Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
4. KUP JAKOVLJA 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
ML.KAD, KAD
VRTIĆANCI
KICK
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTONIO DRAGUN
Jastreb
MKAD-M-27
3
3
35
0
10
2.
EMANUEL PALIKUĆA
Tigar Zagreb
MKAD-M-36
3
3
21
0
4
3.
ANTON RAMAJ
ORKA AS
MKAD-M-43
2
2
22
0
17
4.
FRANO KUSIĆ
Tigar Zagreb
MKAD-M-30
2
2
22
0
9
5.
FRAN ANDRIJANIĆ
Tigar Zagreb
MKAD-M-33
1
1
6
0
6
6.
MISLAV SENIČIĆ
JAKOVLJE
MKAD-M-51
1
1
7
0
5
7.
LUKA ĆUSAK
JAKOVLJE
MKAD-M+51
1
1
5
0
3
8.
DOMINIK JAZVIĆ
Tigar Zagreb
MKAD-M-39
1
1
5
0
1
9.
ADNAN ALAGIĆ
Jastreb
MKAD-M-36
4
3
37
0
20
10.
MATIJA TUNJIĆ
ORKA AS
MKAD-M-27
3
2
21
0
11
11.
KARLO MALEČIĆ
Jastreb
MKAD-M-36
3
2
21
0
8
12.
MAURO MARTINAC
Jastreb
MKAD-M-30
2
1
22
0
10
13.
ROKO BULJAN
Jastreb
MKAD-M-43
2
1
10
0
-5
14.
LUKA MIRKOVIĆ
JAKOVLJE
MKAD-M-36
2
1
6
0
-8
15.
MARTIN ĐAKOVIĆ
Karlovac
MKAD-M-27
1
0
0
0
0
16.
IVAN DRAŽENOVIĆ
Jastreb
MKAD-M-36
1
0
6
0
-1
17.
ADRIJAN JANDROKOVIĆ
MASTER
MKAD-M-39
1
0
4
0
-1
18.
KARLO MARINKOVIĆ
Tigar Zagreb
MKAD-M-36
1
0
1
0
-1
19.
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ
Tigar Zagreb
MKAD-M-27
1
0
15
0
-3
20.
IVAN POSAVEC
ZELINGRAD
MKAD-M-43
1
0
4
0
-3
21.
IVAN DANANIĆ
ZELINGRAD
MKAD-M+51
1
0
2
0
-3
22.
MARKO SUBOTIČANEC
Jastreb
MKAD-M-36
1
0
2
0
-4
23.
MARIN HLAD
JAKOVLJE
MKAD-M-51
1
0
2
0
-5
24.
MATEO VUKŠIĆ
Jastreb
MKAD-M-36
1
0
7
0
-6
25.
PATRIK HOĐA
ZELINGRAD
MKAD-M-30
1
0
7
0
-6
26.
MARTIN ŠTEFANAC
Karlovac
MKAD-M-36
1
0
6
0
-6
27.
PATRIK KOVAČEVIĆ
MASTER
MKAD-M-27
1
0
2
0
-6
28.
KARLO KUŠNJAČIĆ
Jastreb
MKAD-M-33
1
0
0
0
-6
29.
NINO KOLEGA
Jastreb
MKAD-M-36
1
0
0
0
-6
30.
ROKO EŠEGOVIĆ
Tigar Zagreb
MKAD-M-43
1
0
2
0
-9
31.
IVAN VARGA
Jastreb
MKAD-M-27
1
0
1
0
-12
32.
VITO STJEPAN ČAVAR
DUGO SELO
MKAD-M-30
1
0
3
0
-13
Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NICOLE ROGAR
Tigar Zagreb
MKAD-Ž-30
3
3
29
0
25
2.
NIKOLINA MESIĆ
Jastreb
MKAD-Ž-43
3
3
18
0
17
3.
STELLA SUBOTIĆ
MASTER
MKAD-Ž-33
2
2
18
0
11
4.
LANA ROGAR
Tigar Zagreb
MKAD-Ž-27
2
2
9
0
8
5.
MAGDALENA IVIĆ
Jastreb
MKAD-Ž-36
2
2
13
0
2
6.
MARGARITA VUKIĆ
ORKA AS
MKAD-Ž-24
1
1
10
0
8
7.
LUCIJA PAVLIČEVIĆ
Tigar Zagreb
MKAD-Ž-30
2
1
12
0
7
8.
PETRA GEČEK
ORKA AS
MKAD-Ž-36
2
1
20
0
2
9.
DOROTEA DANANIĆ
ZELINGRAD
MKAD-Ž-43
2
1
6
0
-1
10.
VANESSA BOSILJ
Ogulin
MKAD-Ž-27
2
1
6
0
-2
11.
MATEA MAGDALENIĆ
JAKOVLJE
MKAD-Ž-30
2
1
4
0
-2
12.
DOROTEJA FRANJO
JAKOVLJE
MKAD-Ž-43
2
1
7
0
-3
13.
LUCIJA MARUŠIĆ
Jastreb
MKAD-Ž-43
1
0
0
0
0
14.
DONATA LEDNICKI
Jastreb
MKAD-Ž-33
1
0
4
0
-1
15.
LORA MARINKOVIĆ
Tigar Zagreb
MKAD-Ž-27
1
0
4
0
-1
16.
MAREA VODOPIJA
Tigar Zagreb
MKAD-Ž-36
1
0
2
0
-1
17.
MARIS METER
Jastreb
MKAD-Ž-36
1
0
8
0
-3
18.
CHIARA DUJMOVIĆ
Tigar Zagreb
MKAD-Ž-43
1
0
1
0
-3
19.
ANA MINKOVIĆ
Bistra
MKAD-Ž-27
1
0
0
0
-5
20.
MAGDALENA LJUBIĆ
Karlovac
MKAD-Ž-24
1
0
2
0
-8
21.
PAULA FILA
ORKA AS
MKAD-Ž-30
1
0
1
0
-9
22.
DORA STARČEVIĆ
ORKA AS
MKAD-Ž-33
1
0
3
0
-10
23.
IVANA DJAKOVIĆ
Tigar Zagreb
MKAD-Ž-30
1
0
1
0
-10
24.
NIKOL FILA
ORKA AS
MKAD-Ž-43
1
0
0
0
-10
25.
LANA PRĐUN
MASTER
MKAD-Ž-30
1
0
3
0
-11
Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEON ZORKO
Jastreb
KAD-M-41
1
1
10
0
6
2.
TIN MALEČIĆ
Jastreb
KAD-M-45
1
1
6
0
2
3.
MATIJA ZAGOREC
ZELINGRAD
KAD-M-53
1
1
12
0
1
4.
JURE ĆURIĆ
ORKA AS
KAD-M-45
2
1
13
0
4
5.
DOMINIK PUŠEK
JAKOVLJE
KAD-M-53
1
0
11
0
-1
6.
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ
JAKOVLJE
KAD-M-41
1
0
4
0
-6
7.
PATRIK PALIKUĆA
Tigar Zagreb
KAD-M-45
1
0
3
0
-6
Kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KARLA KLAUDIA KVESIĆ
Jastreb
KAD-Ž-47
3
3
41
0
37
2.
IVONA STRAŠĆEK
Jastreb
KAD-Ž-37
1
1
26
0
25
3.
KARLA KIRIN
Jastreb
KAD-Ž-47
2
1
9
0
-7
4.
IVA ĆURIĆ
ORKA AS
KAD-Ž-47
1
0
2
0
-3
5.
DORA OREMUŠ
TK KAPELŠČAK
KAD-Ž-47
1
0
1
0
-6
6.
NIKA TUMBRI
Tigar Zagreb
KAD-Ž-47
1
0
0
0
-21
7.
NIKA HAJAK
MAKSIMIR
KAD-Ž-37
1
0
1
0
-25
Mlađi kadeti, Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Tigar Zagreb
36
1.
25
1.
61
6
0
6
1.
2.
Jastreb
30
2.
21
2.
51
3
4
3
2.
3.
JAKOVLJE
21
3.
8
5.
29
2
3
1
3.
4.
ORKA AS
14
4.
15
3.
29
2
3
0
4.
5.
MASTER
4
6.
9
4.
13
1
1
1
5.
6.
ZELINGRAD
5
5.
2
8.
7
0
1
3
6.
7.
Karlovac
1
7.
3
7.
4
0
1
1
7.
8.
Ogulin
0
9.
4
6.
4
0
1
0
8.
9.
DUGO SELO
1
7.
0
10.
1
0
0
1
9.
10.
Bistra
0
9.
1
9.
1
0
0
1
9.
Kadeti, Kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Jastreb
16
1.
22
1.
38
4
1
0
1.
2.
ZELINGRAD
8
2.
0
5.
8
1
0
0
2.
3.
JAKOVLJE
6
3.
0
5.
6
0
2
0
3.
4.
ORKA AS
4
4.
0
5.
4
0
1
0
4.
5.
MAKSIMIR
0
6.
3
2.
3
0
1
0
5.
6.
Tigar Zagreb
1
5.
1
3.
2
0
0
2
6.
7.
TK KAPELŠČAK
0
6.
1
3.
1
0
0
1
7.
Total
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Jastreb
46
1.
43
1.
89
7
5
3
1.
2.
Tigar Zagreb
37
2.
26
2.
63
6
0
8
2.
3.
JAKOVLJE
27
3.
8
5.
35
2
5
1
3.
4.
ORKA AS
18
4.
15
3.
33
2
4
0
4.
5.
ZELINGRAD
13
5.
2
9.
15
1
1
3
5.
6.
MASTER
4
6.
9
4.
13
1
1
1
6.
7.
Karlovac
1
7.
3
7.
4
0
1
1
7.
8.
Ogulin
0
9.
4
6.
4
0
1
0
8.
9.
MAKSIMIR
0
9.
3
7.
3
0
1
0
9.
10.
Bistra
0
9.
1
10.
1
0
0
1
10.
11.
DUGO SELO
1
7.
0
12.
1
0
0
1
10.
12.
TK KAPELŠČAK
0
9.
1
10.
1
0
0
1
10.