Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
17. adidas Maksimir Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
Grupisano po kategorijama
Borbe
Grupisano po klubu
Borbe
Forme
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori (230)
1.
Bjelovar
4
2.
Budapesti Honved Sportegyesulet
1
3.
Cobra
6
4.
Čigra
4
5.
DONAT
2
6.
Dubrava
31
7.
DUGO SELO
12
8.
FENIKS-VUKOMEREC
2
9.
Galeb - Split
2
10.
JURAJ DALMATINAC
10
11.
LOTUS
6
12.
MAKSIMIR
12
13.
METALAC
5
14.
Orion
16
15.
Osvit
28
16.
Pantera
13
17.
Plitvice
8
18.
RUGVICA
2
19.
SUSEDGRAD SOKOL
16
20.
Taekwondo klub Našice
8
21.
Taekwondo Rovinj
2
22.
TKD BRINJE
3
23.
TKD RUDAR
11
24.
TKD-KBK-MARIBOR
3
25.
Velika Gorica
3
26.
VICTORY VOGOŠĆA
3
27.
ZELINGRAD
2
28.
ZG-DUBRAVA
15
Mala olimpijada (31)
1.
Dubrava
1
2.
DUGO SELO
6
3.
FENIKS-VUKOMEREC
1
4.
JURAJ DALMATINAC
1
5.
MAKSIMIR
3
6.
METALAC
3
7.
Orion
2
8.
Osvit
2
9.
RUGVICA
1
10.
SUSEDGRAD SOKOL
6
11.
TKD BRINJE
1
12.
VICTORY VOGOŠĆA
1
13.
ZELINGRAD
3
Kick (75)
1.
BROD
2
2.
Casper
7
3.
Cobra
2
4.
Čigra
2
5.
MAKSIMIR
30
6.
RUGVICA
3
7.
Sutla Šenkovec
12
8.
Taekwondo klub Našice
3
9.
TK KAPELŠČAK
8
10.
ZELINGRAD
6
Younger cadets (STD) (31)
1.
Čigra
2
2.
Dubrava
6
3.
JAGUAR
1
4.
LOTUS
2
5.
MAKSIMIR
7
6.
RUGVICA
1
7.
SUSEDGRAD SOKOL
3
8.
Taekwondo klub Našice
2
9.
TCZ Ban Keglević
5
10.
TK Prana Karlovac
1
11.
ZELINGRAD
1
Cadets (STD) (45)
1.
BROD
2
2.
Čigra
1
3.
Dubrava
5
4.
Hungarian Poomsae Team
4
5.
JAGUAR
4
6.
LOTUS
7
7.
MAKSIMIR
6
8.
Osvit
2
9.
Taekwondo klub Našice
5
10.
TCZ Ban Keglević
2
11.
TK Prana Karlovac
2
12.
Zaprešić_
5
Juniors (STD) (20)
1.
Dubrava
4
2.
Hungarian Poomsae Team
3
3.
MAKSIMIR
4
4.
Osvit
2
5.
SUSEDGRAD SOKOL
1
6.
Taekwondo klub Našice
1
7.
TCZ Ban Keglević
1
8.
TK Prana Karlovac
2
9.
Zaprešić_
2
Seniors (STD) (12)
1.
Dubrava
2
2.
Hungarian Poomsae Team
3
3.
MAKSIMIR
5
4.
SUSEDGRAD SOKOL
1
5.
TK Prana Karlovac
1
Harmonised pair (STD) (14)
1.
Hungarian Poomsae Team
6
2.
LOTUS
4
3.
TK Prana Karlovac
4
Harmonised team (STD) (0)
No records to display.
Cadets (Creative) (1)
1.
TCZ Ban Keglević
1
Juniors (Creative) (6)
1.
Čigra
1
2.
Dubrava
2
3.
MASTER
1
4.
TCZ Ban Keglević
2
Seniors (Creative) (0)
No records to display.
Creative pair (0)
No records to display.
Creative team (0)
No records to display.
Para Poomsae (17)
1.
Čigra
5
2.
MAKSIMIR
3
3.
PTK KRIJESNICE
4
4.
RUGVICA
1
5.
ZELINGRAD
4