Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Kadeti A -45
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -49
Kadeti B +65
Kadetkinje B -47
Mlađi kadeti -33
3004
79
2
LEON AGATIĆ (LOV)
196
7
VITO VOJAK (BAN-PAN)
3005
180
7
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
166
3
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
3006
179
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
253
4
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3029
196
8
VITO VOJAK (BAN-PAN)
180
9
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
3030
253
8
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
16
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3048
180
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
200
12
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
3. VITO VOJAK, BANIJA PANDAS
Kadeti A -45
2010
212
0
MANUEL MARIĆ (TKD KAR)
226
7
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
209
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
2045
226
6
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
209
8
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. MANUEL MARIĆ, Karlovac
3. ----
Kadeti B -37
2017
216
0
LUKA PAUN (MOTIVPL)
208
13
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
2018
249
2
TONI BUCKOVIĆ (IO)
213
10
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
2050
208
1
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
213
12
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. IVAN KLARIĆ, Karlovac
3. TONI BUCKOVIĆ, ION
3. LUKA PAUN, MOTIV+
Kadeti B -41
2033
123
16
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
164
5
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. FRANE PAVIĆ, TK Zadar
2. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadeti B -49
2019
112
11
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
125
7
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
176
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
2051
112
4
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
176
8
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. LUKA MARASOVIĆ, TK Zadar
3. ----
Kadeti B +65
2036
264
0
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
210
0
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. LUKA ARAMBAŠIĆ, Čigra
2. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -47
2002
157
6
DORA MALNAR (GROBNIK)
273
7
JANA HRNJAK (IO)
121
ARIANA OREČ (TK ZD)
214
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
239
LAURA MUJAČIĆ (IO)
2027
273
3
JANA HRNJAK (IO)
121
12
ARIANA OREČ (TK ZD)
2028
214
19
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
239
7
LAURA MUJAČIĆ (IO)
2056
121
6
ARIANA OREČ (TK ZD)
214
4
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. ARIANA OREČ, TK Zadar
2. TENA NAGLIĆ, Karlovac
3. JANA HRNJAK, ION
3. LAURA MUJAČIĆ, ION