Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
6. Kup Marjana
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
sumarno po kategoriji
pojedinačno po klubu
sumarno po klubu
Mlađi kadeti, Kadeti, Juniori (200)
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
1. FRANE GARAC - Marjan
2. KRUNO LEDINA - Gusar
3. LEON DRAGOVIĆ - TK Zadar
4. MARIJIO MARUNČIĆ - Gusar
5. NIDAL NASER EDIN - KOCUNAR
6. PATRIK ERCEG - Monter
7. RAUL MOHAMED ELMUSTAFA - St kwan
8. STIPE LOVRIĆ - TK ENERGY
Mlađi kadeti -33
1. ANTE BAKOVIĆ - Marjan
2. ANTE BEKAVAC - Imotski
3. ANTONIO MILETIĆ - PLOVANIJA-ZADAR
4. JOSIP KATANUŠIĆ - Imotski
5. KARLO ŠKARA - TK Zadar
6. LJUBO HERCEG - Gusar
7. MARIN POLE - Cro Star - Mostar
8. STIPE JANKOVIĆ - KOCUNAR
Mlađi kadeti -36
1. IMRAN OMERAGIĆ - Magone Livno
2. LOVRE KANDIĆ - KOCUNAR
3. LUKA BEVANDA - Cro Star - Mostar
4. LUKA ĆUBELIĆ - Marjan
5. MARINO JELIĆ - Marjan
Mlađi kadeti -39
1. DAVID KELAVA - Magone Livno
2. MATEJ ŠANTIĆ - Marjan
3. TOMA BATISTIĆ - KOCUNAR
Mlađi kadeti -43
1. DAMIR ĆUBELA - Cro Star - Mostar
2. LEON HRGOTA - Marjan
3. MARIN ŠEGVIĆ - TK ENERGY
4. NIKOLA ROGOŠIĆ - Marjan
5. TOMISLAV JELIĆ - Marjan
6. VICE POŽGAJ - Marjan
Mlađi kadeti -47
1. BRUNO BUTUROVIĆ - Marjan
2. LUKA GAVRANOVIĆ - Monter
3. ŠTEFAN ANDRIĆ - Marjan
Mlađi kadeti -51
1. ANTE GRBAVAC - Imotski
2. BRUNO DOLJANIN - KOCUNAR
3. ROKO NOVAK - KOCUNAR
Mlađi kadeti +51
1. DUJE GOVORKO - Marjan
2. LUKA ŠIMIĆ - Marjan
3. MARIO PROJIĆ - Marjan
4. NEVEN ČALJKUŠIĆ - Marjan
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
1. KARLA DRAŠKOVIĆ - JURAJ DALMATINAC
2. KLARA BILIĆ - Marjan
3. ROZA STANIĆ - Gusar
Mlađe kadetkinje -30
1. DORA KOZIĆ - Marjan
2. JOSIPA GOJSALIĆ - Monter
3. LANA KRSTULOVIĆ - Marjan
4. LENA NIKOLIĆ - TK ENERGY
5. LOLA MODIĆ - Marjan
6. LUCIJA GRUIĆ - Marjan
7. PETRA GUDELJ - Imotski
8. PETRA JERKOVIĆ - Imotski
9. REA MARCELIĆ - TK Zadar
Mlađe kadetkinje -33
1. ANA MILINOVIĆ - Monter
2. ANICA TROGRLIĆ - Imotski
3. ELA DRMIĆ - Marjan
4. EMA JURIČEVIĆ - Gusar
5. EMA KEGALJ - Gusar
6. ENA GRUBŠIĆ - Marjan
7. INES BADROV - Magone Livno
8. IVA UDILJAK - Imotski
9. KARMEN JELOVIĆ - Gusar
10. MARIJA LUKAČEVIĆ - Gusar
11. MARIJETA DROPULJIĆ - Marjan
12. MATEA MILIĆ - Monter
13. MIA STANOJEVIĆ - Marjan
14. TANJA ČULIĆ - Marjan
15. TARA SOVULJ - Gusar
Mlađe kadetkinje -36
1. ANĐELA BRNAS - Imotski
2. ANTEA MILIĆ - Monter
3. ANTONIA ČIRJAK - TK Zadar
4. ENA KURTIĆ - Marjan
5. ENI MELANI MODRIĆ - Obrovac
6. GABRIELA JERKOVIĆ - Imotski
7. KIARA KUSIĆ - POSKOK - POSUŠJE
8. LUKRECIA POCRNJA - Gusar
9. MAJA BRDAR - Magone Livno
10. MARIJA UGLEŠIĆ - Monter
11. MERI TONKOVIĆ - Imotski
12. MIA TUKIĆ - Marjan
13. NIKA KARABATIĆ - Marjan
14. NIKA LUCIĆ - Marjan
15. NIKOLINA KRAGIĆ - Marjan
16. NINA JURLIN - Marjan
17. NORA LOKAS - JURAJ DALMATINAC
18. TONKA PULJIZ - Gusar
Mlađe kadetkinje -39
1. ANDREA KASALO - Magone Livno
2. ENI PELJTO - Marjan
3. IVANA BUŠIĆ - Imotski
4. LANA ŽUNIĆ - KOCUNAR
5. LEA GRBEŠIĆ - Imotski
6. LUČI SUNKO - Marjan
7. MAGDALENA ŠITUM - Imotski
8. NAOMI DVORNIK - Marjan
9. NIKOLINA BOBETA - KOCUNAR
10. PETRA ČAGALJ - Gusar
11. REA KOZLICA - Marjan
12. TEA BOŽIĆ - Marjan
13. TINA ŠAKIĆ - POSKOK - POSUŠJE
Mlađe kadetkinje -43
1. ANA VUKOVIĆ - St kwan
2. ANA MARIJA SUŠIĆ - Imotski
3. ELLENA VEGLIA - Gusar
4. EVA ZDILAR - Imotski
5. IVANA MILOŠ - Gusar
6. LANA SARIĆ - Marjan
7. LUCIJA VUKOVIĆ - St kwan
8. MIA TADIĆ - Galeb - Split
9. MIRTA KOVAČIĆ - Marjan
10. NIKA KOZLICA - Marjan
Mlađe kadetkinje -47
1. KARLA KLJAKOVIĆ GAŠPIĆ - Marjan
2. LANA TAFRA - Gusar
3. LUCIJA GRANČIĆ - Imotski
4. SUNČICA VIDAKOVIĆ - Gusar
Mlađe kadetkinje -51
1. LARA ANĐELIĆ - St kwan
2. LARA FRANIĆ - Monter
3. MARIELA PARČINA - Marjan
4. NINA ŠABANOVIĆ - TK ENERGY
Mlađe kadetkinje +51
1. ANTEA BUŽANČIĆ - Marjan
2. IRA LAMBAŠA - JURAJ DALMATINAC
3. LANA TODOROVSKI - Marjan
4. MARIJA PETRUŠIĆ - Imotski
5. PETRA MRŠIĆ - Marjan
6. TEA VULETIĆ - KOCUNAR
Kadeti -33
Kadeti -37
1. AMAR ORTAŠ - Magone Livno
2. KARLO USKOK - TK Zadar
3. LEO DUNATOV - Marjan
4. MARIN SERŠIĆ - St kwan
Kadeti -41
1. BOŽO PERKOVIĆ - Gusar
2. JERE POLITEO - KOCUNAR
3. JOZO PROJIĆ - Marjan
4. MARKO KATANUŠIĆ - Imotski
Kadeti -45
1. ROKO ŠOLIĆ - Gusar
2. ZEJD OMERAGIĆ - Magone Livno
Kadeti -49
1. ANTE KOVAČ - Marjan
2. DUJE HAJDUK - Marjan
3. FRANE PAVIĆ - TK Zadar
4. IVAN LEMO - Marjan
5. KRISTIJAN PERAJICA - Marjan
6. MARIN LUCIĆ - SOLARIS ŠIBENIK
7. PAOLO KAČUNIĆ - Monter
8. STIPE STIPANDŽIJA - Marjan
Kadeti -53
1. FRANE MARUŠIĆ - Gusar
2. LUKA JURJEVIĆ - Obrovac
3. ZORAN KARAULA - Magone Livno
Kadeti -57
1. ANTE ČIPČIĆ - Marjan
2. IVAN GARAC - Gusar
3. JURE MARINOVIĆ - Galeb - Split
Kadeti -61
1. DANIEL BARUN - St kwan
2. DAVID KRMEK - Marjan
3. JAKOV MRŠIĆ - Marjan
4. KAJA ŠANTIĆ - Galeb - Split
5. MIJO ZDILAR - Imotski
Kadeti -65
Kadeti +65
1. FILIP ŠAKIĆ - Obrovac
2. FILIP ŠUMERA - SOLARIS ŠIBENIK
3. MARKO RELJIĆ - Monter
Kadetkinje -29
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
1. DORA LUČIĆ - Marjan
2. EMA VULJAN - Marjan
3. LANA LOKAS - JURAJ DALMATINAC
4. PETRA GOLEŠ - Marjan
Kadetkinje -41
1. ANĐELA TURK - Marjan
2. IVANA DUVANČIĆ - Marjan
3. MARIJETA KATUNARIĆ - Marjan
4. MERI BEOVIĆ - Gusar
5. MIA SERDAREVIĆ - KOCUNAR
6. PETRA ŠAVIJA - Marjan
Kadetkinje -44
1. LARA ŠIMUNDIĆ - Marjan
2. MIHAELA KRIŠTO - Gusar
3. PAOLA TOMRECAJ - TK Zadar
4. PETRA ŽDERO - Magone Livno
5. VERONIKA DOLIĆ - Magone Livno
Kadetkinje -47
1. ELA BRALIĆ - KOCUNAR
2. RINA PERAK - JURAJ DALMATINAC
3. SARA TIČINOVIĆ - Magone Livno
Kadetkinje -51
1. AURORA TROGRLIĆ - Marjan
2. ENA DODIG - Marjan
3. IVANA STRGAČIĆ - Marjan
4. KLARA KOSOR - Marjan
5. MAJA VIDAK - Imotski
6. MILA MASTELIĆ - Marjan
7. TINA BAZINA - Marjan
Kadetkinje -55
1. LARA SARIĆ - Marjan
2. LENA BAN - TK ENERGY
3. MAJA ŽIVALJIĆ - Marjan
4. NIKOLINA TROŠELJ - Obrovac
5. TEREZA BERAČ - JURAJ DALMATINAC
6. TEUTA USKOK - TK Zadar
Kadetkinje -59
1. CVITA KINKELA - SOLARIS ŠIBENIK
2. LINA JURIČEVIĆ - Gusar
3. MEGI LERGA - TK Zadar
4. SARA LUCIĆ - Marjan
Kadetkinje +59
1. EMANUELA BERIŠA - Marjan
2. LUCIJA ŽIŽIĆ GUŠO - Galeb - Split
Juniori -45
Juniori -48
Juniori -51
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
1. LUKA ĐŽALO - Monter
2. MATEO ŠKARA - PLOVANIJA-ZADAR
Juniori -68
Juniori -73
Juniori -78
Juniori +78
1. MATEJ DESANIĆ - JURAJ DALMATINAC
2. STIPE KINKELA - SOLARIS ŠIBENIK
Juniorke -42
Juniorke -44
Juniorke -46
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
1. MARIJA BEROŠ - Marjan
2. MIHAELA GOLEŠ - Marjan
Juniorke -63
1. ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ - Marjan
2. JANA ZUBONJA - Cro Star - Mostar
3. MARIJA GALIJATOVIĆ - SOLARIS ŠIBENIK
Juniorke -68
Juniorke +68