Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Kadetkinje A -51
Mlađi kadeti -47
2003
116
9
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
234
7
IVAN PAVLOVIĆ (IO)
143
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
2040
116
1
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
143
0
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. LUKA JURJEVIĆ, Obrovac
2. TEO MARKOVIĆ, GACKA
3. IVAN PAVLOVIĆ, ION
3. ----
Mlađi kadeti +51
2006
138
13
FILIP BUKOVAC (GACKA)
201
6
JAN MAŠINOVIĆ (BAN-PAN)
115
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
2042
138
6
FILIP BUKOVAC (GACKA)
115
4
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
Osvajači medalja
1. FILIP BUKOVAC, GACKA
2. FILIP ŠAKIĆ, Obrovac
3. JAN MAŠINOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. ----
Mlađi kadetkinje -33
3018
254
2
PAULA ŠPER (IO)
177
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
120
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
49
DINA SELAK (SENJ)
114
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
3039
177
7
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
120
0
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
3040
49
7
DINA SELAK (SENJ)
114
0
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
3053
177
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
49
1
DINA SELAK (SENJ)
Osvajači medalja
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DINA SELAK, SENJ
3. ANI MATIJAŠEVIĆ, TK Zadar
3. ENI MELANI MODRIĆ, Obrovac
Mlađi kadetkinje -36
3019
211
3
LARA UTROBIČIĆ (MAKSMR)
221
5
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
3020
59
13
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
135
1
LANA HUMIĆ (ACTIV)
3021
117
8
MIHAELA JURJEVIĆ (OBROVAC)
231
7
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
3022
113
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
86
10
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3041
221
4
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
59
0
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
3042
117
0
MIHAELA JURJEVIĆ (OBROVAC)
86
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3054
221
10
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
86
1
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
Osvajači medalja
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
3. MIHAELA JURJEVIĆ, Obrovac
Kadetkinje A -51
2016
282
20
MERI JURJEVIĆ (LOV)
118
25
NIKOLINA TROŠELJ (OBROVAC)
237
ANTONELA JURIĆ (PLTVICE)
2049
118
20
NIKOLINA TROŠELJ (OBROVAC)
237
5
ANTONELA JURIĆ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA TROŠELJ, Obrovac
2. ANTONELA JURIĆ, Plitvice
3. MERI JURJEVIĆ, LOVINAC
3. ----