Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
OLIMPIC SCC Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BUGOJNO
Centar Hadžići
Iskra
Jastreb-Sarajevo
KEUMGANG Sarajevo
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
TKD SARAJEVO
Zeljeznicar
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Vrtićanci A -22
Mlađi kadeti A +51
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -43
Kadetkinje B +59
Juniori -73
Vrtićanci A -22
1009
228
0
DIN KAPO (TKDSA)
35
5
ADIN VELIĆ (BUGOJNO)
Osvajači medalja
1. ADIN VELIĆ, BUGOJNO
2. DIN KAPO, TKD SARAJEVO
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A +51
2001
226
8
EMIN MUFTIĆ (TKDSA)
124
2
NIJAZ KUNOVAC (TKDNGS)
36
ARMIN LONČAREVIĆ (BUGOJNO)
213
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
86
MEHMED KUBAT (TKDNGS)
2018
226
0
EMIN MUFTIĆ (TKDSA)
36
0
ARMIN LONČAREVIĆ (BUGOJNO)
2019
213
0
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
86
0
MEHMED KUBAT (TKDNGS)
2040
36
1
ARMIN LONČAREVIĆ (BUGOJNO)
213
13
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
Osvajači medalja
1. NAMIK KURIĆ, TKD SARAJEVO
2. ARMIN LONČAREVIĆ, BUGOJNO
3. MEHMED KUBAT, Novi Grad Sarajevo
3. EMIN MUFTIĆ, TKD SARAJEVO
Mlađi kadeti B -27
2011
38
0
JUSUF VELIĆ (BUGOJNO)
64
0
BAKIR HARDAGA (TKDNGS)
2012
254
0
NEDIM HADŽIĆ (TKDOLC)
188
0
ALI BULBUL (TKDNGS)
2036
64
12
BAKIR HARDAGA (TKDNGS)
188
2
ALI BULBUL (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. BAKIR HARDAGA, Novi Grad Sarajevo
2. ALI BULBUL, Novi Grad Sarajevo
3. JUSUF VELIĆ, BUGOJNO
3. NEDIM HADŽIĆ, Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti B -43
2029
46
4
LUKA LENERT (ZELJO)
37
8
ANES ĆURIĆ (BUGOJNO)
Osvajači medalja
1. ANES ĆURIĆ, BUGOJNO
2. LUKA LENERT, Zeljeznicar
3. ----
3. ----
Kadetkinje B +59
3020
40
2
DELILA LISIĆ (BUGOJNO)
13
10
ERNADA MUHIC (TKD JAS)
Osvajači medalja
1. ERNADA MUHIC, Jastreb-Sarajevo
2. DELILA LISIĆ, BUGOJNO
3. ----
3. ----
Juniori -73
3009
152
8
JAHJA ĆEMAN (TKDOLC)
78
16
ARMAN DUBRAVAC (TKDNGS)
39
KENAN ČURIĆ (BUGOJNO)
3029
78
12
ARMAN DUBRAVAC (TKDNGS)
39
0
KENAN ČURIĆ (BUGOJNO)
Osvajači medalja
1. ARMAN DUBRAVAC, Novi Grad Sarajevo
2. KENAN ČURIĆ, BUGOJNO
3. JAHJA ĆEMAN, Olimpic Sarajevo
3. ----