Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -39
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -47
Kadeti B -49
Mlađi kadeti -33
3004
79
2
LEON AGATIĆ (LOV)
196
7
VITO VOJAK (BAN-PAN)
3005
180
7
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
166
3
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
3006
179
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
253
4
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3029
196
8
VITO VOJAK (BAN-PAN)
180
9
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
3030
253
8
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
16
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3048
180
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
200
12
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
3. VITO VOJAK, BANIJA PANDAS
Mlađi kadeti -51
2004
139
9
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
175
6
CARLOS GRBA (OGULIN)
2005
141
7
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
43
17
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
2041
139
3
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
43
2
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
Osvajači medalja
1. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
2. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja
3. CARLOS GRBA, Ogulin
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA
Mlađi kadetkinje -27
3016
11
5
LANA ROGAR (TIGAZ)
182
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
160
LANA MAJETIĆ (GACKA)
3017
172
8
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
229
1
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
53
LEA PACEK (GROBNIK)
3037
11
17
LANA ROGAR (TIGAZ)
160
0
LANA MAJETIĆ (GACKA)
3038
172
0
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
53
0
LEA PACEK (GROBNIK)
3052
11
12
LANA ROGAR (TIGAZ)
172
0
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
2. CHIARA ČUMORIC, BANIJA PANDAS
3. LANA MAJETIĆ, GACKA
3. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadetkinje -33
3018
254
2
PAULA ŠPER (IO)
177
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
120
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
49
DINA SELAK (SENJ)
114
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
3039
177
7
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
120
0
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
3040
49
7
DINA SELAK (SENJ)
114
0
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
3053
177
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
49
1
DINA SELAK (SENJ)
Osvajači medalja
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DINA SELAK, SENJ
3. ANI MATIJAŠEVIĆ, TK Zadar
3. ENI MELANI MODRIĆ, Obrovac
Mlađi kadetkinje -39
3023
184
10
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
218
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
3024
76
1
MATEA CRNKOVIĆ (LOV)
217
12
NEVA ŠKUGOR (MOTIVPL)
3025
140
0
KARLA LONČAR (GACKA)
230
1
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
240
TIJA VUKSAN (ČIGRA)
3043
184
13
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
217
1
NEVA ŠKUGOR (MOTIVPL)
3044
230
17
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
240
1
TIJA VUKSAN (ČIGRA)
3055
184
4
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
230
3
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. NEVA ŠKUGOR, MOTIV+
3. TIJA VUKSAN, Čigra
Kadetkinje A -33
2030
186
2
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
183
0
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
Osvajači medalja
1. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -41
2012
132
11
NIKA HAJAK (MAKSMR)
178
21
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2013
60
3
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
134
16
CARLA KROŠL (ACTIV)
2047
178
26
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
134
3
CARLA KROŠL (ACTIV)
Osvajači medalja
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. CARLA KROŠL, Activ
3. NIKA HAJAK, MAKSIMIR
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA
Kadetkinje A -47
2014
284
7
MAJA ANDREIS (IO)
48
4
LAURA NEKIĆ (SENJ)
2015
181
1
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
199
4
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
2048
284
1
MAJA ANDREIS (IO)
199
0
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. MAJA ANDREIS, ION
2. MONA PETRIĆ, BANIJA PANDAS
3. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
Kadeti B -49
2019
112
11
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
125
7
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
176
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
2051
112
4
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
176
8
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. LUKA MARASOVIĆ, TK Zadar
3. ----