLJANAC
ZAPRESIC
MKAD-Ž-B-43
2
1
112
0
14
5.
LARA SRBLJNIOVIĆ
Radnik
MKAD-Ž-B-33
2
1
42
0
13
6.
EVA KARABAJIĆ
OGRC Novska
MKAD-Ž-B-33
1
0
17
0
-9
7.
ANA FLEGO
GROBNIK-ČAVLE
MKAD-Ž-B-47
1
0
0
0
-12
8.
MIA NIKOLIĆ
Plitvice
MKAD-Ž-B-33
1
0
8
0
-14
9.
KLARA JURAN
TK Zadar
MKAD-Ž-B-43
1
0
36
0
-21
10.
RAFAELA MITROVIĆ
OGRC Novska
MKAD-Ž-B-47
1
0
2
0
-21
Kadeti A
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARKO FIČKO
Panda Karlovac Team
KAD-M-A-45
2
2
41
0
39
2.
AHMAD ABDO
Taekwondo klub Alepo
KAD-M-A-37
1
1
32
0
2
3.
LUKA BERAM
TK Zadar
KAD-M-A-37
1
0
30
0
-2
4.
IVAN LONČAREVIĆ
OGRC Novska
KAD-M-A-45
1
0
1
0
-19
5.
JAN KRANJČEVIĆ
OTOČAC
KAD-M-A-45
1
0
1
0
-20
Kadetkinje A
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SARA PEJNOVIĆ
Panda Karlovac Team
KAD-Ž-A-44
2
2
53
0
41
2.
MAGDALENA KRMPOTIĆ
TKD BRINJE
KAD-Ž-A-51
2
2
30
0
19
3.
NIKOLINA HREBAC
Panda Karlovac Team
KAD-Ž-A-59
1
1
22
0
20
4.
KIARA SUDAN
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-A-47
1
1
34
0
8
5.
SARA MATASIĆ
GACKA
KAD-Ž-A-37
1
1
8
0
8
6.
IVANA KLASAN
OTOČAC
KAD-Ž-A-55
1
1
23
0
4
7.
BARBARA REBROVIĆ
OGRC Novska
KAD-Ž-A-44
2
1
29
0
0
8.
LARA BIĆANIĆ
OTOČAC
KAD-Ž-A-55
1
0
19
0
-4
9.
NINA ŠTIMAC
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-A-51
1
0
9
0
-5
10.
TARA LEMAIĆ
GACKA
KAD-Ž-A-47
1
0
26
0
-8
11.
LUCIJA VUCIĆ
FENIKS-VUKOMEREC
KAD-Ž-A-37
1
0
0
0
-8
12.
EMA ŠTIMAC
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-A-51
1
0
2
0
-14
13.
ANDREA GRBIĆ
GACKA
KAD-Ž-A-59
1
0
2
0
-20
14.
SIMONA DEVČIĆ
OTOČAC
KAD-Ž-A-44
1
0
1
0
-20
15.
PAOLA JURANIĆ
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-A-44
1
0
4
0
-21
Kadeti B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ŠIMUN RADIKOVIĆ
Radnik
KAD-M-B-49
1
1
20
0
12
2.
ALEN DŽELALAGIĆ
DRENOVA-RIJEKA
KAD-M-B-41
1
1
11
0
9
3.
KARLO BULOG
DRENOVA-RIJEKA
KAD-M-B-45
1
1
17
0
7
4.
PETAR JANDRIĆ
Plitvice
KAD-M-B-45
1
0
10
0
-7
5.
LEON BAN
GROBNIK-ČAVLE
KAD-M-B-41
1
0
2
0
-9
6.
ANTON MICULINIĆ
GROBNIK-ČAVLE
KAD-M-B-49
1
0
8
0
-12
Kadetkinje B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PETRA ČARAPOVIĆ
ZAPRESIC
KAD-Ž-B-41
2
2
24
0
19
2.
ZONA OPSENICA
Radnik
KAD-Ž-B-51
2
2
6
0
4
3.
PETRA RUDELIĆ
OTOČAC
KAD-Ž-B-44
1
1
22
0
20
4.
INJA GOVIĆ
DRENOVA-RIJEKA
KAD-Ž-B-37
1
1
20
0
6
5.
NIKA KOVAČEVIĆ
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-B-41
2
1
19
0
0
6.
ŽANA ROŽMAN
OTOČAC
KAD-Ž-B-51
2
1
2
0
-4
7.
ANDREA MATOŠIĆ
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-B-51
1
0
0
0
0
8.
PAULA MARŠANIĆ
GROBNIK-ČAVLE
KAD-Ž-B-51
1
0
0
0
0
9.
DANICA RAMLJAK
Plitvice
KAD-Ž-B-41
1
0
13
0
-3
10.
LORETA BERAM
TK Zadar
KAD-Ž-B-37
1
0
14
0
-6
11.
DORA MATETIĆ
DRENOVA-RIJEKA
KAD-Ž-B-41
1
0
2
0
-16
12.
MIA KUJUNDŽIĆ
OGRC Novska
KAD-Ž-B-44
1
0
2
0
-20
Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BORNA MATIJEVIĆ
PRIMORJE-RIJEKA
JUN-M-73
1
1
24
0
20
2.
IVAN LINIĆ
TKD BRINJE
JUN-M-73
1
0
4
0
-20
Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
VALENTINA BOLJEŠIĆ
TKD BRINJE
JUN-Ž-55
1
1
9
0
9
2.
DORI JURIČIĆ
PRIMORJE-RIJEKA
JUN-Ž-55
1
0
0
0
-9
Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MIHAELA BOLJEŠIĆ
TKD BRINJE
SEN-Ž-62
2
2
6
0
3
2.
MIHAELA FLANJAK
TKD BRINJE
SEN-Ž-62
1
0
2
0
-1
3.
KARLA LONČAR
GACKA
SEN-Ž-62
1
0
1
0
-2