Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadetkinje -36
Vetezi (muški) A -30
Vetezi (muški) A +40
Vetezi (ženski) A -27
Vetezi (ženski) A -30
Vetezi (ženski) A -40
Mlađi kadetkinje -36
3019
211
3
LARA UTROBIČIĆ (MAKSMR)
221
5
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
3020
59
13
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
135
1
LANA HUMIĆ (ACTIV)
3021
117
8
MIHAELA JURJEVIĆ (OBROVAC)
231
7
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
3022
113
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
86
10
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3041
221
4
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
59
0
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
3042
117
0
MIHAELA JURJEVIĆ (OBROVAC)
86
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3054
221
10
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
86
1
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
Osvajači medalja
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
3. MIHAELA JURJEVIĆ, Obrovac
Vetezi (muški) A -30
1001
197
20
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
279
4
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
258
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
168
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
235
LOVRO SORIĆ (ČIGRA)
1011
197
1
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
258
11
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
1012
168
5
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
235
2
LOVRO SORIĆ (ČIGRA)
1028
258
36
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
168
3
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. ROKO ŽUPIĆ, Tigar Zagreb
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. LOVRO SORIĆ, Čigra
Vetezi (muški) A +40
1019
192
30
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
248
0
LEONARDO VUKELIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
2. LEONARDO VUKELIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Vetezi (ženski) A -27
1007
42
30
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
283
4
MARINELA JURIĆ (PLTVICE)
1008
190
3
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
18
16
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
1026
42
16
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
18
3
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. JOSIPA BIJELIĆ, Novalja
2. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. MARINELA JURIĆ, Plitvice
3. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
Vetezi (ženski) A -30
1003
232
1
BRUNA BARIĆ (IO)
187
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
67
ANTEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
45
MIA BADURINA (NOVALJA)
188
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
1015
187
17
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
67
0
ANTEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
1016
45
1
MIA BADURINA (NOVALJA)
188
13
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
1030
187
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
188
1
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. ANTEA TOMLJANOVIĆ, SENJ
3. MIA BADURINA, Novalja
Vetezi (ženski) A -40
1020
194
13
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
277
0
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. MANUELA SERTIĆ, TKD BRINJE
2. KARLA JANČIĆ, Čigra
3. ----
3. ----