Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
Karlovac
LOVINAC
MAKSIMIR
Mladost Luka
MOTIV+
Novalja
Obrovac
Ogulin
Plitvice
Rovinj
SENJ
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -39
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -47
Kadeti B -49
Mlađi kadeti -33
3004
79
2
LEON AGATIĆ (LOV)
196
7
VITO VOJAK (BAN-PAN)
3005
180
7
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
166
3
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
3006
179
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
253
4
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3029
196
8
VITO VOJAK (BAN-PAN)
180
9
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
3030
253
8
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
16
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3048
180
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
200
12
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
3. VITO VOJAK, BANIJA PANDAS
Mlađi kadeti -51
2004
139
9
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
175
6
CARLOS GRBA (OGULIN)
2005
141
7
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
43
17
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
2041
139
3
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
43
2
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
Medalists
1. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
2. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja
3. CARLOS GRBA, Ogulin
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA
Mlađi kadetkinje -27
3016
11
5
LANA ROGAR (TIGAZ)
182
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
160
LANA MAJETIĆ (GACKA)
3017
172
8
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
229
1
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
53
LEA PACEK (GROBNIK)
3037
11
17
LANA ROGAR (TIGAZ)
160
0
LANA MAJETIĆ (GACKA)
3038
172
0
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
53
0
LEA PACEK (GROBNIK)
3052
11
12
LANA ROGAR (TIGAZ)
172
0
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
Medalists
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
2. CHIARA ČUMORIC, BANIJA PANDAS
3. LANA MAJETIĆ, GACKA
3. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadetkinje -33
3018
254
2
PAULA ŠPER (IO)
177
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
120
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
49
DINA SELAK (SENJ)
114
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
3039
177
7
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
120
0
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
3040
49
7
DINA SELAK (SENJ)
114
0
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
3053
177
2
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
49
1
DINA SELAK (SENJ)
Medalists
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DINA SELAK, SENJ
3. ANI MATIJAŠEVIĆ, TK Zadar
3. ENI MELANI MODRIĆ, Obrovac
Mlađi kadetkinje -39
3023
184
10
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
218
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
3024
76
1
MATEA CRNKOVIĆ (LOV)
217
12
NEVA ŠKUGOR (MOTIVPL)
3025
140
0
KARLA LONČAR (GACKA)
230
1
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
240
TIJA VUKSAN (ČIGRA)
3043
184
13
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
217
1
NEVA ŠKUGOR (MOTIVPL)
3044
230
17
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
240
1
TIJA VUKSAN (ČIGRA)
3055
184
4
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
230
3
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. NEVA ŠKUGOR, MOTIV+
3. TIJA VUKSAN, Čigra
Kadetkinje A -33
2030
186
2
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
183
0
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
Medalists
1. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -41
2012
132
11
NIKA HAJAK (MAKSMR)
178
21
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2013
60
3
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
134
16
CARLA KROŠL (ACTIV)
2047
178
26
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
134
3
CARLA KROŠL (ACTIV)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. CARLA KROŠL, Activ
3. NIKA HAJAK, MAKSIMIR
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA
Kadetkinje A -47
2014
284
7
MAJA ANDREIS (IO)
48
4
LAURA NEKIĆ (SENJ)
2015
181
1
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
199
4
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
2048
284
1
MAJA ANDREIS (IO)
199
0
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. MAJA ANDREIS, ION
2. MONA PETRIĆ, BANIJA PANDAS
3. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
Kadeti B -49
2019
112
11
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
125
7
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
176
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
2051
112
4
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
176
8
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. LUKA MARASOVIĆ, TK Zadar
3. ----