Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prijateljski taekwondo turnir Sv. Juraj 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
BORBE (134)
MLAĐI KADETI A -24
MLAĐI KADETI A -27
MLAĐI KADETI A -30
MLAĐI KADETI A -33
MLAĐI KADETI A -36
MLAĐI KADETI A -39
MLAĐI KADETI A -43
MLAĐI KADETI A -47
MLAĐI KADETI A -51
MLAĐI KADETI A+51
MLAĐE KADETKINJE A -24
MLAĐE KADETKINJE A -27
MLAĐE KADETKINJE A -30
MLAĐE KADETKINJE A -33
MLAĐE KADETKINJE A -36
MLAĐE KADETKINJE A -39
MLAĐE KADETKINJE A -43
MLAĐE KADETKINJE A -47
MLAĐE KADETKINJE A -51
MLAĐE KADETKINJE A+51
MLAĐI KADETI B -24
1. DENI MILJEVIĆ - neryo
2. KARLO MUCIĆ - St-kwan
3. KARLO TOKIĆ - neryo
4. MARIN SERŠIĆ - St-kwan
5. MARIN SIKAVICA - KOCUNAR
6. ROKO ČOVIĆ - Monter
MLAĐI KADETI B -27
1. ANDRIJA BOKŠIĆ - Salona
2. HERIBERT POVH - Monter
3. IVAN ČOSIĆ - Monter
4. IVAN GABRIJEL JUKIĆ - Imotski
5. JURE BAKIĆ - Salona
6. KARLO MUŽINIĆ - Monter
7. TARIK BEŠIČ - St-kwan
MLAĐI KADETI B -30
1. BARTUL PAIĆ - neryo
2. IVAN MUCIČ - St-kwan
3. MARINO KEBO - neryo
4. NIKICA BATISTIC - Forteca Korčula
5. ROBERT LISICA - Monter
6. ROKO KOVAČIĆ - neryo
7. STIPE ORLOVIĆ - neryo
8. VICE BANOVIČ - St-kwan
MLAĐI KADETI B -33
1. DOMINIK RADELJA - Monter
2. EMANUEL KRSTIĆ - Monter
3. GABRIJEL IKANOVIĆ - Forteca Korčula
4. HRVOJE PAŽIN - Forteca Korčula
5. JOSIP DRAŠKOVIĆ - Salona
6. LUKA PERAJICA - Salona
7. MARKO TOPIĆ - Imotski
8. STIPE KATIĆ - Monter
MLAĐI KADETI B -36
1. ANTE KNEZOVIĆ - Imotski
2. ANTE MANDIĆ - Salona
3. DUJE PERIS - Forteca Korčula
4. IVAN SMOLJO - Salona
5. MARIN MARKET - Forteca Korčula
6. MATE MADUNIĆ - KOCUNAR
7. PETAR ČERDIĆ - neryo
MLAĐI KADETI B -39
1. KARLO ŠEGEDIN - Forteca Korčula
2. TOMISLAV RADIĆ - Salona
3. TONI KERUM - KOCUNAR
MLAĐI KADETI B -43
1. DOMINIK BURIĆ - Salona
2. DUJE RATKOVIĆ - St-kwan
3. LUKA BOSNIĆ - KOCUNAR
MLAĐI KADETI B -47
1. DOMAGOJ REŽIĆ - Salona
2. MATEO VULETA - Monter
3. TONI KEKEZ - KOCUNAR
MLAĐI KADETI B -51
MLAĐI KADETI B+51
1. FABIJAN BEČIĆ - Monter
2. JURE KORDIC - Forteca Korčula
3. KARLO BABIĆ - Salona
MLAĐE KADETKINJE B -24
MLAĐE KADETKINJE B -27
1. ANA BIKIĆ - St-kwan
2. BRUNA MATEŠIĆ - Salona
3. MATEA VUKOREPA - neryo
4. NIKA MATEŠIĆ - Salona
5. ROZA KOVAČIĆ - Monter
6. SARA PERAJICA - Salona
7. TEA PALAVERSA - Monter
MLAĐE KADETKINJE B -30
1. GABRIJELA ALJINOVIĆ - Monter
2. STELLA BLAŽEVIĆ - KOCUNAR
MLAĐE KADETKINJE B -33
1. ANTEA GALIĆ - KOCUNAR
2. DORA NELL - KOCUNAR
3. ELLA POVH - Monter
4. KATARINA ŠUMILIN - Monter
5. MIA BIKIČ - St-kwan
6. NINA PRNJAK - Monter
MLAĐE KADETKINJE B -36
1. AURORA PEREŽA - KOCUNAR
2. NIKOLINA SILOV - Salona
MLAĐE KADETKINJE B -39
1. ANA KRIŽANAC - Monter
2. DOLORES JELIČIĆ - Monter
3. FILOMENA JAVORČIĆ - St-kwan
4. LAURA DUMANIĆ - KOCUNAR
5. LEA ŠIKIĆ - KOCUNAR
6. MARTINA KAPULICA - KOCUNAR
MLAĐE KADETKINJE B -43
MLAĐE KADETKINJE B -47
1. ANDREA MIHANOVIĆ - KOCUNAR
2. LEA ŽURE - Monter
MLAĐE KADETKINJE B -51
MLAĐE KADETKINJE B+51
KADETI A -33
KADETI A -37
1. FRANO LUČIĆ - KOCUNAR
2. LUKA UJEVIĆ - Imotski
3. MILAN JOVANOVIĆ - KOCUNAR
KADETI A -41
1. ALBIN PAVIĆ - St-kwan
2. MARIO DRAGUN - KOCUNAR
KADETI A -45
1. DOMINIK DUJMOVIĆ - SUSEDGRAD SOKOL
2. IVAN SAMAC - METALAC
3. MARINO POVH - Monter
4. MISLAV ŠENIĆNJAK - SUSEDGRAD SOKOL
5. TEO JURLIN - Monter
KADETI A -49
KADETI A -53
1. FILIP CELINŠĆAK - SUSEDGRAD SOKOL
2. MARKO SAMAC - METALAC
KADETI A -57
KADETI A -61
KADETI A -65
KADETI A +65
KADETKINJE A -29
KADETKINJE A -33
KADETKINJE A -37
KADETKINJE A -41
1. KARLA ANČIĆ - St-kwan
2. LANA KLAIĆ - METALAC
3. MATEA KOSINEC - METALAC
KADETKINJE A -44
KADETKINJE A -47
1. ANDJELA PECOTIC - Forteca Korčula
2. EMA PALAVERSA - Monter
3. IVANA KRIVIĆ - St-kwan
KADETKINJE A -51
KADETKINJE A -55
1. MARGITA ČOVIĆ - KOCUNAR
2. MARIJA ALJINOVIĆ - Monter
3. MARIJA KUNJAŠIĆ - Forteca Korčula
KADETKINJE A -59
KADETKINJE A +59
KADETI B -33
KADETI B -37
KADETI B -41
1. JOSIP SIKAVICA - KOCUNAR
2. LUKA REŽIĆ - Salona
KADETI B -45
1. JERE VICKOV - Monter
2. MARINO POVH - Monter
3. TONĆI MIKELIĆ - neryo
KADETI B -49
KADETI B -53
1. EMANUEL KINKELA - KOCUNAR
2. IVAN ANIĆ - neryo
3. IVAN BOKO - Salona
4. MARIN BLAŽEVIĆ - KOCUNAR
5. NIKOLA JELIČIĆ - Monter
KADETI B -57
1. IVAN UGRIN - Monter
2. MATEJ EREŠ - Monter
3. SANDRO MARKOVINA - Monter
KADETI B -61
KADETI B -65
KADETI B +65
KADETKINJE B -29
KADETKINJE B -33
KADETKINJE B -37
1. LUCIJA MIŠE - KOCUNAR
2. MARIJANA UJEVIĆ - Imotski
3. MATIJA UJEVIĆ - Imotski
4. MIA KRIVIĆ - St-kwan
KADETKINJE B -41
1. ANTONIJA TOKIĆ - KOCUNAR
2. MIA MILANOVIĆ - Salona
3. TINA SUNARA - KOCUNAR
KADETKINJE B -44
KADETKINJE B -47
1. ANAMARIJA MUŽINIĆ - Monter
2. EMA PALAVERSA - Monter
3. MIA MUŽINIĆ - Monter
KADETKINJE B -51
1. DORIS DRAŠKOVIĆ - Salona
2. EMA MINTAKOVIĆ - KOCUNAR
3. MARICA ALJINOVĆ - Monter
KADETKINJE B -55
1. MIA PELJTO - neryo
2. NIKOLINA MUŽINIĆ - Monter
3. TE AMIŽIĆ - Monter
4. TONKA CURIĆ - Monter
KADETKINJE B -59
KADETKINJE B +59
JUNIORI -45
JUNIORI -48
JUNIORI -51
JUNIORI -55
JUNIORI -59
1. DOMAGOJ UGRIN - Monter
2. MARINO BORJAN - St-kwan
JUNIORI -63
1. LUKA ĐAKULOVIĆ - St-kwan
2. MIHOVIL SELAK - Monter
3. TONI VIDOVIĆ - KOCUNAR
JUNIORI -68
JUNIORI -73
JUNIORI -78
JUNIORI +78
JUNIORKE -42
JUNIORKE -44
JUNIORKE -46
JUNIORKE -49
JUNIORKE -52
JUNIORKE -55
JUNIORKE -59
1. KARLA KNEZOVIĆ - Monter
2. MARGITA ČOVIĆ - KOCUNAR
3. PETRA ALJINOVIĆ - Monter
JUNIORKE -63
JUNIORKE -68
JUNIORKE +68
1. ANTONIA ORDULJ - Monter
2. MIRNA STOLICA - KOCUNAR