Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali olimpijci A -24
Mali olimpijci A -27
Mali olimpijci A -30
Mali olimpijci A -33
Mali olimpijci A -36
Mali olimpijci A -45
Mali olimpijci A -24
3001
166
0
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
8
15
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
98
PATRIK MLADENOVSKI (OMEGA)
248
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
173
FILIP KIŠ (FENVUK)
3015
8
7
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
98
1
PATRIK MLADENOVSKI (OMEGA)
3016
248
1
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
173
12
FILIP KIŠ (FENVUK)
3035
8
8
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
173
7
FILIP KIŠ (FENVUK)
Medalists
1. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
2. FILIP KIŠ, FENIKS-VUKOMEREC
3. PATRIK MLADENOVSKI, Omega
3. NIKO SUBOTIČANEC, Jastreb
Mali olimpijci A -27
3002
65
2
LUKA BOGOVIĆ (MLADOST)
161
0
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
53
LUKA KRALJ (ZELINA)
139
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
66
TOMISLAV KRALJ (MLADOST)
3017
65
9
LUKA BOGOVIĆ (MLADOST)
53
3
LUKA KRALJ (ZELINA)
3018
139
13
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
66
1
TOMISLAV KRALJ (MLADOST)
3036
65
1
LUKA BOGOVIĆ (MLADOST)
139
13
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. LUKA BOGOVIĆ, Mladost Luka
3. TOMISLAV KRALJ, Mladost Luka
3. LUKA KRALJ, ZELINGRAD
Mali olimpijci A -30
3003
99
1
LUKA BARJAŠIĆ (~)
118
13
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
64
LEON LUNKO (MLADOST)
3004
67
5
HRVOJE MURGIČ (MLADOST)
141
6
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
58
DOMINIK BAKAR (ZELINA)
3019
118
2
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
64
9
LEON LUNKO (MLADOST)
3020
141
10
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
58
4
DOMINIK BAKAR (ZELINA)
3037
64
6
LEON LUNKO (MLADOST)
141
14
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. LEON LUNKO, Mladost Luka
3. DOMINIK BAKAR, ZELINGRAD
3. VITO DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
Mali olimpijci A -33
3007
204
12
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
31
6
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
3008
189
7
VITO VINCETIĆ (MLADOST)
266
3
LUKA VREŠ (SLATINA)
3029
204
10
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
189
3
VITO VINCETIĆ (MLADOST)
Medalists
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. VITO VINCETIĆ, Mladost Luka
3. NIKOLA CRLJEN, Sutla Šenkovec
3. LUKA VREŠ, Slatina
Mali olimpijci A -36
3009
205
12
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
75
0
NOA BARBIĆ (SUTLA )
163
ROKO GULIN (JASTREB)
3030
205
11
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
163
2
ROKO GULIN (JASTREB)
Medalists
1. FRANKO PEĆNIK, Čigra
2. ROKO GULIN, Jastreb
3. NOA BARBIĆ, Sutla Šenkovec
3. ----
Mali olimpijci A -45
3005
72
6
DARIO LJUBANOVIĆ (MLADOST)
27
4
JOSIP TURSAN (SUTLA )
190
MATEJ HALAMBEK (MLADOST)
63
VJEKO VINCETIĆ (MLADOST)
56
LEON MATIJA HORVATIN (ZELINA)
3021
72
16
DARIO LJUBANOVIĆ (MLADOST)
190
2
MATEJ HALAMBEK (MLADOST)
3022
63
10
VJEKO VINCETIĆ (MLADOST)
56
2
LEON MATIJA HORVATIN (ZELINA)
3038
72
18
DARIO LJUBANOVIĆ (MLADOST)
63
6
VJEKO VINCETIĆ (MLADOST)
Medalists
1. DARIO LJUBANOVIĆ, Mladost Luka
2. VJEKO VINCETIĆ, Mladost Luka
3. MATEJ HALAMBEK, Mladost Luka
3. LEON MATIJA HORVATIN, ZELINGRAD