Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Kadeti A -45
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -49
Kadeti B +65
Kadetkinje B -47
Mlađi kadeti -33
3004
79
2
LEON AGATIĆ (LOV)
196
7
VITO VOJAK (BAN-PAN)
3005
180
7
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
166
3
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
3006
179
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
253
4
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3029
196
8
VITO VOJAK (BAN-PAN)
180
9
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
3030
253
8
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
16
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3048
180
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
200
12
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
3. VITO VOJAK, BANIJA PANDAS
Kadeti A -45
2010
212
0
MANUEL MARIĆ (TKD KAR)
226
7
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
209
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
2045
226
6
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
209
8
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. MANUEL MARIĆ, Karlovac
3. ----
Kadeti B -37
2017
216
0
LUKA PAUN (MOTIVPL)
208
13
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
2018
249
2
TONI BUCKOVIĆ (IO)
213
10
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
2050
208
1
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
213
12
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. IVAN KLARIĆ, Karlovac
3. TONI BUCKOVIĆ, ION
3. LUKA PAUN, MOTIV+
Kadeti B -41
2033
123
16
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
164
5
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
Medalists
1. FRANE PAVIĆ, TK Zadar
2. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadeti B -49
2019
112
11
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
125
7
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
176
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
2051
112
4
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
176
8
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. LUKA MARASOVIĆ, TK Zadar
3. ----
Kadeti B +65
2036
264
0
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
210
0
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. LUKA ARAMBAŠIĆ, Čigra
2. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -47
2002
157
6
DORA MALNAR (GROBNIK)
273
7
JANA HRNJAK (IO)
121
ARIANA OREČ (TK ZD)
214
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
239
LAURA MUJAČIĆ (IO)
2027
273
3
JANA HRNJAK (IO)
121
12
ARIANA OREČ (TK ZD)
2028
214
19
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
239
7
LAURA MUJAČIĆ (IO)
2056
121
6
ARIANA OREČ (TK ZD)
214
4
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. ARIANA OREČ, TK Zadar
2. TENA NAGLIĆ, Karlovac
3. JANA HRNJAK, ION
3. LAURA MUJAČIĆ, ION