Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
X. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori
Kick
Vse
NAČIN PRIKAZA
Posamezni rezultati
Rezultati po skupinah
Rezultati po klubu
Vse
Mlađi kadeti, Mlađe kadetkinje
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Marjan
78
1.
56
1.
134
7
6
8
1.
2.
Gusar
14
2.
20
2.
34
2
1
2
2.
3.
Monter
11
6.
13
6.
24
1
2
1
3.
4.
Imotski
13
3.
11
8.
24
0
2
6
4.
5.
KOCUNAR
0
19.
19
3.
19
2
0
0
5.
6.
JURAJ DALMATINAC
0
19.
19
3.
19
1
1
1
6.
7.
TK Zadar
3
13.
15
5.
18
1
0
2
7.
8.
TKD "ČAPLJINA"
6
9.
11
8.
17
1
1
0
8.
9.
St-kwan
13
3.
2
13.
15
1
0
2
9.
10.
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
0
19.
13
6.
13
1
1
0
10.
11.
Forteca Korčula
13
3.
0
14.
13
0
2
1
11.
12.
HTKD HVOJNICA
11
6.
0
14.
11
1
0
0
12.
13.
Karlovac
10
8.
0
14.
10
1
0
0
13.
14.
neryo
4
12.
3
12.
7
0
1
2
14.
15.
Koryo Tomislavgrad
0
19.
7
10.
7
0
0
3
15.
16.
TKD-SALONA
2
14.
4
11.
6
0
1
1
16.
17.
DONAT
6
9.
0
14.
6
0
1
0
17.
18.
Lekenik
6
9.
0
14.
6
0
0
3
18.
19.
SOLARIS ŠIBENIK
2
14.
0
14.
2
0
0
1
19.
20.
GACKA
1
16.
0
14.
1
0
0
1
20.
21.
Magone Livno
1
16.
0
14.
1
0
0
0
21.
22.
PLOVANIJA-ZADAR
1
16.
0
14.
1
0
0
0
21.
23.
Cro Star - Mostar
0
19.
0
14.
0
0
0
0
23.
Kadeti, Kadetkinje
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Marjan
47
1.
71
1.
118
7
7
8
1.
2.
Forteca Korčula
18
4.
5
8.
23
1
2
2
2.
3.
Gusar
22
2.
1
12.
23
1
2
2
2.
4.
TKD-KBK-MARIBOR
10
6.
10
6.
20
2
0
0
4.
5.
Imotski
5
9.
15
2.
20
1
2
3
5.
6.
Monter
19
3.
0
14.
19
1
1
2
6.
7.
TK Zadar
6
8.
11
5.
17
1
1
2
7.
8.
TKD "ČAPLJINA"
16
5.
0
14.
16
1
0
2
8.
9.
Koryo Tomislavgrad
0
17.
14
3.
14
1
1
0
9.
10.
Scardona Combat
0
17.
12
4.
12
1
0
1
10.
11.
HTKD HVOJNICA
10
6.
0
14.
10
1
0
0
11.
12.
JURAJ DALMATINAC
0
17.
9
7.
9
1
0
0
12.
13.
SOLARIS ŠIBENIK
5
9.
2
10.
7
0
1
2
13.
14.
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
3
11.
1
12.
4
0
1
1
14.
15.
Cro Star - Mostar
3
11.
0
14.
3
0
1
0
15.
16.
POSKOK - POSUŠJE
3
11.
0
14.
3
0
0
1
16.
17.
neryo
0
17.
3
9.
3
0
0
1
16.
18.
Galeb - Split
2
14.
0
14.
2
0
0
2
18.
19.
DONAT
0
17.
2
10.
2
0
0
1
19.
20.
KOCUNAR
2
14.
0
14.
2
0
0
1
19.
21.
PLOVANIJA-ZADAR
2
14.
0
14.
2
0
0
1
19.
22.
St-kwan
0
17.
0
14.
0
0
0
0
22.
Juniori, Juniorke
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Marjan
28
1.
37
1.
65
4
6
5
1.
2.
POSKOK - POSUŠJE
12
4.
21
2.
33
3
2
2
2.
3.
PLOVANIJA-ZADAR
27
2.
0
11.
27
2
1
2
3.
4.
TK Zadar
13
3.
12
4.
25
2
1
2
4.
5.
Imotski
3
12.
14
3.
17
1
1
3
5.
6.
Karlovac
10
5.
3
9.
13
0
3
1
6.
7.
Gusar
0
17.
11
5.
11
1
0
1
7.
8.
Cro Star - Mostar
9
7.
1
10.
10
1
0
1
8.
9.
TKD-KBK-MARIBOR
10
5.
0
11.
10
1
0
0
9.
10.
TKD "ČAPLJINA"
9
7.
0
11.
9
1
0
1
10.
11.
Magone Livno
9
7.
0
11.
9
1
0
0
11.
12.
GACKA
0
17.
9
6.
9
1
0
0
11.
13.
SOLARIS ŠIBENIK
4
10.
4
7.
8
0
1
2
13.
14.
Monter
2
14.
4
7.
6
0
1
2
14.
15.
Scardona Combat
4
10.
0
11.
4
0
1
0
15.
16.
neryo
3
12.
0
11.
3
0
1
0
16.
17.
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
1
15.
0
11.
1
0
0
1
17.
18.
Galeb - Split
1
15.
0
11.
1
0
0
1
17.
19.
DONAT
0
17.
0
11.
0
0
0
0
19.
20.
KOCUNAR
0
17.
0
11.
0
0
0
0
19.
21.
Koryo Tomislavgrad
0
17.
0
11.
0
0
0
0
19.
22.
Lekenik
0
17.
0
11.
0
0
0
0
19.