Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prijateljski taekwondo turnir Sv. Juraj 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
sumarno po kategoriji
pojedinačno po klubu
sumarno po klubu
BORBE (134)
MLAĐI KADETI A -24
MLAĐI KADETI A -27
MLAĐI KADETI A -30
MLAĐI KADETI A -33
MLAĐI KADETI A -36
MLAĐI KADETI A -39
MLAĐI KADETI A -43
MLAĐI KADETI A -47
MLAĐI KADETI A -51
MLAĐI KADETI A+51
MLAĐE KADETKINJE A -24
MLAĐE KADETKINJE A -27
MLAĐE KADETKINJE A -30
MLAĐE KADETKINJE A -33
MLAĐE KADETKINJE A -36
MLAĐE KADETKINJE A -39
MLAĐE KADETKINJE A -43
MLAĐE KADETKINJE A -47
MLAĐE KADETKINJE A -51
MLAĐE KADETKINJE A+51
MLAĐI KADETI B -24
1. DENI MILJEVIĆ - neryo
2. KARLO MUCIĆ - St-kwan
3. KARLO TOKIĆ - neryo
4. MARIN SERŠIĆ - St-kwan
5. MARIN SIKAVICA - KOCUNAR
6. ROKO ČOVIĆ - Monter
MLAĐI KADETI B -27
1. ANDRIJA BOKŠIĆ - Salona
2. HERIBERT POVH - Monter
3. IVAN ČOSIĆ - Monter
4. IVAN GABRIJEL JUKIĆ - Imotski
5. JURE BAKIĆ - Salona
6. KARLO MUŽINIĆ - Monter
7. TARIK BEŠIČ - St-kwan
MLAĐI KADETI B -30
1. BARTUL PAIĆ - neryo
2. IVAN MUCIČ - St-kwan
3. MARINO KEBO - neryo
4. NIKICA BATISTIC - Forteca Korčula
5. ROBERT LISICA - Monter
6. ROKO KOVAČIĆ - neryo
7. STIPE ORLOVIĆ - neryo
8. VICE BANOVIČ - St-kwan
MLAĐI KADETI B -33
1. DOMINIK RADELJA - Monter
2. EMANUEL KRSTIĆ - Monter
3. GABRIJEL IKANOVIĆ - Forteca Korčula
4. HRVOJE PAŽIN - Forteca Korčula
5. JOSIP DRAŠKOVIĆ - Salona
6. LUKA PERAJICA - Salona
7. MARKO TOPIĆ - Imotski
8. STIPE KATIĆ - Monter
MLAĐI KADETI B -36
1. ANTE KNEZOVIĆ - Imotski
2. ANTE MANDIĆ - Salona
3. DUJE PERIS - Forteca Korčula
4. IVAN SMOLJO - Salona
5. MARIN MARKET - Forteca Korčula
6. MATE MADUNIĆ - KOCUNAR
7. PETAR ČERDIĆ - neryo
MLAĐI KADETI B -39
1. KARLO ŠEGEDIN - Forteca Korčula
2. TOMISLAV RADIĆ - Salona
3. TONI KERUM - KOCUNAR
MLAĐI KADETI B -43
1. DOMINIK BURIĆ - Salona
2. DUJE RATKOVIĆ - St-kwan
3. LUKA BOSNIĆ - KOCUNAR
MLAĐI KADETI B -47
1. DOMAGOJ REŽIĆ - Salona
2. MATEO VULETA - Monter
3. TONI KEKEZ - KOCUNAR
MLAĐI KADETI B -51
MLAĐI KADETI B+51
1. FABIJAN BEČIĆ - Monter
2. JURE KORDIC - Forteca Korčula
3. KARLO BABIĆ - Salona
MLAĐE KADETKINJE B -24
MLAĐE KADETKINJE B -27
1. ANA BIKIĆ - St-kwan
2. BRUNA MATEŠIĆ - Salona
3. MATEA VUKOREPA - neryo
4. NIKA MATEŠIĆ - Salona
5. ROZA KOVAČIĆ - Monter
6. SARA PERAJICA - Salona
7. TEA PALAVERSA - Monter
MLAĐE KADETKINJE B -30
1. GABRIJELA ALJINOVIĆ - Monter
2. STELLA BLAŽEVIĆ - KOCUNAR
MLAĐE KADETKINJE B -33
1. ANTEA GALIĆ - KOCUNAR
2. DORA NELL - KOCUNAR
3. ELLA POVH - Monter
4. KATARINA ŠUMILIN - Monter
5. MIA BIKIČ - St-kwan
6. NINA PRNJAK - Monter
MLAĐE KADETKINJE B -36
1. AURORA PEREŽA - KOCUNAR
2. NIKOLINA SILOV - Salona
MLAĐE KADETKINJE B -39
1. ANA KRIŽANAC - Monter
2. DOLORES JELIČIĆ - Monter
3. FILOMENA JAVORČIĆ - St-kwan
4. LAURA DUMANIĆ - KOCUNAR
5. LEA ŠIKIĆ - KOCUNAR
6. MARTINA KAPULICA - KOCUNAR
MLAĐE KADETKINJE B -43
MLAĐE KADETKINJE B -47
1. ANDREA MIHANOVIĆ - KOCUNAR
2. LEA ŽURE - Monter
MLAĐE KADETKINJE B -51
MLAĐE KADETKINJE B+51
KADETI A -33
KADETI A -37
1. FRANO LUČIĆ - KOCUNAR
2. LUKA UJEVIĆ - Imotski
3. MILAN JOVANOVIĆ - KOCUNAR
KADETI A -41
1. ALBIN PAVIĆ - St-kwan
2. MARIO DRAGUN - KOCUNAR
KADETI A -45
1. DOMINIK DUJMOVIĆ - SUSEDGRAD SOKOL
2. IVAN SAMAC - METALAC
3. MARINO POVH - Monter
4. MISLAV ŠENIĆNJAK - SUSEDGRAD SOKOL
5. TEO JURLIN - Monter
KADETI A -49
KADETI A -53
1. FILIP CELINŠĆAK - SUSEDGRAD SOKOL
2. MARKO SAMAC - METALAC
KADETI A -57
KADETI A -61
KADETI A -65
KADETI A +65
KADETKINJE A -29
KADETKINJE A -33
KADETKINJE A -37
KADETKINJE A -41
1. KARLA ANČIĆ - St-kwan
2. LANA KLAIĆ - METALAC
3. MATEA KOSINEC - METALAC
KADETKINJE A -44
KADETKINJE A -47
1. ANDJELA PECOTIC - Forteca Korčula
2. EMA PALAVERSA - Monter
3. IVANA KRIVIĆ - St-kwan
KADETKINJE A -51
KADETKINJE A -55
1. MARGITA ČOVIĆ - KOCUNAR
2. MARIJA ALJINOVIĆ - Monter
3. MARIJA KUNJAŠIĆ - Forteca Korčula
KADETKINJE A -59
KADETKINJE A +59
KADETI B -33
KADETI B -37
KADETI B -41
1. JOSIP SIKAVICA - KOCUNAR
2. LUKA REŽIĆ - Salona
KADETI B -45
1. JERE VICKOV - Monter
2. MARINO POVH - Monter
3. TONĆI MIKELIĆ - neryo
KADETI B -49
KADETI B -53
1. EMANUEL KINKELA - KOCUNAR
2. IVAN ANIĆ - neryo
3. IVAN BOKO - Salona
4. MARIN BLAŽEVIĆ - KOCUNAR
5. NIKOLA JELIČIĆ - Monter
KADETI B -57
1. IVAN UGRIN - Monter
2. MATEJ EREŠ - Monter
3. SANDRO MARKOVINA - Monter
KADETI B -61
KADETI B -65
KADETI B +65
KADETKINJE B -29
KADETKINJE B -33
KADETKINJE B -37
1. LUCIJA MIŠE - KOCUNAR
2. MARIJANA UJEVIĆ - Imotski
3. MATIJA UJEVIĆ - Imotski
4. MIA KRIVIĆ - St-kwan
KADETKINJE B -41
1. ANTONIJA TOKIĆ - KOCUNAR
2. MIA MILANOVIĆ - Salona
3. TINA SUNARA - KOCUNAR
KADETKINJE B -44
KADETKINJE B -47
1. ANAMARIJA MUŽINIĆ - Monter
2. EMA PALAVERSA - Monter
3. MIA MUŽINIĆ - Monter
KADETKINJE B -51
1. DORIS DRAŠKOVIĆ - Salona
2. EMA MINTAKOVIĆ - KOCUNAR
3. MARICA ALJINOVĆ - Monter
KADETKINJE B -55
1. MIA PELJTO - neryo
2. NIKOLINA MUŽINIĆ - Monter
3. TE AMIŽIĆ - Monter
4. TONKA CURIĆ - Monter
KADETKINJE B -59
KADETKINJE B +59
JUNIORI -45
JUNIORI -48
JUNIORI -51
JUNIORI -55
JUNIORI -59
1. DOMAGOJ UGRIN - Monter
2. MARINO BORJAN - St-kwan
JUNIORI -63
1. LUKA ĐAKULOVIĆ - St-kwan
2. MIHOVIL SELAK - Monter
3. TONI VIDOVIĆ - KOCUNAR
JUNIORI -68
JUNIORI -73
JUNIORI -78
JUNIORI +78
JUNIORKE -42
JUNIORKE -44
JUNIORKE -46
JUNIORKE -49
JUNIORKE -52
JUNIORKE -55
JUNIORKE -59
1. KARLA KNEZOVIĆ - Monter
2. MARGITA ČOVIĆ - KOCUNAR
3. PETRA ALJINOVIĆ - Monter
JUNIORKE -63
JUNIORKE -68
JUNIORKE +68
1. ANTONIA ORDULJ - Monter
2. MIRNA STOLICA - KOCUNAR