Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Kup Marjana
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
Mlađi kadeti, Kadeti, Juniori (200)
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
1. FRANE GARAC - Marjan
2. KRUNO LEDINA - Gusar
3. LEON DRAGOVIĆ - TK Zadar
4. MARIJIO MARUNČIĆ - Gusar
5. NIDAL NASER EDIN - KOCUNAR
6. PATRIK ERCEG - Monter
7. RAUL MOHAMED ELMUSTAFA - St kwan
8. STIPE LOVRIĆ - TK ENERGY
Mlađi kadeti -33
1. ANTE BAKOVIĆ - Marjan
2. ANTE BEKAVAC - Imotski
3. ANTONIO MILETIĆ - PLOVANIJA-ZADAR
4. JOSIP KATANUŠIĆ - Imotski
5. KARLO ŠKARA - TK Zadar
6. LJUBO HERCEG - Gusar
7. MARIN POLE - Cro Star - Mostar
8. STIPE JANKOVIĆ - KOCUNAR
Mlađi kadeti -36
1. IMRAN OMERAGIĆ - Magone Livno
2. LOVRE KANDIĆ - KOCUNAR
3. LUKA BEVANDA - Cro Star - Mostar
4. LUKA ĆUBELIĆ - Marjan
5. MARINO JELIĆ - Marjan
Mlađi kadeti -39
1. DAVID KELAVA - Magone Livno
2. MATEJ ŠANTIĆ - Marjan
3. TOMA BATISTIĆ - KOCUNAR
Mlađi kadeti -43
1. DAMIR ĆUBELA - Cro Star - Mostar
2. LEON HRGOTA - Marjan
3. MARIN ŠEGVIĆ - TK ENERGY
4. NIKOLA ROGOŠIĆ - Marjan
5. TOMISLAV JELIĆ - Marjan
6. VICE POŽGAJ - Marjan
Mlađi kadeti -47
1. BRUNO BUTUROVIĆ - Marjan
2. LUKA GAVRANOVIĆ - Monter
3. ŠTEFAN ANDRIĆ - Marjan
Mlađi kadeti -51
1. ANTE GRBAVAC - Imotski
2. BRUNO DOLJANIN - KOCUNAR
3. ROKO NOVAK - KOCUNAR
Mlađi kadeti +51
1. DUJE GOVORKO - Marjan
2. LUKA ŠIMIĆ - Marjan
3. MARIO PROJIĆ - Marjan
4. NEVEN ČALJKUŠIĆ - Marjan
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
1. KARLA DRAŠKOVIĆ - JURAJ DALMATINAC
2. KLARA BILIĆ - Marjan
3. ROZA STANIĆ - Gusar
Mlađe kadetkinje -30
1. DORA KOZIĆ - Marjan
2. JOSIPA GOJSALIĆ - Monter
3. LANA KRSTULOVIĆ - Marjan
4. LENA NIKOLIĆ - TK ENERGY
5. LOLA MODIĆ - Marjan
6. LUCIJA GRUIĆ - Marjan
7. PETRA GUDELJ - Imotski
8. PETRA JERKOVIĆ - Imotski
9. REA MARCELIĆ - TK Zadar
Mlađe kadetkinje -33
1. ANA MILINOVIĆ - Monter
2. ANICA TROGRLIĆ - Imotski
3. ELA DRMIĆ - Marjan
4. EMA JURIČEVIĆ - Gusar
5. EMA KEGALJ - Gusar
6. ENA GRUBŠIĆ - Marjan
7. INES BADROV - Magone Livno
8. IVA UDILJAK - Imotski
9. KARMEN JELOVIĆ - Gusar
10. MARIJA LUKAČEVIĆ - Gusar
11. MARIJETA DROPULJIĆ - Marjan
12. MATEA MILIĆ - Monter
13. MIA STANOJEVIĆ - Marjan
14. TANJA ČULIĆ - Marjan
15. TARA SOVULJ - Gusar
Mlađe kadetkinje -36
1. ANĐELA BRNAS - Imotski
2. ANTEA MILIĆ - Monter
3. ANTONIA ČIRJAK - TK Zadar
4. ENA KURTIĆ - Marjan
5. ENI MELANI MODRIĆ - Obrovac
6. GABRIELA JERKOVIĆ - Imotski
7. KIARA KUSIĆ - POSKOK - POSUŠJE
8. LUKRECIA POCRNJA - Gusar
9. MAJA BRDAR - Magone Livno
10. MARIJA UGLEŠIĆ - Monter
11. MERI TONKOVIĆ - Imotski
12. MIA TUKIĆ - Marjan
13. NIKA KARABATIĆ - Marjan
14. NIKA LUCIĆ - Marjan
15. NIKOLINA KRAGIĆ - Marjan
16. NINA JURLIN - Marjan
17. NORA LOKAS - JURAJ DALMATINAC
18. TONKA PULJIZ - Gusar
Mlađe kadetkinje -39
1. ANDREA KASALO - Magone Livno
2. ENI PELJTO - Marjan
3. IVANA BUŠIĆ - Imotski
4. LANA ŽUNIĆ - KOCUNAR
5. LEA GRBEŠIĆ - Imotski
6. LUČI SUNKO - Marjan
7. MAGDALENA ŠITUM - Imotski
8. NAOMI DVORNIK - Marjan
9. NIKOLINA BOBETA - KOCUNAR
10. PETRA ČAGALJ - Gusar
11. REA KOZLICA - Marjan
12. TEA BOŽIĆ - Marjan
13. TINA ŠAKIĆ - POSKOK - POSUŠJE
Mlađe kadetkinje -43
1. ANA VUKOVIĆ - St kwan
2. ANA MARIJA SUŠIĆ - Imotski
3. ELLENA VEGLIA - Gusar
4. EVA ZDILAR - Imotski
5. IVANA MILOŠ - Gusar
6. LANA SARIĆ - Marjan
7. LUCIJA VUKOVIĆ - St kwan
8. MIA TADIĆ - Galeb - Split
9. MIRTA KOVAČIĆ - Marjan
10. NIKA KOZLICA - Marjan
Mlađe kadetkinje -47
1. KARLA KLJAKOVIĆ GAŠPIĆ - Marjan
2. LANA TAFRA - Gusar
3. LUCIJA GRANČIĆ - Imotski
4. SUNČICA VIDAKOVIĆ - Gusar
Mlađe kadetkinje -51
1. LARA ANĐELIĆ - St kwan
2. LARA FRANIĆ - Monter
3. MARIELA PARČINA - Marjan
4. NINA ŠABANOVIĆ - TK ENERGY
Mlađe kadetkinje +51
1. ANTEA BUŽANČIĆ - Marjan
2. IRA LAMBAŠA - JURAJ DALMATINAC
3. LANA TODOROVSKI - Marjan
4. MARIJA PETRUŠIĆ - Imotski
5. PETRA MRŠIĆ - Marjan
6. TEA VULETIĆ - KOCUNAR
Kadeti -33
Kadeti -37
1. AMAR ORTAŠ - Magone Livno
2. KARLO USKOK - TK Zadar
3. LEO DUNATOV - Marjan
4. MARIN SERŠIĆ - St kwan
Kadeti -41
1. BOŽO PERKOVIĆ - Gusar
2. JERE POLITEO - KOCUNAR
3. JOZO PROJIĆ - Marjan
4. MARKO KATANUŠIĆ - Imotski
Kadeti -45
1. ROKO ŠOLIĆ - Gusar
2. ZEJD OMERAGIĆ - Magone Livno
Kadeti -49
1. ANTE KOVAČ - Marjan
2. DUJE HAJDUK - Marjan
3. FRANE PAVIĆ - TK Zadar
4. IVAN LEMO - Marjan
5. KRISTIJAN PERAJICA - Marjan
6. MARIN LUCIĆ - SOLARIS ŠIBENIK
7. PAOLO KAČUNIĆ - Monter
8. STIPE STIPANDŽIJA - Marjan
Kadeti -53
1. FRANE MARUŠIĆ - Gusar
2. LUKA JURJEVIĆ - Obrovac
3. ZORAN KARAULA - Magone Livno
Kadeti -57
1. ANTE ČIPČIĆ - Marjan
2. IVAN GARAC - Gusar
3. JURE MARINOVIĆ - Galeb - Split
Kadeti -61
1. DANIEL BARUN - St kwan
2. DAVID KRMEK - Marjan
3. JAKOV MRŠIĆ - Marjan
4. KAJA ŠANTIĆ - Galeb - Split
5. MIJO ZDILAR - Imotski
Kadeti -65
Kadeti +65
1. FILIP ŠAKIĆ - Obrovac
2. FILIP ŠUMERA - SOLARIS ŠIBENIK
3. MARKO RELJIĆ - Monter
Kadetkinje -29
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
1. DORA LUČIĆ - Marjan
2. EMA VULJAN - Marjan
3. LANA LOKAS - JURAJ DALMATINAC
4. PETRA GOLEŠ - Marjan
Kadetkinje -41
1. ANĐELA TURK - Marjan
2. IVANA DUVANČIĆ - Marjan
3. MARIJETA KATUNARIĆ - Marjan
4. MERI BEOVIĆ - Gusar
5. MIA SERDAREVIĆ - KOCUNAR
6. PETRA ŠAVIJA - Marjan
Kadetkinje -44
1. LARA ŠIMUNDIĆ - Marjan
2. MIHAELA KRIŠTO - Gusar
3. PAOLA TOMRECAJ - TK Zadar
4. PETRA ŽDERO - Magone Livno
5. VERONIKA DOLIĆ - Magone Livno
Kadetkinje -47
1. ELA BRALIĆ - KOCUNAR
2. RINA PERAK - JURAJ DALMATINAC
3. SARA TIČINOVIĆ - Magone Livno
Kadetkinje -51
1. AURORA TROGRLIĆ - Marjan
2. ENA DODIG - Marjan
3. IVANA STRGAČIĆ - Marjan
4. KLARA KOSOR - Marjan
5. MAJA VIDAK - Imotski
6. MILA MASTELIĆ - Marjan
7. TINA BAZINA - Marjan
Kadetkinje -55
1. LARA SARIĆ - Marjan
2. LENA BAN - TK ENERGY
3. MAJA ŽIVALJIĆ - Marjan
4. NIKOLINA TROŠELJ - Obrovac
5. TEREZA BERAČ - JURAJ DALMATINAC
6. TEUTA USKOK - TK Zadar
Kadetkinje -59
1. CVITA KINKELA - SOLARIS ŠIBENIK
2. LINA JURIČEVIĆ - Gusar
3. MEGI LERGA - TK Zadar
4. SARA LUCIĆ - Marjan
Kadetkinje +59
1. EMANUELA BERIŠA - Marjan
2. LUCIJA ŽIŽIĆ GUŠO - Galeb - Split
Juniori -45
Juniori -48
Juniori -51
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
1. LUKA ĐŽALO - Monter
2. MATEO ŠKARA - PLOVANIJA-ZADAR
Juniori -68
Juniori -73
Juniori -78
Juniori +78
1. MATEJ DESANIĆ - JURAJ DALMATINAC
2. STIPE KINKELA - SOLARIS ŠIBENIK
Juniorke -42
Juniorke -44
Juniorke -46
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
1. MARIJA BEROŠ - Marjan
2. MIHAELA GOLEŠ - Marjan
Juniorke -63
1. ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ - Marjan
2. JANA ZUBONJA - Cro Star - Mostar
3. MARIJA GALIJATOVIĆ - SOLARIS ŠIBENIK
Juniorke -68
Juniorke +68