Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Kup Marjana 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
Grupisano po kategorijama
Borbe
Grupisano po klubu
Mlađi kadeti, Kadeti (276)
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
1. HARUN OMERAGIĆ - Magone Livno
2. JOSIP BARUN - Magone Livno
3. JOSIP KATANUŠIĆ - Imotski
4. JOSIP MANDURIĆ - POSKOK - POSUŠJE
5. LORENCO STIPIŠIĆ - KOCUNAR
6. MARIN RUŽIĆ - HBD Vodice
7. MARINO STORIĆ - HBD Vodice
8. MATE VULIĆ - Gusar
9. ZEJD HASKIĆ - BUGOJNO
Mlađi kadeti -33
1. ANDRIJA VLAHOV - JURAJ DALMATINAC
2. ANEL JAHJEFENDIĆ - Magone Livno
3. ANTE LOZIĆ - Gusar
4. ANTE PETRINA - Gusar
5. IMRAN OMERAGIĆ - Magone Livno
6. JASMIN AGIĆ - DONAT
7. KARLO USKOK - TK Zadar
8. LUKA ĆUBELIĆ - Marjan
9. MARIN SERŠIĆ - St-kwan
10. ŠIMUN BARIĆ - HBD Vodice
Mlađi kadeti -36
1. ABDULAH LJUBUNČIĆ - BUGOJNO
2. ANDREJ ZLOPAŠA - POSKOK - POSUŠJE
3. DAVID BATINIĆ - Olympic Knin
4. DAVID KELAVA - Magone Livno
5. HARUN LJUBUNČIĆ - BUGOJNO
6. JOSIP MEŠIN - Marjan
7. MARIN LEKO - St-kwan
8. MARKO BRDAR - Magone Livno
9. NIKOLA GLAVOTA - POSKOK - POSUŠJE
10. TOMA BATISTIĆ - KOCUNAR
Mlađi kadeti -39
1. ANTE GLAVINIĆ - Marjan
2. ANTE GRBAVAC - POSKOK - POSUŠJE
3. FRAN POLITEO - Marjan
4. KARLO SMOLIĆ ANTIŠIN - DONAT
5. KRISTIJAN PERAJICA - Marjan
6. LUKA JURIČ - Magone Livno
7. MARIN ŠEGVIĆ - Marjan
8. MARKO KATANUŠIĆ - Imotski
9. MATE STIPIĆ - Marjan
10. NIDAL MAŠIĆ - BUGOJNO
11. NIKOLA ANIĆ - St-kwan
12. ROKO ŠOLIĆ - Gusar
13. TOMISLAV JELIĆ - Marjan
Mlađi kadeti -43
1. BORNA BELIČKA - Marjan
2. BRUNO GOČMANAC - DONAT
3. DOMAGOJ VUKOVIĆ - St-kwan
4. IVAN LEMO - Marjan
5. JOZO PROJIĆ - Marjan
6. MARIN KRIŽANAC - Gusar
7. MARKO GRBEŠIĆ - Imotski
8. MAURO FRANIČEVIĆ - St-kwan
9. MILAN VUJEVIĆ - POSKOK - POSUŠJE
10. NINO ŠIPEK - Olympic Knin
11. PETAR ŠARIĆ - Gusar
12. RINO GRGURINOVIĆ - Marjan
Mlađi kadeti -47
1. DINO IVAS - HBD Vodice
2. DUJE HAJDUK - Marjan
3. LUKA JURJEVIĆ - Obrovac
4. MARKO IVIČEVIĆ - St-kwan
5. MARTIN CRNOGORAC - POSKOK - POSUŠJE
6. MIHAJLO BUBONJA - Olympic Knin
7. ŠIME DOMIĆ - Marjan
8. TEO MARKOVIĆ - GACKA
9. XING YU CHEN - JURAJ DALMATINAC
10. ZORAN KARAULA - Magone Livno
Mlađi kadeti -51
1. MIHOVIL RABOTEG - Gusar
2. STEFAN GRBIĆ - GACKA
Mlađi kadeti +51
1. DAVID KRMEK - Marjan
2. DUJE GOVORKO - Marjan
3. DUJE ŠINKOVIĆ - Gusar
4. FILIP ŠAKIĆ - Obrovac
5. JAKOV MRŠIĆ - Marjan
6. KARLO TOPIĆ - POSKOK - POSUŠJE
7. LUKA ŠIMIĆ - Marjan
8. MARIO PROJIĆ - Marjan
9. MARKO DIVIĆ - POSKOK - POSUŠJE
10. ROKO MAJIĆ - Monter
11. STIPE ANTUNOVIĆ - Magone Livno
12. TONKO SABLJIĆ - POSKOK - POSUŠJE
Mlađe kadetkinje -24
1. JOZEFINA KRIŠTO - "BUŠKO BLATO" Kazaginac
2. KARLA DRAŠKOVIĆ - JURAJ DALMATINAC
Mlađe kadetkinje -27
1. DARIJA SUČIĆ - "BUŠKO BLATO" Kazaginac
2. LARISSA MURACCHIOLI - Marjan
3. MAGDALENA LJUBIĆ - Karlovac
4. MATEA MILIĆ - Monter
Mlađe kadetkinje -30
1. ANĐELA MRŠA - Olympic Knin
2. ANICA TROGRLIĆ - POSKOK - POSUŠJE
3. ELA DRMIĆ - Marjan
4. EMA JURIČEVIĆ - Gusar
5. EMA KEGALJ - Gusar
6. ENA GRUBŠIĆ - Marjan
7. FIONA ARSEKIN - KOCUNAR
8. INES BADROV - Magone Livno
9. IVA UDILJAK - POSKOK - POSUŠJE
10. KARMEN JELOVIĆ - Gusar
11. KATARINA KAPULICA - "BUŠKO BLATO" Kazaginac
12. LORENA ORLOVIĆ - Magone Livno
13. LUCIJA TOMAŠ - Monter
14. MARIJA LUKAČEVIĆ - Gusar
15. MARIJETA DROPULJIĆ - Marjan
16. MARTA MATIĆ - Magone Livno
17. MIA TUKIĆ - Marjan
18. NADALINA JERČIĆ - Gusar
19. NORA LOKAS - JURAJ DALMATINAC
Mlađe kadetkinje -33
1. ANĐELA BRNAS - POSKOK - POSUŠJE
2. ANI MATIJAŠEVIĆ - TK Zadar
3. ANTEA MILIĆ - Monter
4. ELENA GRZUNOV - DONAT
5. EMA VULJAN - Marjan
6. ENA KURTIĆ - Marjan
7. GABRIELA JERKOVIĆ - POSKOK - POSUŠJE
8. IVA RUNJIĆ - Marjan
9. IVA TOMIĆ - POSKOK - POSUŠJE
10. IVONA JELIĆ - Olympic Knin
11. KAROLINA ZOLOTA - Gusar
12. KLARA GRUBIŠIĆ - POSKOK - POSUŠJE
13. LANA LOKAS - JURAJ DALMATINAC
14. LARA POLITEO - KOCUNAR
15. LAURA LUKIĆ - POSKOK - POSUŠJE
16. LEA GRBEŠIĆ - Imotski
17. MARIJA UGLEŠIĆ - Monter
18. NIKA KARABATIĆ - Marjan
19. PETRA ČAGALJ - Gusar
20. PETRA LUKAČ - "BUŠKO BLATO" Kazaginac
21. TANJA ČULIĆ - Marjan
Mlađe kadetkinje -36
1. ANA MARIJA SUŠIĆ - POSKOK - POSUŠJE
2. ANDREA KASALO - Magone Livno
3. ANTEA KRALJEVIĆ - POSKOK - POSUŠJE
4. DIJANA MRŠIĆ - Imotski
5. DORA LUČIĆ - Marjan
6. FILIPA BAŠIĆ - POSKOK - POSUŠJE
7. IVANA BUŠIĆ - POSKOK - POSUŠJE
8. IVANA KAPULICA - "BUŠKO BLATO" Kazaginac
9. KATINA BLASLOV - DONAT
10. KLARA RUIĆ - Monter
11. LANA MIŠIĆ - Magone Livno
12. MAGDALENA ŠITUM - POSKOK - POSUŠJE
13. MARIJETA KATUNARIĆ - Marjan
14. MARTINA MILARDOVIĆ - POSKOK - POSUŠJE
15. MERI BEOVIĆ - Gusar
16. MIRTA KOVAČIĆ - Marjan
17. NIKA KOZLICA - Marjan
18. PETRA ŠAVIJA - Marjan
19. SARA PIDRO - BUGOJNO
20. TANJA ČULIĆ - Marjan
21. TEA BOŽIĆ - Marjan
22. TEA GRABOVAC - Gusar
Mlađe kadetkinje -39
1. ANA VUKOVIĆ - St-kwan
2. BARBARA TIČINOVIĆ - Magone Livno
3. IVA KAPULICA - "BUŠKO BLATO" Kazaginac
4. KARLA LONČAR - GACKA
5. KIARA LJUBIĆ - Marjan
6. LENA KRAGIĆ - TK ENERGY
7. MANDA PEKAS - POSKOK - POSUŠJE
8. PAOLA TOMRECAJ - TK Zadar
9. RAFAELA ČUTURA - POSKOK - POSUŠJE
10. REA KOZLICA - Marjan
11. ZARA SLADOJEVIĆ - Gusar
Mlađe kadetkinje -43
1. ANA TUTMAN - Marjan
2. ANTONIA VILOVIĆ - St-kwan
3. AURORA TROGRLIĆ - Marjan
4. LUCIJA DESANIĆ - JURAJ DALMATINAC
5. LUCIJA GRANČIĆ - POSKOK - POSUŠJE
6. MILA MASTELIĆ - Marjan
7. PETRA REBIĆ - POSKOK - POSUŠJE
8. RINA PERAK - JURAJ DALMATINAC
9. SANDRA BRADARIĆ - Marjan
10. VERONIKA VISKOVIĆ - TK ENERGY
Mlađe kadetkinje -47
1. ANAMARIJA MEŠTROVIĆ - Olympic Knin
2. CHIARA IVAS - HBD Vodice
3. DORA LONČAR - POSKOK - POSUŠJE
4. IRA LAMBAŠA - JURAJ DALMATINAC
5. JELENA SKOKO - Marjan
6. MAJA VIDAK - Imotski
7. MARIJA PETRUŠIĆ - POSKOK - POSUŠJE
8. PETRA MRŠIĆ - Marjan
9. SARA BRADARIĆ - Marjan
10. TEREZA BERAČ - JURAJ DALMATINAC
Mlađe kadetkinje -51
1. ANA ŽIVALJIĆ - Marjan
2. FRANKA SABLJO - POSKOK - POSUŠJE
3. KLARA TOLIĆ - POSKOK - POSUŠJE
4. LENA BAN - TK ENERGY
5. MAJA ŽIVALJIĆ - Marjan
Mlađe kadetkinje +51
1. EMANUELA BERIŠA - Marjan
2. KATARINA DROBNJAK - POSKOK - POSUŠJE
3. SARA LUCIĆ - Marjan
4. TEA VULETIĆ - KOCUNAR
Kadeti -33
1. AMAR ORTAŠ - Magone Livno
2. TARIK BEŠIČ - St-kwan
Kadeti -37
1. BOŽO PERKOVIĆ - Gusar
2. JERE POLITEO - KOCUNAR
3. LEO DUNATOV - Marjan
4. NENO ČEČUK - Gusar
Kadeti -41
1. ANTE KAVELJ - POSKOK - POSUŠJE
2. FRANE PAVIĆ - TK Zadar
3. HERIBERT POVH - Monter
4. LUKA KREZO - Magone Livno
Kadeti -45
1. ANTE KOVAČ - Marjan
2. FRANE MARUŠIĆ - Gusar
3. KARLO KARDUM - Marjan
4. LOVRE UVODIĆ - Marjan
5. PAOLO KAČUNIĆ - Monter
6. STIPE STIPANDŽIJA - Marjan
Kadeti -49
1. ANTE ČIPČIĆ - Marjan
2. BARTUL PAIĆ - Marjan
3. IVAN BORNA BEŠKER - Marjan
4. IVAN ERCEGOVIĆ - Marjan
5. IVAN GARAC - Gusar
6. MARIN TADIĆ - Gusar
7. PETAR ŠOLIĆ - Gusar
8. TINO TADIĆ - Marjan
Kadeti -53
1. BRUNO GUDIĆ - TK ENERGY
2. DANIEL BARUN - St-kwan
3. JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ - Marjan
4. LUKA MATKOVIĆ - Marjan
5. MIJO ZDILAR - Imotski
Kadeti -57
1. ANTE MATKOVIĆ - Olympic Knin
2. DARIO MRŠIĆ - Imotski
3. JOŠKO VLAK - Marjan
4. LUKA DORIĆ - TK ENERGY
5. LUKA ĐŽALO - Monter
6. ROKO KOKAN - Marjan
7. TONI KEKEZ - KOCUNAR
Kadeti -61
1. STIPE DADIĆ - Marjan
Kadeti -65
Kadeti +65
1. MATEJ DESANIĆ - JURAJ DALMATINAC
2. ROKO KARIN - Gusar
Kadetkinje -29
Kadetkinje -33
1. ANĐELA ČEŠLJAR - Imotski
2. ANĐELA TURK - Marjan
3. BRUNA DUVANČIĆ - Marjan
Kadetkinje -37
1. IVANA MEŠIN - Olympic Knin
2. JOSIPA ŠTRLJIĆ - Marjan
3. MIHAELA KRIŠTO - Gusar
4. NINA ŠTRKALJ - Marjan
Kadetkinje -41
1. BARBARA BEŠKER - Marjan
2. IVANA DUVANČIĆ - Marjan
3. LETICIA MARIJANOVIĆ - Marjan
4. MATEA VUKOREPA - TK ENERGY
Kadetkinje -44
1. ENA DODIG - Marjan
2. IVANA STRGAČIĆ - Marjan
3. KLARA KOSOR - Marjan
4. NADIJA DRPIĆ GRANIĆ - Marjan
5. STELA VOZILA - TK Zadar
Kadetkinje -47
1. ANA KOVAČEVIĆ - Olympic Knin
2. ANĐELA KATA PETROVIĆ - Scardona Combat
3. LEA GRBAVAC - Olympic Knin
4. LEONARDA PROJIĆ - Marjan
5. MIA VRDOLJAK - Marjan
6. PAULA UJDUR - Marjan
Kadetkinje -51
1. ANĐELA PIPLOVIĆ - Marjan
2. ANITA ŽURA - Scardona Combat
3. ARIANA OREČ - TK Zadar
4. KARLA KOLOVRAT - Imotski
5. LEA ORLIĆ - Marjan
6. LUCIJA GUNJAČA - Marjan
7. NIKOLINA TROŠELJ - Obrovac
8. NORA MILOLOVIĆ - TK Zadar
9. TENA NAGLIĆ - Karlovac
Kadetkinje -55
1. ANA VUKIĆ - Olympic Knin
2. LINA JURIČEVIĆ - Gusar
3. MARIJA BEROŠ - Marjan
4. MARTA JURIĆ - Scardona Combat
5. MEGI LERGA - TK Zadar
6. MIRA NIKŠIĆ - Olympic Knin
7. TEUTA USKOK - TK Zadar
Kadetkinje -59
1. ANICA BARUN - St-kwan
2. BARBARA BADROV - Marjan
3. LAURA ŠEGVIĆ - Marjan
4. LAURA TRALJIĆ - Marjan
Kadetkinje +59
1. ANA VULJANIĆ - Karlovac
2. GABRIJELA RELOTA - Olympic Knin
3. KLARA BANIĆ - Scardona Combat
4. LUCIA PALINIĆ - Scardona Combat
5. MARIJETA PIŽIĆ - Scardona Combat
6. MARTA ŽUPAN - Obrovac
7. PETRA BATIĆ - Olympic Knin
8. SARA RAK - JURAJ DALMATINAC
9. ZARA KARDUM - DONAT