Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Marjana 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
Mlađi kadeti, Kadeti (276)
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
1. HARUN OMERAGIĆ - Magone Livno
2. JOSIP BARUN - Magone Livno
3. JOSIP KATANUŠIĆ - Imotski
4. JOSIP MANDURIĆ - POSKOK - POSUŠJE
5. LORENCO STIPIŠIĆ - KOCUNAR
6. MARIN RUŽIĆ - HBD Vodice
7. MARINO STORIĆ - HBD Vodice
8. MATE VULIĆ - Gusar
9. ZEJD HASKIĆ - BUGOJNO
Mlađi kadeti -33
1. ANDRIJA VLAHOV - JURAJ DALMATINAC
2. ANEL JAHJEFENDIĆ - Magone Livno
3. ANTE LOZIĆ - Gusar
4. ANTE PETRINA - Gusar
5. IMRAN OMERAGIĆ - Magone Livno
6. JASMIN AGIĆ - DONAT
7. KARLO USKOK - TK Zadar
8. LUKA ĆUBELIĆ - Marjan
9. MARIN SERŠIĆ - St-kwan
10. ŠIMUN BARIĆ - HBD Vodice
Mlađi kadeti -36
1. ABDULAH LJUBUNČIĆ - BUGOJNO
2. ANDREJ ZLOPAŠA - POSKOK - POSUŠJE
3. DAVID BATINIĆ - Olympic Knin
4. DAVID KELAVA - Magone Livno
5. HARUN LJUBUNČIĆ - BUGOJNO
6. JOSIP MEŠIN - Marjan
7. MARIN LEKO - St-kwan
8. MARKO BRDAR - Magone Livno
9. NIKOLA GLAVOTA - POSKOK - POSUŠJE
10. TOMA BATISTIĆ - KOCUNAR
Mlađi kadeti -39
1. ANTE GLAVINIĆ - Marjan
2. ANTE GRBAVAC - POSKOK - POSUŠJE
3. FRAN POLITEO - Marjan
4. KARLO SMOLIĆ ANTIŠIN - DONAT
5. KRISTIJAN PERAJICA - Marjan
6. LUKA JURIČ - Magone Livno
7. MARIN ŠEGVIĆ - Marjan
8. MARKO KATANUŠIĆ - Imotski
9. MATE STIPIĆ - Marjan
10. NIDAL MAŠIĆ - BUGOJNO
11. NIKOLA ANIĆ - St-kwan
12. ROKO ŠOLIĆ - Gusar
13. TOMISLAV JELIĆ - Marjan
Mlađi kadeti -43
1. BORNA BELIČKA - Marjan
2. BRUNO GOČMANAC - DONAT
3. DOMAGOJ VUKOVIĆ - St-kwan
4. IVAN LEMO - Marjan
5. JOZO PROJIĆ - Marjan
6. MARIN KRIŽANAC - Gusar
7. MARKO GRBEŠIĆ - Imotski
8. MAURO FRANIČEVIĆ - St-kwan
9. MILAN VUJEVIĆ - POSKOK - POSUŠJE
10. NINO ŠIPEK - Olympic Knin
11. PETAR ŠARIĆ - Gusar
12. RINO GRGURINOVIĆ - Marjan
Mlađi kadeti -47
1. DINO IVAS - HBD Vodice
2. DUJE HAJDUK - Marjan
3. LUKA JURJEVIĆ - Obrovac
4. MARKO IVIČEVIĆ - St-kwan
5. MARTIN CRNOGORAC - POSKOK - POSUŠJE
6. MIHAJLO BUBONJA - Olympic Knin
7. ŠIME DOMIĆ - Marjan
8. TEO MARKOVIĆ - GACKA
9. XING YU CHEN - JURAJ DALMATINAC
10. ZORAN KARAULA - Magone Livno
Mlađi kadeti -51
1. MIHOVIL RABOTEG - Gusar
2. STEFAN GRBIĆ - GACKA
Mlađi kadeti +51
1. DAVID KRMEK - Marjan
2. DUJE GOVORKO - Marjan
3. DUJE ŠINKOVIĆ - Gusar
4. FILIP ŠAKIĆ - Obrovac
5. JAKOV MRŠIĆ - Marjan
6. KARLO TOPIĆ - POSKOK - POSUŠJE
7. LUKA ŠIMIĆ - Marjan
8. MARIO PROJIĆ - Marjan
9. MARKO DIVIĆ - POSKOK - POSUŠJE
10. ROKO MAJIĆ - Monter
11. STIPE ANTUNOVIĆ - Magone Livno
12. TONKO SABLJIĆ - POSKOK - POSUŠJE
Mlađe kadetkinje -24
1. JOZEFINA KRIŠTO - "BUŠKO BLATO" Kazaginac
2. KARLA DRAŠKOVIĆ - JURAJ DALMATINAC
Mlađe kadetkinje -27
1. DARIJA SUČIĆ - "BUŠKO BLATO" Kazaginac
2. LARISSA MURACCHIOLI - Marjan
3. MAGDALENA LJUBIĆ - Karlovac
4. MATEA MILIĆ - Monter
Mlađe kadetkinje -30
1. ANĐELA MRŠA - Olympic Knin
2. ANICA TROGRLIĆ - POSKOK - POSUŠJE
3. ELA DRMIĆ - Marjan
4. EMA JURIČEVIĆ - Gusar
5. EMA KEGALJ - Gusar
6. ENA GRUBŠIĆ - Marjan
7. FIONA ARSEKIN - KOCUNAR
8. INES BADROV - Magone Livno
9. IVA UDILJAK - POSKOK - POSUŠJE
10. KARMEN JELOVIĆ - Gusar
11. KATARINA KAPULICA - "BUŠKO BLATO" Kazaginac
12. LORENA ORLOVIĆ - Magone Livno
13. LUCIJA TOMAŠ - Monter
14. MARIJA LUKAČEVIĆ - Gusar
15. MARIJETA DROPULJIĆ - Marjan
16. MARTA MATIĆ - Magone Livno
17. MIA TUKIĆ - Marjan
18. NADALINA JERČIĆ - Gusar
19. NORA LOKAS - JURAJ DALMATINAC
Mlađe kadetkinje -33
1. ANĐELA BRNAS - POSKOK - POSUŠJE
2. ANI MATIJAŠEVIĆ - TK Zadar
3. ANTEA MILIĆ - Monter
4. ELENA GRZUNOV - DONAT
5. EMA VULJAN - Marjan
6. ENA KURTIĆ - Marjan
7. GABRIELA JERKOVIĆ - POSKOK - POSUŠJE
8. IVA RUNJIĆ - Marjan
9. IVA TOMIĆ - POSKOK - POSUŠJE
10. IVONA JELIĆ - Olympic Knin
11. KAROLINA ZOLOTA - Gusar
12. KLARA GRUBIŠIĆ - POSKOK - POSUŠJE
13. LANA LOKAS - JURAJ DALMATINAC
14. LARA POLITEO - KOCUNAR
15. LAURA LUKIĆ - POSKOK - POSUŠJE
16. LEA GRBEŠIĆ - Imotski
17. MARIJA UGLEŠIĆ - Monter
18. NIKA KARABATIĆ - Marjan
19. PETRA ČAGALJ - Gusar
20. PETRA LUKAČ - "BUŠKO BLATO" Kazaginac
21. TANJA ČULIĆ - Marjan
Mlađe kadetkinje -36
1. ANA MARIJA SUŠIĆ - POSKOK - POSUŠJE
2. ANDREA KASALO - Magone Livno
3. ANTEA KRALJEVIĆ - POSKOK - POSUŠJE
4. DIJANA MRŠIĆ - Imotski
5. DORA LUČIĆ - Marjan
6. FILIPA BAŠIĆ - POSKOK - POSUŠJE
7. IVANA BUŠIĆ - POSKOK - POSUŠJE
8. IVANA KAPULICA - "BUŠKO BLATO" Kazaginac
9. KATINA BLASLOV - DONAT
10. KLARA RUIĆ - Monter
11. LANA MIŠIĆ - Magone Livno
12. MAGDALENA ŠITUM - POSKOK - POSUŠJE
13. MARIJETA KATUNARIĆ - Marjan
14. MARTINA MILARDOVIĆ - POSKOK - POSUŠJE
15. MERI BEOVIĆ - Gusar
16. MIRTA KOVAČIĆ - Marjan
17. NIKA KOZLICA - Marjan
18. PETRA ŠAVIJA - Marjan
19. SARA PIDRO - BUGOJNO
20. TANJA ČULIĆ - Marjan
21. TEA BOŽIĆ - Marjan
22. TEA GRABOVAC - Gusar
Mlađe kadetkinje -39
1. ANA VUKOVIĆ - St-kwan
2. BARBARA TIČINOVIĆ - Magone Livno
3. IVA KAPULICA - "BUŠKO BLATO" Kazaginac
4. KARLA LONČAR - GACKA
5. KIARA LJUBIĆ - Marjan
6. LENA KRAGIĆ - TK ENERGY
7. MANDA PEKAS - POSKOK - POSUŠJE
8. PAOLA TOMRECAJ - TK Zadar
9. RAFAELA ČUTURA - POSKOK - POSUŠJE
10. REA KOZLICA - Marjan
11. ZARA SLADOJEVIĆ - Gusar
Mlađe kadetkinje -43
1. ANA TUTMAN - Marjan
2. ANTONIA VILOVIĆ - St-kwan
3. AURORA TROGRLIĆ - Marjan
4. LUCIJA DESANIĆ - JURAJ DALMATINAC
5. LUCIJA GRANČIĆ - POSKOK - POSUŠJE
6. MILA MASTELIĆ - Marjan
7. PETRA REBIĆ - POSKOK - POSUŠJE
8. RINA PERAK - JURAJ DALMATINAC
9. SANDRA BRADARIĆ - Marjan
10. VERONIKA VISKOVIĆ - TK ENERGY
Mlađe kadetkinje -47
1. ANAMARIJA MEŠTROVIĆ - Olympic Knin
2. CHIARA IVAS - HBD Vodice
3. DORA LONČAR - POSKOK - POSUŠJE
4. IRA LAMBAŠA - JURAJ DALMATINAC
5. JELENA SKOKO - Marjan
6. MAJA VIDAK - Imotski
7. MARIJA PETRUŠIĆ - POSKOK - POSUŠJE
8. PETRA MRŠIĆ - Marjan
9. SARA BRADARIĆ - Marjan
10. TEREZA BERAČ - JURAJ DALMATINAC
Mlađe kadetkinje -51
1. ANA ŽIVALJIĆ - Marjan
2. FRANKA SABLJO - POSKOK - POSUŠJE
3. KLARA TOLIĆ - POSKOK - POSUŠJE
4. LENA BAN - TK ENERGY
5. MAJA ŽIVALJIĆ - Marjan
Mlađe kadetkinje +51
1. EMANUELA BERIŠA - Marjan
2. KATARINA DROBNJAK - POSKOK - POSUŠJE
3. SARA LUCIĆ - Marjan
4. TEA VULETIĆ - KOCUNAR
Kadeti -33
1. AMAR ORTAŠ - Magone Livno
2. TARIK BEŠIČ - St-kwan
Kadeti -37
1. BOŽO PERKOVIĆ - Gusar
2. JERE POLITEO - KOCUNAR
3. LEO DUNATOV - Marjan
4. NENO ČEČUK - Gusar
Kadeti -41
1. ANTE KAVELJ - POSKOK - POSUŠJE
2. FRANE PAVIĆ - TK Zadar
3. HERIBERT POVH - Monter
4. LUKA KREZO - Magone Livno
Kadeti -45
1. ANTE KOVAČ - Marjan
2. FRANE MARUŠIĆ - Gusar
3. KARLO KARDUM - Marjan
4. LOVRE UVODIĆ - Marjan
5. PAOLO KAČUNIĆ - Monter
6. STIPE STIPANDŽIJA - Marjan
Kadeti -49
1. ANTE ČIPČIĆ - Marjan
2. BARTUL PAIĆ - Marjan
3. IVAN BORNA BEŠKER - Marjan
4. IVAN ERCEGOVIĆ - Marjan
5. IVAN GARAC - Gusar
6. MARIN TADIĆ - Gusar
7. PETAR ŠOLIĆ - Gusar
8. TINO TADIĆ - Marjan
Kadeti -53
1. BRUNO GUDIĆ - TK ENERGY
2. DANIEL BARUN - St-kwan
3. JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ - Marjan
4. LUKA MATKOVIĆ - Marjan
5. MIJO ZDILAR - Imotski
Kadeti -57
1. ANTE MATKOVIĆ - Olympic Knin
2. DARIO MRŠIĆ - Imotski
3. JOŠKO VLAK - Marjan
4. LUKA DORIĆ - TK ENERGY
5. LUKA ĐŽALO - Monter
6. ROKO KOKAN - Marjan
7. TONI KEKEZ - KOCUNAR
Kadeti -61
1. STIPE DADIĆ - Marjan
Kadeti -65
Kadeti +65
1. MATEJ DESANIĆ - JURAJ DALMATINAC
2. ROKO KARIN - Gusar
Kadetkinje -29
Kadetkinje -33
1. ANĐELA ČEŠLJAR - Imotski
2. ANĐELA TURK - Marjan
3. BRUNA DUVANČIĆ - Marjan
Kadetkinje -37
1. IVANA MEŠIN - Olympic Knin
2. JOSIPA ŠTRLJIĆ - Marjan
3. MIHAELA KRIŠTO - Gusar
4. NINA ŠTRKALJ - Marjan
Kadetkinje -41
1. BARBARA BEŠKER - Marjan
2. IVANA DUVANČIĆ - Marjan
3. LETICIA MARIJANOVIĆ - Marjan
4. MATEA VUKOREPA - TK ENERGY
Kadetkinje -44
1. ENA DODIG - Marjan
2. IVANA STRGAČIĆ - Marjan
3. KLARA KOSOR - Marjan
4. NADIJA DRPIĆ GRANIĆ - Marjan
5. STELA VOZILA - TK Zadar
Kadetkinje -47
1. ANA KOVAČEVIĆ - Olympic Knin
2. ANĐELA KATA PETROVIĆ - Scardona Combat
3. LEA GRBAVAC - Olympic Knin
4. LEONARDA PROJIĆ - Marjan
5. MIA VRDOLJAK - Marjan
6. PAULA UJDUR - Marjan
Kadetkinje -51
1. ANĐELA PIPLOVIĆ - Marjan
2. ANITA ŽURA - Scardona Combat
3. ARIANA OREČ - TK Zadar
4. KARLA KOLOVRAT - Imotski
5. LEA ORLIĆ - Marjan
6. LUCIJA GUNJAČA - Marjan
7. NIKOLINA TROŠELJ - Obrovac
8. NORA MILOLOVIĆ - TK Zadar
9. TENA NAGLIĆ - Karlovac
Kadetkinje -55
1. ANA VUKIĆ - Olympic Knin
2. LINA JURIČEVIĆ - Gusar
3. MARIJA BEROŠ - Marjan
4. MARTA JURIĆ - Scardona Combat
5. MEGI LERGA - TK Zadar
6. MIRA NIKŠIĆ - Olympic Knin
7. TEUTA USKOK - TK Zadar
Kadetkinje -59
1. ANICA BARUN - St-kwan
2. BARBARA BADROV - Marjan
3. LAURA ŠEGVIĆ - Marjan
4. LAURA TRALJIĆ - Marjan
Kadetkinje +59
1. ANA VULJANIĆ - Karlovac
2. GABRIJELA RELOTA - Olympic Knin
3. KLARA BANIĆ - Scardona Combat
4. LUCIA PALINIĆ - Scardona Combat
5. MARIJETA PIŽIĆ - Scardona Combat
6. MARTA ŽUPAN - Obrovac
7. PETRA BATIĆ - Olympic Knin
8. SARA RAK - JURAJ DALMATINAC
9. ZARA KARDUM - DONAT