Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
Area J
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -30
H001
114
7
MARKO DRLJO (BIST)
340
8
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
355
MARTIN JUHASZ (SATENG)
H002
590
7
LUKA MATIJAS (KOZARA)
271
11
MATEJ MIHALIC (TKV)
156
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
H003
335
12
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
100
5
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
299
IVAN VARGA (JASTREB)
442
FRAN ŠERER (ZAGREB)
265
VEDRAN POLJAK (ZAPRSC)
H004
113
16
JAN FLEGAR (BIST)
28
2
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
359
SAMUEL GASPAR (KOSICE)
245
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
82
BORNA BERTIĆ (FOX)
H005
164
6
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
456
7
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
296
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
138
ERIK KURON (TAJFUN)
408
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H017
340
0
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
355
0
MARTIN JUHASZ (SATENG)
H018
271
8
MATEJ MIHALIC (TKV)
156
6
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
H019
335
14
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
299
0
IVAN VARGA (JASTREB)
H020
442
7
FRAN ŠERER (ZAGREB)
265
0
VEDRAN POLJAK (ZAPRSC)
H021
113
0
JAN FLEGAR (BIST)
359
0
SAMUEL GASPAR (KOSICE)
H022
245
5
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
82
4
BORNA BERTIĆ (FOX)
H023
456
0
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
296
1
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
H024
138
0
ERIK KURON (TAJFUN)
408
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H033
340
10
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
271
12
MATEJ MIHALIC (TKV)
H034
335
10
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
442
4
FRAN ŠERER (ZAGREB)
H035
113
15
JAN FLEGAR (BIST)
245
5
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
H036
296
1
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
408
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H041
271
0
MATEJ MIHALIC (TKV)
335
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
H042
113
5
JAN FLEGAR (BIST)
296
3
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
H046
271
3
MATEJ MIHALIC (TKV)
113
11
JAN FLEGAR (BIST)
Medalists
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. MATEJ MIHALIC, VRBOVEC
3. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
3. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS