Mlađi kadeti -30
1. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR |
2. SVEN KOLEVSKI, Jastreb |
3. SAMUEL JURKIĆ, Casper |
3. PAVAO SOVIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
Mlađi kadeti -33
1. DAVOR MLINAC, Omega |
2. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj |
3. LUKA POSAVEC, Jastreb |
3. LOVRO NOVOSEL, FENIKS-VUKOMEREC |
|
|
|
Mlađi kadeti -36
1. DOMAGOJ PUNČEC, Omega |
2. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb |
3. LUKA PROTULIPAC, Activ |
3. MARKO KLJAJIĆ, Omega |
|
|
|
Mlađi kadeti -39
1. MARTIN MATAK, Omega |
2. LUKA ŽLENDER, Bjelovar |
3. ANTONIO KALMAN, Taekwondo klub Našice |
3. MARIN PROTULIPAC, Activ |
|
|
|
Mlađi kadeti -43
1. DOMINIK DEDIĆ, Čigra |
2. LUKA RUPČIĆ, MAKSIMIR |
3. KARLO KUŠNJAČIĆ, Jastreb |
3. LUKAS LAZIĆ, Activ |
|
|
|
Mlađi kadeti -47
1. LUKA MATUNCI, Activ |
2. KRISTIJAN HARAMUSTEK, Tigar Zagreb |
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti -51
1. ADRIAN KOVAČIĆ, Omega |
2. VITO BRESTOVEC, Sutla Šenkovec |
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti +51
1. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE |
2. IVAN DANANIĆ, ZELINGRAD |
3. NOA KOLJĐERAJ, Taekwondo klub Našice |
|
|
| |
Mlađe kadetkinje -30
1. EMA BUGARINOVIĆ, Omega |
2. LORENA PIA ČAVLINA, MAKSIMIR |
3. TARA TUČEK, Activ |
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje -33
1. LUCIJA JELIC, Pantera |
2. LORENA KISELA, Omega |
|
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje -36
1. ENA DASKIJEVIĆ, Omega |
2. LARA HAJDUKOVIĆ, Omega |
3. ANA REZAR, Casper |
3. NIKA LAZIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -39
1. MARIS METER, Jastreb |
2. NELA LASAN, MAKSIMIR |
3. LANA HUMIĆ, Activ |
3. LAURA HORVATIN, ZELINGRAD |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -43
1. SARA PUNČEC, Omega |
2. KATJA MARIĆ, Bjelovar |
3. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar |
3. MARTA GLOBAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -47
1. KAROLINA KIŠ, Omega |
2. DOROTEA DANANIĆ, ZELINGRAD |
|
|
|
| |
Kadeti A -41
1. VITO JELIC, Pantera |
2. VITO MILANOVIĆ, Jastreb |
3. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb |
3. MARTIN GREGURIĆ, Omega |
|
|
|
Kadeti A -45
1. MATEO VUKŠIĆ, Jastreb |
2. DORIJAN IVANČAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac |
3. DAMJAN JELOVEČKI - ĐOKIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
|
Kadeti A -49
1. NIKO MORIĆ, MAKSIMIR |
2. ANDRIJA MAČEK, Jastreb |
|
|
|
|
|
Kadeti A -57
1. ANTE RONCEVIC, Pantera |
2. DOMINIK ŠAVORIĆ, Jastreb |
|
|
|
|
|
Kadeti A -61
1. KARLO PELENGIĆ, Omega |
2. IVAN MORIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
| | | |
Kadetkinje A -47
1. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb |
2. LANA MALOGORSKI, Omega |
3. PATRICIJA MARKESINA, Omega |
3. VERONIKA SOVIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
Kadetkinje A +59
1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR |
2. BLERINA HYKOLLI, MAKSIMIR |
3. TAMARA VRKIĆ, Jastreb |
|
|
| |
Kadeti B -49
1. DAVID FERKO, Ozalj |
2. IVAN DRGALIĆ, Taekwondo klub Našice |
|
|
|
|
|
Kadeti B -65
1. DOMINIK PAVEŠIĆ, Bjelovar |
2. DOMINIK DAKIĆ, Taekwondo klub Našice |
|
|
|
|
|
Kadeti B +65
1. IVAN MORIĆ, MAKSIMIR |
2. LEON BOŽO ŠKRAVAN, MAKSIMIR |
|
|
|
| | | |
Kadetkinje B -37
1. SARA LAKTAŠ, Bjelovar |
2. MATEA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE |
|
|
|
|
|
Kadetkinje B -41
1. CARMEN HEINRICH, Jastreb |
2. MARTA BEBEK, TK TRNJE |
3. CARLA KROŠL, Activ |
|
|
|
|
Kadetkinje B -51
1. DORA MAČVANIN, Casper |
2. PETRA ŠUŠNJAK, ZELINGRAD |
3. JELENA ŽERJAVIĆ, Sutla Šenkovec |
|
|
|
|
Kadetkinje B -55
1. ELENA ČURIĆ, ZELINGRAD |
2. ANA NAKIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
|
|
Kadetkinje B +59
1. MIRNA JAVOROVIĆ, MAKSIMIR |
2. GABRIJELA DANANIĆ, ZELINGRAD |
|
|
|
| | | |