Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadetkinje -36
Vetezi (muški) A -30
Vetezi (muški) A +40
Vetezi (ženski) A -27
Vetezi (ženski) A -30
Vetezi (ženski) A -40
Mlađi kadetkinje -36
3019
211
3
LARA UTROBIČIĆ (MAKSMR)
221
5
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
3020
59
13
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
135
1
LANA HUMIĆ (ACTIV)
3021
117
8
MIHAELA JURJEVIĆ (OBROVAC)
231
7
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
3022
113
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
86
10
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3041
221
4
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
59
0
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
3042
117
0
MIHAELA JURJEVIĆ (OBROVAC)
86
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
3054
221
10
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
86
1
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
Medalists
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
3. MIHAELA JURJEVIĆ, Obrovac
Vetezi (muški) A -30
1001
197
20
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
279
4
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
258
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
168
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
235
LOVRO SORIĆ (ČIGRA)
1011
197
1
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
258
11
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
1012
168
5
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
235
2
LOVRO SORIĆ (ČIGRA)
1028
258
36
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
168
3
ROKO ŽUPIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. ROKO ŽUPIĆ, Tigar Zagreb
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. LOVRO SORIĆ, Čigra
Vetezi (muški) A +40
1019
192
30
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
248
0
LEONARDO VUKELIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
2. LEONARDO VUKELIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Vetezi (ženski) A -27
1007
42
30
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
283
4
MARINELA JURIĆ (PLTVICE)
1008
190
3
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
18
16
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
1026
42
16
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
18
3
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. JOSIPA BIJELIĆ, Novalja
2. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. MARINELA JURIĆ, Plitvice
3. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
Vetezi (ženski) A -30
1003
232
1
BRUNA BARIĆ (IO)
187
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
67
ANTEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
45
MIA BADURINA (NOVALJA)
188
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
1015
187
17
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
67
0
ANTEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
1016
45
1
MIA BADURINA (NOVALJA)
188
13
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
1030
187
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
188
1
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. ANTEA TOMLJANOVIĆ, SENJ
3. MIA BADURINA, Novalja
Vetezi (ženski) A -40
1020
194
13
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
277
0
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. MANUELA SERTIĆ, TKD BRINJE
2. KARLA JANČIĆ, Čigra
3. ----
3. ----