Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -57
Kadeti A -61
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A +59
Kadeti B -49
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Kadeti A -41
1001
94
3
MARTIN GREGURIĆ (OMEGA)
150
16
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
1002
128
2
VITO JELIC (PANTERA)
194
1
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
1018
150
0
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
128
4
VITO JELIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. VITO JELIC, Pantera
2. VITO MILANOVIĆ, Jastreb
3. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
3. MARTIN GREGURIĆ, Omega
Kadeti A -45
1003
149
12
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
231
10
DAMJAN JELOVEČKI - ĐOKIĆ (MAKSMR)
33
DORIJAN IVANČAN (BORIK)
1019
149
7
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
33
2
DORIJAN IVANČAN (BORIK)
Osvajači medalja
1. MATEO VUKŠIĆ, Jastreb
2. DORIJAN IVANČAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. DAMJAN JELOVEČKI - ĐOKIĆ, MAKSIMIR
3. ----
Kadeti A -49
1009
146
7
ANDRIJA MAČEK (JASTREB)
13
8
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. NIKO MORIĆ, MAKSIMIR
2. ANDRIJA MAČEK, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadeti A -57
1010
130
1
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
153
0
DOMINIK ŠAVORIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ANTE RONCEVIC, Pantera
2. DOMINIK ŠAVORIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadeti A -61
1011
111
6
IVAN MORIĆ (MAKSMR)
145
9
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. KARLO PELENGIĆ, Omega
2. IVAN MORIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
1004
195
3
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
246
0
PATRICIJA MARKESINA (OMEGA)
1005
144
15
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
259
5
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
1020
195
10
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
144
2
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
Osvajači medalja
1. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
2. LANA MALOGORSKI, Omega
3. PATRICIJA MARKESINA, Omega
3. VERONIKA SOVIĆ, MAKSIMIR
Kadetkinje A +59
1006
9
15
DORA PERIĆ (MAKSMR)
157
1
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
10
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
1021
9
3
DORA PERIĆ (MAKSMR)
10
1
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
2. BLERINA HYKOLLI, MAKSIMIR
3. TAMARA VRKIĆ, Jastreb
3. ----
Kadeti B -49
1012
84
4
IVAN DRGALIĆ (NA)
136
8
DAVID FERKO (OZALJ)
Osvajači medalja
1. DAVID FERKO, Ozalj
2. IVAN DRGALIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----
Kadeti B -65
1013
167
14
DOMINIK PAVEŠIĆ (TKD_BJE)
82
0
DOMINIK DAKIĆ (NA)
Osvajači medalja
1. DOMINIK PAVEŠIĆ, Bjelovar
2. DOMINIK DAKIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----
Kadeti B +65
1014
240
2
IVAN MORIĆ (MAKSMR)
239
1
LEON BOŽO ŠKRAVAN (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. IVAN MORIĆ, MAKSIMIR
2. LEON BOŽO ŠKRAVAN, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -37
1015
165
1
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
170
13
SARA LAKTAŠ (TKD_BJE)
Osvajači medalja
1. SARA LAKTAŠ, Bjelovar
2. MATEA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -41
1007
100
2
CARLA KROŠL (ACTIV)
152
6
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
39
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
1022
152
11
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
39
4
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
Osvajači medalja
1. CARMEN HEINRICH, Jastreb
2. MARTA BEBEK, TK TRNJE
3. CARLA KROŠL, Activ
3. ----
Kadetkinje B -51
1008
184
11
DORA MAČVANIN (CASPER)
79
2
JELENA ŽERJAVIĆ (SUTLA )
54
PETRA ŠUŠNJAK (ZELINA)
1023
184
24
DORA MAČVANIN (CASPER)
54
0
PETRA ŠUŠNJAK (ZELINA)
Osvajači medalja
1. DORA MAČVANIN, Casper
2. PETRA ŠUŠNJAK, ZELINGRAD
3. JELENA ŽERJAVIĆ, Sutla Šenkovec
3. ----
Kadetkinje B -55
1016
49
0
ELENA ČURIĆ (ZELINA)
258
0
ANA NAKIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. ELENA ČURIĆ, ZELINGRAD
2. ANA NAKIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kadetkinje B +59
1017
78
2
GABRIJELA DANANIĆ (ZELINA)
109
15
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. MIRNA JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. GABRIJELA DANANIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----