Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
8. BIG FOX CUP SLOVENIA - 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Beograd
Bistra
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Delini Ilinden
DRAGON
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
Imotski
JITAE Maribor
Karlovac
Mladost Luka
ORIENT TKD
Pantera
Petrovec
RUGVICA
SK TKD LACEK
Slovak national team
Šabac
Šmartno-Litija
Taekwondo klub Silla
TKD klub Kang
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
TKD-KBK-MARIBOR
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Minnies (male ) -21
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -43
Cadets (male) -41
Cadets (male) -53
Cadets (female) +59
Juniors (male) -55
Minnies (male ) -21
1005
182
27
NIKOLA DRAŽETA (TKDBGD)
114
40
LEON SENICIC (BIST)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. NIKOLA DRAŽETA, Beograd
3. ----
3. ----
Younger cadets (male) -43
1021
185
3
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (TKDBGD)
106
8
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
156
RICHARD BRISKAR (SATKD)
1022
202
0
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
187
0
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
23
VID MOHORIČ (JITAE)
1038
106
9
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
156
6
RICHARD BRISKAR (SATKD)
1039
202
0
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
23
0
VID MOHORIČ (JITAE)
1055
106
14
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
23
8
VID MOHORIČ (JITAE)
Medalists
1. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA
2. VID MOHORIČ, JITAE Maribor
3. RICHARD BRISKAR, Slovak national team
3. ----
Younger cadets (female) -30
1023
93
21
NIKA KOLAREK (PANTERA)
206
0
ANNA KOKOLJ (TKDKANG)
184
TEODORA RADAK (TKDBGD)
174
EMA SEVER (BIST)
13
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
1040
93
2
NIKA KOLAREK (PANTERA)
184
3
TEODORA RADAK (TKDBGD)
1041
174
13
EMA SEVER (BIST)
13
1
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
1056
184
13
TEODORA RADAK (TKDBGD)
174
2
EMA SEVER (BIST)
Medalists
1. TEODORA RADAK, Beograd
2. EMA SEVER, Bistra
3. NIKA KOLAREK, Pantera
3. SPELA SOSTARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Younger cadets (female) -43
1029
177
10
NICOLE FUMIĆ (BIST)
186
3
VESNA AJDUKOVIĆ (TKDBGD)
1030
199
2
FANI GELO (ZAPREŠI)
141
0
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
1050
177
0
NICOLE FUMIĆ (BIST)
199
3
FANI GELO (ZAPREŠI)
Medalists
1. FANI GELO, Zaprešić_
2. NICOLE FUMIĆ, Bistra
3. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
3. VESNA AJDUKOVIĆ, Beograd
Cadets (male) -41
2031
235
0
LAZAR NOVAKOVIĆ (TKDBGD)
148
5
ADAM JUROS (SATKD)
169
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
2052
148
5
ADAM JUROS (SATKD)
169
2
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
Medalists
1. ADAM JUROS, Slovak national team
2. LUKA BAJC, Šmartno-Litija
3. LAZAR NOVAKOVIĆ, Beograd
3. ----
Cadets (male) -53
2002
189
0
LAZAR NOVAKOVIĆ (TKDBGD)
110
0
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
2003
221
2
FILIP MARKOVIĆ (BIST)
162
15
PATRIK BRADAC (SATKD)
2004
50
2
JURE PAJK (DRGNSLO)
153
4
GABRIEL BRISKAR (SATKD)
204
JURE TOZON (TKDKANG)
2023
110
0
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
162
6
PATRIK BRADAC (SATKD)
2024
153
3
GABRIEL BRISKAR (SATKD)
204
1
JURE TOZON (TKDKANG)
2048
162
1
PATRIK BRADAC (SATKD)
153
11
GABRIEL BRISKAR (SATKD)
Medalists
1. GABRIEL BRISKAR, Slovak national team
2. PATRIK BRADAC, Slovak national team
3. JURE TOZON, TKD klub Kang
3. JAS STAJNMEC, TKD-KBK-MARIBOR
Cadets (female) +59
2033
180
0
NIKA PRPIĆ (GACKA)
183
0
MILICA NOVAKOVIĆ (TKDBGD)
Medalists
1. NIKA PRPIĆ, GACKA
2. MILICA NOVAKOVIĆ, Beograd
3. ----
3. ----
Juniors (male) -55
2008
192
13
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
190
0
MARKO NOVAKOVIĆ (TKDBGD)
55
HRISTIJAN SPASOVSKI (DELINI)
2009
209
5
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
122
1
DAMJAN GRKOVSKI (GAIAN)
191
VUKAŠIN JOVIĆ (TKDBGD)
2029
192
0
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
55
0
HRISTIJAN SPASOVSKI (DELINI)
2030
209
16
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
191
1
VUKAŠIN JOVIĆ (TKDBGD)
2051
192
6
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
209
5
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac
3. ----
3. VUKAŠIN JOVIĆ, Beograd