Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Kadetkinje A -51
Mlađi kadeti -47
2003
116
9
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
234
7
IVAN PAVLOVIĆ (IO)
143
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
2040
116
1
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
143
0
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
Medalists
1. LUKA JURJEVIĆ, Obrovac
2. TEO MARKOVIĆ, GACKA
3. IVAN PAVLOVIĆ, ION
3. ----
Mlađi kadeti +51
2006
138
13
FILIP BUKOVAC (GACKA)
201
6
JAN MAŠINOVIĆ (BAN-PAN)
115
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
2042
138
6
FILIP BUKOVAC (GACKA)
115
4
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
Medalists
1. FILIP BUKOVAC, GACKA
2. FILIP ŠAKIĆ, Obrovac
3. JAN MAŠINOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. ----
Mlađi kadetkinje -33
3018
254
2
PAULA ŠPER (IO)
177
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
120
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
49
DINA SELAK (SENJ)
114
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
3039
177
7
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
120
0
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
3040
49
7
DINA SELAK (SENJ)
114
0
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
3053
177
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
49
1
DINA SELAK (SENJ)
Medalists
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DINA SELAK, SENJ
3. ANI MATIJAŠEVIĆ, TK Zadar
3. ENI MELANI MODRIĆ, Obrovac
Mlađi kadetkinje -36
3019
211
3
LARA UTROBIČIĆ (MAKSMR)
221
5
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
3020
59
13
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
135
1
LANA HUMIĆ (ACTIV)
3021
117
8
MIHAELA JURJEVIĆ (OBROVAC)
231
7
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
3022
113
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
86
10
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3041
221
4
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
59
0
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
3042
117
0
MIHAELA JURJEVIĆ (OBROVAC)
86
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3054
221
10
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
86
1
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
Medalists
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
3. MIHAELA JURJEVIĆ, Obrovac
Kadetkinje A -51
2016
282
20
MERI JURJEVIĆ (LOV)
118
25
NIKOLINA TROŠELJ (OBROVAC)
237
ANTONELA JURIĆ (PLTVICE)
2049
118
20
NIKOLINA TROŠELJ (OBROVAC)
237
5
ANTONELA JURIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. NIKOLINA TROŠELJ, Obrovac
2. ANTONELA JURIĆ, Plitvice
3. MERI JURJEVIĆ, LOVINAC
3. ----