Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
Area J
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -24
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (male) -30
H001
114
7
MARKO DRLJO (BIST)
340
8
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
355
MARTIN JUHASZ (SATENG)
H002
590
7
LUKA MATIJAS (KOZARA)
271
11
MATEJ MIHALIC (TKV)
156
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
H003
335
12
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
100
5
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
299
IVAN VARGA (JASTREB)
442
FRAN ŠERER (ZAGREB)
265
VEDRAN POLJAK (ZAPRSC)
H004
113
16
JAN FLEGAR (BIST)
28
2
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
359
SAMUEL GASPAR (KOSICE)
245
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
82
BORNA BERTIĆ (FOX)
H005
164
6
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
456
7
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
296
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
138
ERIK KURON (TAJFUN)
408
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H017
340
0
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
355
0
MARTIN JUHASZ (SATENG)
H018
271
8
MATEJ MIHALIC (TKV)
156
6
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
H019
335
14
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
299
0
IVAN VARGA (JASTREB)
H020
442
7
FRAN ŠERER (ZAGREB)
265
0
VEDRAN POLJAK (ZAPRSC)
H021
113
0
JAN FLEGAR (BIST)
359
0
SAMUEL GASPAR (KOSICE)
H022
245
5
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
82
4
BORNA BERTIĆ (FOX)
H023
456
0
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
296
1
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
H024
138
0
ERIK KURON (TAJFUN)
408
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H033
340
10
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
271
12
MATEJ MIHALIC (TKV)
H034
335
10
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
442
4
FRAN ŠERER (ZAGREB)
H035
113
15
JAN FLEGAR (BIST)
245
5
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
H036
296
1
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
408
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H041
271
0
MATEJ MIHALIC (TKV)
335
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
H042
113
5
JAN FLEGAR (BIST)
296
3
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
H046
271
3
MATEJ MIHALIC (TKV)
113
11
JAN FLEGAR (BIST)
Medalists
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. MATEJ MIHALIC, VRBOVEC
3. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
3. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS